Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

danzy
9. máj 2009

mimi martinuv potok 😉

voskovka
9. máj 2009

ahojky,danzy🙂 tak to sme od seba kusok🙂ja byvam nad martinkovym potokom a predtym sme boli v prenajme v martinkom....v tych malych panelačikoch...
môžme dať randeee🙂

danzy
9. máj 2009

🙂 jak je ten svet malej 😀

voskovka
9. máj 2009

😉 tak to hej....zdaš sami nejaka povedoma...ale neviem odkial....čo prerabate v byte?

danzy
9. máj 2009

no treba se zname, to asi neni v cadci tak tezke se od videni poznat 😀
delame v bytecku steny a takove ruzne male dodelavky 🙂 uz aby to bylo a byli klidecek 😲

mimi109
9. máj 2009

danzy aj od nás je to kusok 😉

danzy
10. máj 2009

Dobré ráno všem 🙂
no mimi zdá se že tu u nás je všechno kousek 😉 můžeme vzít někdy děti a jít do cukrárny 😀 i když já to mám jednoduché mám ho pořád u sebe 😀

lela1
10. máj 2009

Ahojte kočky,čo dnes porábate? 🙂

mimi109
10. máj 2009

ahojte maminy a budúce maminy, všetko naj k dnešnému sviatku 😉 http://www.flowerbud.com/flower-market/roses?pa...

danzy
10. máj 2009

🙂 všechno nej 🙂 a hodne deticky 😉

danzy
10. máj 2009

Tak jsem zmokla 😠 vyrostu 😀

mimi109
10. máj 2009

danzy 😀

veru riadna burka bola dnes, rachoty blesky 😝

pacna
10. máj 2009

u nas ani velka nebola len hrmelo 😕

ale baby chodili potom aj s dazdnikmi von 😀

mimi109
10. máj 2009

kukáte daktorá let´s dance?

adamtim
10. máj 2009

ďakujem dievčatá za typy, ale okrem Marlene sme boli už všade. ja teda do vody moc nemusím, aj keď deťom by veľmi prospela. Od detí som neskutočne tučná a do plaviek ma teda len tak niekto nedostane. Minulý rok som bola v Stráňavách v kraťasoch... takže tak nejako. No tie turistické chodníčky by aj boli fajn, lenže mi by sme sa na nich určite stratili.... moja orientačná schopnosť 0 bodov!!!! A dnes sme tiež chceli niekam vypadnúť že na ten deň matiek niečo niekde aj bude ale nič som na nete nenašla.V sobotu bola určite v Žiline Míľa ale ke´d ja mám v sobotu strašne veľa roboty. Tak sme dnes len obehli babky a aj dobre lebo potom už prišli tie búrky , boli by sme niekde zmokli. Ale v júni už mám vyhliadnutý Bojnický zámok bude tam akcia: Rozprávkový zámok. tak dúfam že nám to výjde super.

marcela79
11. máj 2009

Dobré ránko maminy, ako sa máte? 🙂

voskovka
11. máj 2009

ahojte kočky....tak my sme včera prežili užasny den matiek🙂
od manželika a synatora som dostala krasnu kyticu červenych ružičiek🙂 od malej v brušku poriadne kopance🙂
boli sme u svokrovcov,tam sme posedeli a zjedli obed(he he nevarila som kedže som mala sviatok🙂
no a potom ked riadne popršalo,sme išli len tak kukať pozemky na domček(kym maly spal)...
no a šli sme sa opytať o jeden domček,o ktory sme mali už davnejšie zaujem,ale vraj sa predal a pritomnie je predany🙂
tak sme si s majitelom urobili obhliadku a rozmyslame že či ho vezmeme,alebo postavime u svokrovcov na zahrade dom...tak uvidime.....
ale radšej by som zobrala ten starši a prerobila,moc nechcem byť u svokrovcov...🙂
tak uvidime čo nam povie statyk čo všetko by sa muselo robiť a ked motyka vystreli...možno budeme na domčeku.... 😵
no a večer ma čakalo,krasne romanticke ukončenie dna matiek(maly už hajal)......sviečky...a tri bodky.... 😎 😀

danzy
11. máj 2009

dobré ranečko 🙂 uf jsem se probudila do nejake nepohody ale uz se to vylepsuje 😝

womenne
11. máj 2009

čauky nam dnes menia tie okna ja už mam len čakam ky to dokončia a idem umyvatma porazi ztoho prachu 🙄 decka sme necjali na slovensku u sestry som si aj poplkala za nimi je mi takkk smutno 😢
v stredu pojdeme pre nich.

šli sme do Vychylovky na vlačik ale taka burka bola že sme sa vratili škoda hadam nabuduce nam t vyjde.
a vy ako sa mate??

pacna
11. máj 2009

voskovka ja by som uz stary dom neprerabala je to kopec a kopec roboty a stale je cosi dookola a peniaze to zerie 😅 ale prajem nech sa rozhodnete spravne 🙂 kolko maju svokrovci rokov?

voskovka
11. máj 2009

pacna-no neviem neviem,uvidime čo poviem manželik....
svokrovci su stari,svokor bude mať 70tku-ale svokra je....prehnana na iste veci a to ja nemusim....a mam strach že budu u nas stale nasťahovaní,a stale budu kecať do toho a do toho... 😖

pacna
11. máj 2009

no to by som nezniesla ani ja ja som rada ze sme daleko 😉 a kde chcete kupit na Rakovej?

sidus
11. máj 2009

Ahojte,
Vosky, podľa mňa je tiež sto razy horšie prerábať staré ako stavať nové 😝 Zas na druhej strane, ani ja by som nechcela bývať tak blízko u svokrovcov a asi ani u rodičov, aj keď jedni aj druhí sú super, lepšie trošku ďalej 😀

marcela79
11. máj 2009

Ahojte žienky, aký ste mali dnes deň? A vidím, že sa k nám - staviteľom pridávajú ďalší - Voskovka? 😅 A kedy chcete začať?

lela1
11. máj 2009

Ahojte dievčatá,aj u vás bola taká strašná búrka aj včera aj dnes?to mi asi neuveríte čo sa stalo?včera sme boli na nákupoch v cz a keď sme prišli strelil nám blesk do intetnetu,som zvedavá či nám ho vyreklamujú,už sa vám to stalo? 😠 ešte že sa horšie nestalo.

voskovka
11. máj 2009

MARCELKA-no neviem ako sa dohodneme a čo nam povie ten statyk...maju tam isť s manželom tento tyžden kuknuť. 😕
tak sa uvidi.

pacna
12. máj 2009

lela tak nam sa to stalo vyreklamovali ale bolo nam poradene nech nehovorime ze bola burka 🙂 tuto u nas zburali staru chalupu a aku nadhernu si tu postavili vzdy si idem hlavu odmontovat co tak pozeram 😀

marcela79
12. máj 2009

Ahojte, Pacna si tu ešte? Prší u vás?

lela1
12. máj 2009

Dobré ránko,ahoj pacna,dík za radu,ahoj 🙂 marcelka

marcela79
12. máj 2009

Ahoj Lela, Pacna nám už odišla... A čo ideš robkať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre