• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
hoj Marcelka,najskôr sa ideme naraňajkovať a potom som myslela že niečo porobím vonku ale dnes to vyzerá na poriadnu zimu tak uvidíme a čo idete robiť vy? :slight_smile:
12. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som tety,Ahojte no vonku je zima a skaredo,budem pliest z toho papiera :slight_smile:
12. máj 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pacna,až taký nezvyk keď je škaredo a človek musí zrazu sedieť doma,ja nemám žiadnu takú zaujímavú činnosť ako ty :slight_smile:
12. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete čo, ja som i rada, že je dnes takto, upracem si v skrini, ožehlím a budem sa učiť doprav.značky...
12. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budem tiez aj zehlit ked je pekne to sa mi nechce :slight_smile:

a ako ti to ide Marcelka?
12. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Autoškola? Mali sme len tri hodiny teórie, takže je to celkom o.k. Bojím sa však jázd... U nás už i prší a je riadná zima... Dnes je "prvý zmrznutý" - môj otec má narodeniny :slight_smile:
12. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem kurit :wink: a a akej autoskole robis vodicak?
12. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robím v Turzovke u Hrtúsa... Tak dobre prikúr... :slight_smile:
12. máj 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa nám riadne pokazilo počasie, včera aké vetrisko bolo ku večeru, som že brezy pri paneláku povyvraca :astonished:

malú mam riadne nachladnutú, strašne kašle, sirup jej nezaberá, aj sopliská ma také brutus :cry: :cry: :cry:

s kuchyne ma ide drbnúť, pochybujem že sa dorobí do konca týždňa :rolling_eyes:
12. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :slight_smile:
12. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj danzy,ako sa máte s malým :slight_smile:
12. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte........ Danzy, Lela :wink:
12. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byli jsme na prochazce, mame se vyborne ale tak nejak lenive :unamused:
nejak me to nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz aby bylo aspon leto, ne ze by to neco zmenilo, ale nejakej cil si dat musim :grinning:
zanedlouho budeme zarizovat bydleni , teda bytecek uz je ale budeme zarizovat, tak jsem zvedava jak se nam to povede :slight_smile: a pak uz budu jen velka koulicka, tak tim me prozatimni planovani konci :grinning:
12. máj 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Mimi, mi sme tiež teraz montovali linku, ešte chýbajú úchytky a spotrebiče, tie nám doviezli dnes :slight_smile:
Danzy, už máte vybraté meno pre malého? :slight_smile:
12. máj 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidus: predstav si ze nemame, me zadne nenapada a tatinek prohlasil ze je casu dost :astonished:
ja jsem si porad myslela ze to bude holcicka a je to sice parada , ze budeme mit chlapecka ale to prave jmeno mi ne a ne prijit na mysl :unamused: nejaky navrh?, nebo dobra rada? :wink:
12. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dan, ešte máte kopec času :wink: Hocijaké vyberiete, určite bude pekné :wink:
Mne osobne sa páčia Šimon, Matúš, Martin, Michal...
12. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim s cim prijde tatinek :slight_smile: musim vybrat neco , aby to znelo dobre i na nasi ceske strane :grinning:
12. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danzy, tak keď na niečo prídete, daj vedieť :sweat_smile:
12. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak za 3 mesice jsem teda tu :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidus mená Martin a Michal sa aj mne páčia :slight_smile:
12. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte_:slight_smile:
ja som robila tiež u hrtusa a je fakt super inštruktor:slight_smile:
my keby že čakame teraz chlapčeka-bol by to Marco Kristián-ale bude to Lea:slight_smile:
12. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráááánko, Voskovka, ty si niekde z okolia Turzovky? Prosím ťa, čo všetko budem musieť vedieť? Značky, križovatky..... a ďalej? Danzy, tak vymýšľate meno? U nás to bol trošku problém... :grinning: :grinning: :sweat_smile:
13. máj 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zenicky tak dnes nam primrzlo dcera sa foti v skole a ze mama daj mi suknu :confused: srandistka :slight_smile:

danzy kalendar do ruky a vyberajte my sme tak pri Dominike vybrala som ja muz a potom sme skrtali :slight_smile: ale aj tak pred porodom sme neboli rozhodnuti na 100% :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
no kočky , můj na to na všechno jde tak vědecky a navic potřebuje čas, takže zatím to nehrotím, času dosti, i když by se mi líbilo, kdyby už měl prcek jméno...Mě se docela líbí Peter, nebo David....Michal se mi taky líbí, ale toho už doma mám , tak to by bylo jak u blbých, malej a velkej, to neee :wink:
13. máj 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

pacna aj my sme tak vyberali - kalendár a škrtali a kružkovali a nakoniec sa ani jedno meno s tých vybratých nedalo :grinning: ja som chcela že ak by bol chlapec tak po mužovi , no ale nakoniec má malá meno po mužovi :dizzy_face:
13. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Peter je veľmi pekné meno.Aj Dávidko. Nám sa nedávno v rodine narodil Palko. A ešte máme Jakuba, Ondreja, Martina, Filipa, Marka, to sú moji synovci a samozrejme môj Tomáško:grinning: Môj muž je tiež Michal :grinning:

Mimi, mne sa véééľmi páči meno Marianka. Keby bolo druhé dievča, tak sme mali vybratú Marianku alebo Barborku :grinning:
13. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na holčičky se mi zdá se lépe vybírá :slight_smile:
ale na chlapečka jsem hrdá , je to v naší rodině vůbec první, tak nám každý závidí :grinning:
nojo , šikovnej tatínek :grinning:
13. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočicee,dobré ránko,ja som tiež chcela Dávidka ale nakonic máme Samka :slight_smile: Do pôrodu to ešte veľa krát zmeníte.
13. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danzy, môj muž je z 5 súrodencov, takže to sú všetci synovci dokopy. :wink:
Naša Tamka je zas jediné dievča ku siedmim chalanom :grinning:
13. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neco vymyslime, ale chceme normalni jmeno, zadna exotika :wink:
13. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok