Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

matisekc
17. máj 2009

macka01 ja som bola na krku, to je dost severne ale nikdy viac, na palzi a v mori su otrasne ostre velke kamene a na plazi este paneli, na opalovanie no des, ale mozno je tam aj ina plaz, inak sa nam velmi pacilo v zadare, na plazi male kamienky a aj vstup do mora v pohode, ale nemam kontakt na ziadne sukromie a teraz ideme do vodice, ideme zo znamymi, oni tam boli minuly rok a velmi sa im pacilo, ani na plaz to nie je daleko, my ideme od 1.7 na 10 dni
Lela1 ja som tento problem riesila minuly rok, tiez ma vela ludi prehovaralo ze chodia aj s mensimi detmi ale mne Kubco este pripadal maly na taku dlhu cestu autom, aj tento rok sa toho trochu bojim, tam ideme v noci ale na spat cez den 😨 tak drzte palce aby sme to vsetci v zdravi zvladli 😀

marcela79
18. máj 2009

Dobré ránko... 🙂 Milá Lienočka, včera už som bola fuč, lebo sa malý preberal zo spánku, a krnčal... 😖 Tak si bola mimo Kysúc? My sme mali zajtra kopať základy na domčeku, a manžel nedostal dovolenku, tak sme museli všetko prehlásiť na budúci týždeň... 😠 😠 A čo je u vás nové?

pacna
18. máj 2009

Dobre ranko zenicky 😉 😉

marcela79
18. máj 2009

Ahoj Pacna, si tu ešte? 😉

womenne
18. máj 2009

Ahojky holky my sme mali pracovny vikend,robili sme na stenach novu omietku ale len okolo novych okien fuj som uplne zodretaa to som bola v sobotu na masaži 😖 ale aspon to už mame hotove teda ešte musime dorobit spalnu ale to až na vikend lebo tatiko robi až do večera a nestihlo by to vyschnut 😖
Marcelka akde idete stavat???aj my by sme hrozne chceli ale nedari sa spozemkami stale hladame a nič ☹

pacna
18. máj 2009

Ahoj marcelka som tu 🙂

lela1
18. máj 2009

Ahojte,dobré ránko,babenky,mám taký problém,malý mi začal vstávať o 5 ráno,neviete čo s tým? 🙂

mimi109
18. máj 2009

ahojte tak linka je hotová 😀

macka my sme boli tiež v Biograde, akurát minulý rok sme tam boli

lienocka2
18. máj 2009

Ahojte zienky pekny den vsetkym.marcelka no boli sme na orave pozriet nasich no uz len mamku a sestry otec mi zomrel minuly rok v juni.no a co je u nas nove yse soplikujeme ja neviem s coho to zase ma. 😢 ci s toho pelu.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcela79
18. máj 2009

Lienočka, to je mi ľúto, že už máš len maminu... 😔 Ja som tiež chorá, aom alergik a je mi teraz naozaj otrasne... Mimi, tak teraz sa už len kocháš, čo? Prajem ti to ... 🙂

matisekc
18. máj 2009

lela to je asi normalne, aj kubo mal take obdobie, som mu to upravila tym ze zacal spavat iba raz za den, a potom bol unaveny a vydrzal spat rano dlhsie, ateraz spime v pohode aj do osmej

lela1
18. máj 2009

Ahoj matisekc,ako vám zavidím,už je to pár týždnou a čím ďalej tým vstáva skôr Samko je myslím si ešte malý na to aby spal len 1x denne,akurát tento týždeň začal chodiť,tak som si myslela že sa viac unavý a bude spať dlhšie ale veruže nie,tak treba dúfať 🙂 babenky,od kedy vám detičky prespali celú noc,že nakedy sa mám tešiť

matisekc
18. máj 2009

lela kubo zacal spavat raz za den v 10 mesiacoch
a co sa tyka toho nocneho spania, este stale si raz za noc vypyta mlieko, okolo polnoci, dnes to bolo az rano skoro o piatej 😉 , no ale je alergik a dycha ustami tak si este tak 2az 3krat vypyta caj, ale dnes nechcel ani caj, tak sme mali uzasnu noc

lela1
18. máj 2009

Fiha matisek,tak to máte teda rušné noci a to som si myslela že vám prespí 😉 ja viem,každé dieťa je iné

lela1
18. máj 2009

Matisekc a ešte som sa chcela opýtať ake mlieečko mu dávate? 🙂

matisekc
18. máj 2009

no co uz, sme si zvykli, snad to raz skonci 😉

matisekc
18. máj 2009

kupujeme france lait, som s nim spokojna, kubcovi chuti, asi az moc, ked sa ho nevie vzdat 🙂

lela1
18. máj 2009

No dobre,len som sa chcela spýtať či už nedávate normálne krabičkové,my pijeme HA Bebu do 1 roka na predpis,lebo má malý alergiu na bielkoviny z mlieka ale ani ja mu ešte nebudem dávať krabičkové

matisekc
18. máj 2009

svokra do mna huci ze uz moze pit aj take ale ja mu budem davat toto co najdlhsie, predsa je tam vsetko co potrebuje, krabicoveho sa este v zivote napije 🙂

lela1
18. máj 2009

To máš úplnú pravdu,ale vieš svokry sú také,ja to pri malom počúvam už pár mesiacov a to nie len o mlieku a už mi to fakt lezie na nervy 😉

matisekc
18. máj 2009

poznam, je to aj o cikany na nocnik, o jedle.... vypinam pri tom prijem, a najvacsia nevyhoda je ze byvame spolu
inak niekedy by sme sa mohli aj stretnut, ked uz sme z jednej dediny 🙂

lela1
18. máj 2009

To bývanie ti nezávidím,my bývame u nás doma a som rada keď vidím svokru tak raz za mesiac,jasne že sa môžeme stretnúť,keď budeš mať čas napíš IP,už musím ísť,idem na návštevu ku kámoške,za týždeň čaká bábo,leží doma od 7.mesiaca lebo ma nejaké problémy,tak ju idem potešiť,tak zatiaľ pa,držte sa aj s Kubkom 🙂

macka01
18. máj 2009

Ahojte,vidím že chorľavejú tí naší drobci.Môj bol len usoplený a včera navečer už aj teplota a plače na uši.Tak sme dnes išli pozrieť Dr.Zápal oboch ušiek.Povedal že je asi čosi vo vetre,cez víkend mal pohotovosť a že nenormálne veľa detí prišlo so zápalom ušiek.Tak sa liečime. ☹

marcela79
18. máj 2009

Žienky, ja som bola teraz na pošte, a som k.o ☹

marcela79
18. máj 2009

Kde ste všetky princezné....???????? 😉

macka01
18. máj 2009

a čo tam s tebou dorabali na tej pošte že ťa zložila? 😀 😀

womenne
18. máj 2009

HELLOU maly sa mi blaznia s tatikom tak mam chvilu klid 🙂 je tu ešte niekto??

matisek ak ti možem poradit davaj to mlieko čonajdlhšie ja som púrešla v 2.5 roku na krabičkove a odvtedy boli stale chory pripisujeme to len tomu 😖

pacna
19. máj 2009

Dobre ranko.bola u Vas včera burka? 🙂

marcela79
19. máj 2009

Ahoj Pacna, bola búrka, ale len taká mierna... Ale pršalo celú noc a i teraz prší...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre