Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

macka01
19. máj 2009

Ahojte aj u nas sa to prevalilo večer.Píšete tu o mliečku.Pridam sa,myslím,že sa mu prikladá väčší význam než ozaj má.Sme toho príkladom.Staršieho som kojila 3,5 mesiaca potom par mesiacov BEBA,nemal ani rok a odmietol akekoľvek mlieko,vyskušali sme rôzne a nič.To trvá dodnes a má 7.Mladší je zbláznený do mlieka.Kojený bol takmer do 3 rokov.Nasilu som ho musela odstaviť.Medzi tým do 4 mesiacov pilBEBU ,bol stale hladný tak kojenie nestačilo.Od 4 mes.krabičkove polotučné,lebo plnotuč. ho zapekalo.Takže dva odlišné scénare a chorobnosť je u nich taka rovnaká.Nemôžem povedať že ten kojený bol zdravší.Myslím že kojeniu sa priklada zbytočne veľký význam.Ale určite to je pohodlne.A oveľa viac vápnika dostanú zo syrov,hlavne tvrdých,mäkkých určite nie.A ešte kyslomliečné výrobky,tie sú asi najlepšie. 😅

matisekc
19. máj 2009

no Kubco nebol kojeny vobec, ale mlieka sa vzdat nevie, dokonca aj zemiakova kasa je viac mliecna ako zemiakova, bola by som rada keby mu to vydrzalo co najdlhsie, co sa tyka chorob do roka nebol chory ani raz a teraz v zime mal dvakrat chytene priedusky ale to je zapricinene zdedenou alergiou,ako mi povedal doktor, inak co sa tyka chorob si musim zaklopat, obchadzaju nas 🙂
tak sa nam v noci krasne vyprsalo a uz sa prediera slniecko, tak snad sa bude dat ist von 😉

marcela79
19. máj 2009

Kade chodíte, tuláčky?????? 😉

mimi109
19. máj 2009

ahojte dievčatá, počasie sa nám pokazilo ☹

teraz dáko net nestíham, upratujem po tej prerábke dokola a stále bordel, stále sa práši, poraziť ma ide 😠

marcelka ako to ide v autoškole, ja som dnes bola 1x na trenažeri 😀

marcela79
20. máj 2009

Ahojte.... 🙂 Jéj Mimi, tak ako ti to išlo, aký si z toho mala pocit? Jy idem na ďalšiu hodinu v sobotu. Dnes sa musím učiť, lebo som to trochu zanedbala - som chorá ako pes... ☹ Mimi, čo si sa už učila? Ten neporiadok po prerábke ti nezávidím...

mimi109
20. máj 2009

ahojte kočky 🙂

marcelka najpr som sa toho bála, ale ked som sa troška do toho dostala čo mám kedy mačkať 😀 tak už sa celkom dalo, už ma to ku koncu aj bavilo 😀

teraz som sa nič neučila, nedalo sa ked sa prerábalo, musím tiež do toho pozrieť , skoro sa uzdrav 😉

marcela79
20. máj 2009

Milá Mimi, ja už mám chorú i Mišku - je tiež alergik... A k tomu má na brade pásový opar... Ja som zvedavá na ten trénažer... 🙂

marcela79
20. máj 2009

Dnes tu nikto nebol? 😕

lienocka2
20. máj 2009

Ahojte zienky ay ste mali den?Marcelka si tu este?Ako sa mas?co mas nove? 🙂 mi sme mali celkom fajn den maly sa mi uz ma lepsie uz tak nesoplikuje. dnes bol ale krasny den ze?

marcela79
20. máj 2009

ahoj Lienočka, ešte som tu... Niič také nemám nové... Idem pozerať Modré z neba. Bolo krásne i u nás. A čo máš ty nové, čo ste robili?

lela1
21. máj 2009

Ahojte dievčatá,dobré ránko,ako sa máte,čo máte nové? 🙂 🙂

lienocka2
21. máj 2009

Ahojte zienky pekny sviatocnym den vsetkym.co idete robit? my budeme relaxovat ked je ten sviatok 😀 Marcelka vcera som nepisala pozerala som panelak a ako som prezil.no nove nemame nic take vsetko po starom.ahoj lela ako? co mas nove? 🙂

lela1
21. máj 2009

Ahoj lienočka,aj ja pozerám ako som prežil,je to konečne nejaký dobrý slovenský seriál,myslím okrem ružovej záhrady,dnes je taký krásny deň,takže uvarím a šup na prechádzku a ty a kam sa chystáte,pozerám že tvoj malý je rovnako stará ako môj,asi sme boli spolu aj v pôrodnici 🙂

lienocka2
21. máj 2009

Ahoj lela kedy sa ti maly narodil? lezala si na b ci c/ cku. mozne to je ze sme tam lezali spolum posli foto do ip mono ta spoznam? no ja mam momentalne malehio vonku s dedom a tiez sa naobedujeme a potom sa uvidi. no vcera mi bolo aj do placu pri tom filme ako sa moze take nieco stat ze? ☹

lela1
21. máj 2009

No ja tiež neviem ako sa to môže v tejto dobe stať.Malý sa narodil 23.7. a ležala som na b

pacna
21. máj 2009

ahojte zenusky ja nemam teraz akosi cas vcera som tepovala koberec taky velky tazky ze som bola cela mokra 😖 dnes som bola po pridavky a na poste ma skoro trafilo ludi ako keby davali zadarmo a este k tomu nesli im pocitace 😠

ja mam pocit ze cely den nic ine nerobim len upratujem po babach je to hruza 😕

zajtra pojdem asi na Zborov kopat zemiaky svagrine

lienocka2
21. máj 2009

ahoj lela poslala som ti tu adresu.

lela1
21. máj 2009

lienocka 2,poslala som ti mail 🙂

lienocka2
21. máj 2009

Ahoj lela poslala som ti mail s foto. 🙂

marcela79
21. máj 2009

Ahojte... Pacna,poznám na Zborove jednu zlatú osôbku...

famfrla
21. máj 2009

Marcelka na zborove su same zlate osobky 🙂 🙂 🙂

lela brnkni nam zajtra mala je chora tak sme doma ju?

matisekc
21. máj 2009

Pacna a co si nedas posielat pridavky na ucet, vyhne sa statiu na poste 😉
to sme tu kolke zborovanky? 🙂

pacna
22. máj 2009

Dobre ranko baby no ozaj kolko tu je zborovaniek? 🙂 🙂

matisekc
22. máj 2009

dobre ranko, slniecko nam nesvieti aj sa tazsie vstava, snad aspon doobeda nebude prsat nech mozeme ist von

marcela79
22. máj 2009

Ahojte, jééééé to vás tu je ale zo Zborova... 😀 Pacna, si tu ešte?

lela1
22. máj 2009

Ahoojte,tak tomu slniečku by som moc neverila,hlásili pršať 😉

marcela79
22. máj 2009

I u nás nesvieti... 😖

pacna
22. máj 2009

no a hlasi aj burky Marcela som tu 😀

lienocka2
23. máj 2009

Ahojte zienky kde ste dnes tu nikto není? 🙂

macka221
24. máj 2009

Ahojte kočky z čadce,,,ja som z krásna je tu niekto známy? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre