• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
Ahoj macka 221,vítame ťa medzi nami,ahojte kočky,kde je kto???či ste všetci von??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: dáko nestíham net, včera sme boli na solave, dnes troška vonku keď bolo tak krásne :slight_smile:

macka vitaj :dizzy_face: jej v Krásne mam krstnú mamu :slight_smile:
25. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslave malo byť :grinning: nie solave :grinning:
25. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,kde ste kto??? :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mas uvarene lela?
:grinning:
26. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte nie,ale už sa na tom pracuje,čo chceš prísť na obed? :wink:
26. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lela podla toho co varis :grinning:
26. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo,keby si prišla,tak hádam aj dáku špecialitku :slight_smile: Pozdravuj Júliu :slight_smile:
26. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky tak nam prsi konecne budem zehlit aj ked mozno pojdeme poobede do mesty.

co porabate?
27. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesta nie mesty :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pačna,aj u nás prší,už tu dávno nikto nebol,vonku bolo pekne,tak teraz uvidíme :wink:
27. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no my sme zas choré :frowning2: malé od včera riadne soplí kašle a večer už aj teplotu mala a nad ránom zas, uvidím ako jej dnes bude, možno skočíme zajtra k dokymu

mňa tiež hrdlo bolí, do toho pokazené počasie, och joj :confounded:
27. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi liečte sa :wink: ved včera sme sa sli uvarit a dnes?riadny skok.ale aj dazd uz bolo treba :slight_smile:
27. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme boli dnes u dr. , malá sa o pol 1 v noci zobudila, rozpálená jak pec :cry: :cry: :cry: tak som jej hned sirup od teploty dala a ráno sme frčali, náš doky má dovolenku tak sme šli k zastupujucej, do pondelka nemôžme isť vonku tak budeme doma sedieť :frowning2:

mňa stále hrdlo bolí a zajtra mám autoškolu a neviem či isť keď malá je chorá :unamused:
28. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mimi drzim palce aby ste sa uz vyliečili :wink:

baby poculi ste co sa stalo minule v Tescu,ze tam skoro ukradli male dievcatko?na wc ho odvliekli ostrihali aj prezliekli :fearful: :fearful: :confounded: ostala som v soku co sa deje aj dcera hovorila ze okolo skoly chodi akesi cierne auto avolali deti :angry: :angry:
28. máj 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna o tom tescu som tiež už počula, no des čo sa už deje :zipper_mouth:

nemáte skúsenosti s aftami v hrdle daktorá ? :confused:
28. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja starsia to mala :confounded:
28. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo si jej na to dávala?
28. máj 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šokovali ste ma s tym unosom,Pacni a pred akou školou?kde ti chodí dcérka?Uplne sa desím.Každy deň pripomínam synovi aby nešiel s cudzím človekom,ale deti sú nevyspitateľné,však?No ja asi ani nezaspím.Mám nenormálny strach. :confounded:
28. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no macka to nie je len pred jednou skolou co viem hovorilo sa to aj po sidliskach :angry: :angry: je to hnus aki su ti ludia :angry:
29. máj 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte,pacna no to je strašne čo sa deje,ja som o tom tiež počula len som nevedela že v tescu,človek aby si mal deti stále na očiach :wink:
29. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky ako sa mate?pozeram ze ste sa opet rozpisali chvilami tu bolo ticho :grinning:.lela 1 ako sa mas?ja celkom faj maly mi spi tak som tu nachvilu odskocila prisli ti tie fotky co som ti poslala. ty a neboli sme mi nahodov spolu aj na utz na prietokoch v porodnici ked nas posielali cosi sa mi mari :slight_smile: co inac porabas?to mame ale vonku za cas ze?inak a ja som o tom pocula co sa stalo v tescu ale som si myslela ze si to len dakto vymyslel.strasne. :frowning2:
29. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja o tom pocujem teraz prvykrat a som z toho zdesena,obcas som tam videla takych zvlastnych tipkov ale som si myslela ze nieco predavaju, nastastie moj maly je hrozny bojko a nepohne sa odomna ani na krok ale niekedy ked idem z nakupu a nechce sediet v kosiku ide vedla mna no po tomto ho radsej budem mat v kosiku az kym neprideme ku autu aj ked bude kricat na cele parkovisko :confused:
29. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj matisekc,ahoj lienocka,je to možné že sme tam boli spolu,ale v ten termín nás tam bolo strašne veľa a aj na sále nás bolo 7 naraz tak si toho človek moc nepamätá.Aj mne malý teraz zaspal a je idem piesť koláč,keď sa von nedá ísť,dúfam že takto škaredo dlho nebude,deti keď sú dlho doma,sú nervózne,malý je zvyknutý stále behať po vonku
29. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lela, no aj ja dufam ze im ta predpoved nevide, lebo hlasia dazd az do utorka, a cez vikend je kopu akcii k MDD, dnes to vidim na nakup v polsku, uz sme sa chystali davno len ked bolo pekne sa nam nechcelo
29. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde chodíte do Polska,my teraz chodievame do Pols.Tešína do Kuflandu,tam bývajú akcie na plienky,utierky a dets.granulované čaje a hneď vedľa je Castorama to je niečo ako náš baumax ale oveľa väčšie a tam chodím najradšej :slight_smile:
29. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo poznam, my sme v castorame kupili parkety do celeho domu a cena bola uplne super, no minule sme boli v zywci v tescu sme super nakupili, ja pouzivam tesco plienky a tam vysli na 200sk tu stoja 370 ale rozmyslame ze by sme dnes isli do bielsko-biala, tam je aj tesco aj castorama a zo zywca je to uz len kusok
29. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco mi kamoska poslala k teme unosu deti, tak si to precitajte http://www.hoax.cz/hoax/unos-deti-v-obchodnim-dome/
29. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme teraz robiť vonku chodníky,dlažbu a tiež hľadáme nejaké dobré ceny,tak potom pokukukaj čo je tam dobré a napíš,dobre :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matisekc no strach.

ale aj tak mi nejde do hlavy kde ho ta matka mala ved moje dorky sa malokedy odo mna pohnu :confused:
29. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok