Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lela1
25. máj 2009

Ahoj macka 221,vítame ťa medzi nami,ahojte kočky,kde je kto???či ste všetci von??? 🙂 🙂 🙂

mimi109
25. máj 2009

ahojte kočky 🙂 dáko nestíham net, včera sme boli na solave, dnes troška vonku keď bolo tak krásne 🙂

macka vitaj 😵 jej v Krásne mam krstnú mamu 🙂

mimi109
25. máj 2009

oslave malo byť 😀 nie solave 😀

lela1
26. máj 2009

Dobré ránko,kde ste kto??? 🙂

famfrla
26. máj 2009

uz mas uvarene lela?
😀

lela1
26. máj 2009

Ešte nie,ale už sa na tom pracuje,čo chceš prísť na obed? 😉

famfrla
26. máj 2009

lela podla toho co varis 😀

lela1
26. máj 2009

Noo,keby si prišla,tak hádam aj dáku špecialitku 🙂 Pozdravuj Júliu 🙂

pacna
27. máj 2009

ahojte babenky tak nam prsi konecne budem zehlit aj ked mozno pojdeme poobede do mesty.

co porabate?

pacna
27. máj 2009

mesta nie mesty 😀 😀 😀

lela1
27. máj 2009

Ahoj pačna,aj u nás prší,už tu dávno nikto nebol,vonku bolo pekne,tak teraz uvidíme 😉

mimi109
27. máj 2009

ahojte no my sme zas choré ☹ malé od včera riadne soplí kašle a večer už aj teplotu mala a nad ránom zas, uvidím ako jej dnes bude, možno skočíme zajtra k dokymu

mňa tiež hrdlo bolí, do toho pokazené počasie, och joj 😖

pacna
27. máj 2009

mimi liečte sa 😉 ved včera sme sa sli uvarit a dnes?riadny skok.ale aj dazd uz bolo treba 🙂

mimi109
28. máj 2009

ahojte my sme boli dnes u dr. , malá sa o pol 1 v noci zobudila, rozpálená jak pec 😢 😢 😢 tak som jej hned sirup od teploty dala a ráno sme frčali, náš doky má dovolenku tak sme šli k zastupujucej, do pondelka nemôžme isť vonku tak budeme doma sedieť ☹

mňa stále hrdlo bolí a zajtra mám autoškolu a neviem či isť keď malá je chorá 😒

pacna
28. máj 2009

ahojte mimi drzim palce aby ste sa uz vyliečili 😉

baby poculi ste co sa stalo minule v Tescu,ze tam skoro ukradli male dievcatko?na wc ho odvliekli ostrihali aj prezliekli 😨 😨 😖 ostala som v soku co sa deje aj dcera hovorila ze okolo skoly chodi akesi cierne auto avolali deti 😠 😠

mimi109
28. máj 2009

pacna o tom tescu som tiež už počula, no des čo sa už deje 🤐

nemáte skúsenosti s aftami v hrdle daktorá ? 😕

pacna
28. máj 2009

moja starsia to mala 😖

mimi109
28. máj 2009

a čo si jej na to dávala?

macka01
28. máj 2009

šokovali ste ma s tym unosom,Pacni a pred akou školou?kde ti chodí dcérka?Uplne sa desím.Každy deň pripomínam synovi aby nešiel s cudzím človekom,ale deti sú nevyspitateľné,však?No ja asi ani nezaspím.Mám nenormálny strach. 😖

pacna
29. máj 2009

no macka to nie je len pred jednou skolou co viem hovorilo sa to aj po sidliskach 😠 😠 je to hnus aki su ti ludia 😠

lela1
29. máj 2009

Ahoojte,pacna no to je strašne čo sa deje,ja som o tom tiež počula len som nevedela že v tescu,človek aby si mal deti stále na očiach 😉

lienocka2
29. máj 2009

Ahojte zienky ako sa mate?pozeram ze ste sa opet rozpisali chvilami tu bolo ticho 😀.lela 1 ako sa mas?ja celkom faj maly mi spi tak som tu nachvilu odskocila prisli ti tie fotky co som ti poslala. ty a neboli sme mi nahodov spolu aj na utz na prietokoch v porodnici ked nas posielali cosi sa mi mari 🙂 co inac porabas?to mame ale vonku za cas ze?inak a ja som o tom pocula co sa stalo v tescu ale som si myslela ze si to len dakto vymyslel.strasne. ☹

matisekc
29. máj 2009

ahojte, tak ja o tom pocujem teraz prvykrat a som z toho zdesena,obcas som tam videla takych zvlastnych tipkov ale som si myslela ze nieco predavaju, nastastie moj maly je hrozny bojko a nepohne sa odomna ani na krok ale niekedy ked idem z nakupu a nechce sediet v kosiku ide vedla mna no po tomto ho radsej budem mat v kosiku az kym neprideme ku autu aj ked bude kricat na cele parkovisko 😕

lela1
29. máj 2009

Ahoj matisekc,ahoj lienocka,je to možné že sme tam boli spolu,ale v ten termín nás tam bolo strašne veľa a aj na sále nás bolo 7 naraz tak si toho človek moc nepamätá.Aj mne malý teraz zaspal a je idem piesť koláč,keď sa von nedá ísť,dúfam že takto škaredo dlho nebude,deti keď sú dlho doma,sú nervózne,malý je zvyknutý stále behať po vonku

matisekc
29. máj 2009

ahoj lela, no aj ja dufam ze im ta predpoved nevide, lebo hlasia dazd az do utorka, a cez vikend je kopu akcii k MDD, dnes to vidim na nakup v polsku, uz sme sa chystali davno len ked bolo pekne sa nam nechcelo

lela1
29. máj 2009

A kde chodíte do Polska,my teraz chodievame do Pols.Tešína do Kuflandu,tam bývajú akcie na plienky,utierky a dets.granulované čaje a hneď vedľa je Castorama to je niečo ako náš baumax ale oveľa väčšie a tam chodím najradšej 🙂

matisekc
29. máj 2009

jo poznam, my sme v castorame kupili parkety do celeho domu a cena bola uplne super, no minule sme boli v zywci v tescu sme super nakupili, ja pouzivam tesco plienky a tam vysli na 200sk tu stoja 370 ale rozmyslame ze by sme dnes isli do bielsko-biala, tam je aj tesco aj castorama a zo zywca je to uz len kusok

matisekc
29. máj 2009

nieco mi kamoska poslala k teme unosu deti, tak si to precitajte http://www.hoax.cz/hoax/unos-deti-v-obchodnim-d...

lela1
29. máj 2009

My ideme teraz robiť vonku chodníky,dlažbu a tiež hľadáme nejaké dobré ceny,tak potom pokukukaj čo je tam dobré a napíš,dobre 🙂 🙂

pacna
29. máj 2009

matisekc no strach.

ale aj tak mi nejde do hlavy kde ho ta matka mala ved moje dorky sa malokedy odo mna pohnu 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre