Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

matisekc
29. máj 2009

lela pozrieme, inak mne sa pacila dlazba v baumaxe a bola za rozumnu cenu

lela1
29. máj 2009

No však uvidíme,mnžel ešte pozerá nejakú v Čechách 🙂

marcela79
31. máj 2009

Ahojte, je tu niekto? 🙂

matisekc
31. máj 2009

ahojte, ta ako vikendujete, dnes je teda pocasie hrozne, tak na spanie
my sme sa boli doobeda trochu prejst a domov sme uz prisli za dazda, tak to vidim tak, ze cele poobedie stravime doma ☹
lela dlazbu som nepozerala lebo sme prisli do polska az o polosmej a mali sme aj maleho tak sme iba rychlo nakupili v tescu a isli sme domov

voskovka
31. máj 2009

ahojte baby...dlho som tu nebola...mam novinku...z dievčatka sa vyklul chlapček...
😎
čo robite?
inak zdravim ťa macka221-už si aj ty tu????potvora jedna????? 😀

matisekc
31. máj 2009

voskovka to vazne? tak blahozelame k druhemu chlapcekovi, tak mozes ruzovy kolotoc predat, ale ved zase na druhej strane,takemu babenku je to jedno, mena mate vybrane pekne, uz sa len dohodnut 😉
ja dufam ze u nas bude druha baba, len si este pockam kym to zistime

voskovka
31. máj 2009

jeeej vy čakate mimčo?????ani to som nevedela...blahoželam... 😀

macka221
31. máj 2009

Ahoj voskovka 🙂 😅 no jo akosi som sa aj tu vykľula čo budem ,,,,, baby to stým tescom to je iná haluz normálne aby sa človek už bál chodiť aj po nákupoch len tak kdesi do malého obchodíka a tak.stými autamy je to pravda u nás v Krásne tiež chodilo popred školu a fotilo decká policajti aj učitelia boli povinní neustále otom informovať aby sa akési dieťa nezatúlalo do toho auta.je to hnus že sa to už robí aj u nás.
No jo Luci naša čaká dalšieho chlapa joj to budú mať už doma presilu.teraz sa už ani doktorom nedá veriť 😀
dlho som tu nebola bo chodím stále čosii vybavujúci k stevebnému povoleniu.hrúza tak zatím dobrú nocku prajem.

matisekc
31. máj 2009

baby, kamoska mi hovorila ze to stym tescom je uplna blbost, ma znameho na policii a ten jej hovoril ze to je vymysel, mozno niekde vo svete sa nieco take udialo ale urcite nie v cadcanskom tescu, no ale opatrnosti nikdy nie je dost
no voskovka aj my to mame potvrdene len teraz od stredy, tak sa vytesujeme, uz nech je 25 tyzden aby sme drobca videli na 3D ultrazvuku

mimi109
1. jún 2009

matisekc gratulujem k tehu 😵 my by sme tiež už radi druhé len dáko furt sa nedarí 😖

voskovka tak nakoniec bude chlapec 🙂 no nech je čo je hlavne že je mimčo zdravé 😉

ideme za chvílu k dokymu, malá ráno mala 39,3 teplotu no neviem čo nás zas drží, pritom už piatok sobotu bola ok ☹

lela1
1. jún 2009

Ahojte kočky,ahoj mimi,ako sa máte,matisekc,jeeej to je super,gratulujem k bábätku?

macka01
1. jún 2009

Mimi a ku komu chodíš? Píšeš k dokymu asi k Holubovi?Aj my tam chodíme,boli ste na nejakej akcií ku Dňu deti?Nas odradilo počasie.Ale 7.6.bude div.predstavenie pre deti.Už sa vytešujú.

marcela79
1. jún 2009

Ahojte dievčatá... Vidím tu všelijaké novinky, Matisek i ja gratulujem k tehu... 🙂 Mimi, to je smola, asi viróza... A ako sa darí v autoškole?

matisekc
1. jún 2009

dakujem baby
mimi ani sa velmi necudujem ze je mala chora, ved toto pocasie je desne, jeden den teplo druhy kosa, co viem tak vela deti ma anginu, som volala aj teraz s kamoskou a aj ona aj mala maju anginu

mimi109
1. jún 2009

macka hej k dr. Holubovi chodíme, len štvrtok sme boli u zastupujúcej lebo mal doky dovolenku a dnes sme mali isť k nemu na kontrolu a skončili sme na antibiotikách

marcelka zajra a piatok mám trenažer a piatok aj teoriu , potom ešte 1x trenažér a už nám bude jazdy rozpisovať

pacna
2. jún 2009

matisekc aj ja sa pridavam gratulujem 🙂 🙂

voskovka super druhy chlap no mozno do tretice to bude to dievcatko 😉

my sme boli vcera len tak na skok v cechach muz si bol vybavovat ucet, potom ked sme prisli my bolo teda na nic asi nejaky virus 😠 😠

pocasie je otrasne a studene 😝

marcela79
2. jún 2009

Ahoj Pacna, čo robkáte? 🙂

matisekc
2. jún 2009

ahojte, dakujem Pacna
no pocasie je des, dufam ze sa na vikend vycasi, mame brigadu-ideme betonovat terasu 😉

sidus
2. jún 2009

Ahojte, ako sa máte? 🙂 My dobre, chvalabohu 😉
Mati, blahoželám k bábätku 😵 😵 😵
Aj voskovke k chlapcovi 😵 Náš Tomi mal byť pri každom ultrazvuku dievča 🙂

marcela79
2. jún 2009

Ahoj Siduš... A ako ide práca na domčeku?

sidus
2. jún 2009

Marcelka, dobre. Už len dorábame, čo treba, montujeme svetlá, dvere, ešte vybaviť kolaudáciu a môžeme sa sťahovať. 😵 Ale počítam, že to bude až v septembri 🙂
A vy?

lela1
2. jún 2009

Ahojte dievčatá,ako sa máte 🙂 ?

mimi109
2. jún 2009

ahojte no ja som dnes jak mechom ovalená už od rána 😖 na trenažeri som dnes bola uplne mimo dáko , snáď v piatok to pôjde lepšie 😀

malá zatial stále rovnako, teplotu ešte má, dúfam zajtra už bude lepšie keď zaberú ATB.

macka01
2. jún 2009

kam chodíš do autoškoly? ja som chodila do knižnice.trenažer som mala len raz a hneď jazdy,Jedna jazda je lepšia ako desať trenažerov 😅

danzy
3. jún 2009

Ahoj kočky 🙂
po delsi dobe zdravim...zkusim se vas na neco zeptat, kdyby nahodou nejaka dobra dusicka odpovedela....
byla jsem vcera v poradne a sestra mi rekla ze mi budou brat krev v 27tt mi to vychazi pry proto ze mam 0, ale ja mam 0 + krevni skupinu a ta je uplne v pohode, ted mam strach co se deje 😨 a ja trouba se nezeptala, nesetkala jste se s tim nektera:?
mejte se pekne

sidus
3. jún 2009

Ahojte,
Dan, to je divné, keď máš Rh pozitív 😕 Ja som tiež myslela, že problémy môžu byť iba pri negatíve, aj to v prípade, keď muž má Rh pozitív 🙂
Šak jej skús zavolať, budeš kľudnejšia, možno sa iba pomýlila 😝

danzy
3. jún 2009

dik sid, urcite se nespletla, me spis pripada ze mi neco tajila a ted jsem z toho uplne nervozni 😖 no nevim jestli ji mam volat 😕 budu otravovat 😕

sidus
3. jún 2009

Určite nebudeš otravovať. To ideš až za dva týždne? Dovtedy sa predsa nebudeš trápiť, nie? 😒

danzy
3. jún 2009

no jo mas pravdu , ch jo, proc ja se nezeptala vcera ☹

sidus
3. jún 2009

Dan, to sa stáva, ja tak chodím od detskej doktorky, potom keď ma niečo napadne tak volám 🙂
Šak sa jej normálne slušne opýtaj, od toho tam je. Alebo ak to máš blízko tak tam napríklad poobede zájdi, keď už nebude mať ľudí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre