Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

miladka26
5. jún 2009

mila pacna neviem ešte sa mi takato vec nestala ale dufam že to viriešim a ostane ešte rok doma inač nebudem mat vobec čas na tu najmenšiu dcerku v pondelok vam dam vediet ako som dopadla dakujem že ste sa ozvali unas na makove je mala škola a ide sa prerabat tak možno koli financiam nam to asi povedali ja neviem ešte raz dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimi109
6. jún 2009

pacna 😀 no o 9.00 vo štvrtok tam mám isť ale to asi 1x len na cvičisku dufam ostaneme 😀

janka ja ti moc asi neporadím, my sme sa krátko kojili ☹ a máš dosť mliečka? možno ak máš menej tak malej pomaly tečie, alebo neviem v čom by to mohlo byť 😕

matisekc
6. jún 2009

nolaiv vitaj,
no baby my sa tiez trapime z jedenim, a to Kubco nebol ani v nemocnici, len v januari prekonal crevnu chripku a odvtedy polievka nehrozi ziadna a ostatne tiez len tak slabo, obcas stratim nervy aj ked viem ze s tym nic nedosiahnem, tiez mi vravia ze sa to zmeni no uvidime, cim to trva dlhsie, tym menej tomu verim
mimi neboj, urcite ti to pojde, ja som sa tiez bala prvej jazdy ale bolo to lahsie ako som si myslela
miladka ja si tiez myslim ze ta nemozu nutit dat dieta do skoly ked mas papier od psychologicky, aspon kamoska dala maleho o rok neskor, lebo bol desne hravy a neposedny a vsetko bolo v poriadku,nebol stym ziadny problem a teraz je prvak a nie su snim ziadne problemy

sidus
6. jún 2009

Ahojte,
Mimi, tak držím palce 🙂

Janka, tak aký bol pôrod? 😉 Ja Tomáška ešte kojím, ale chcem ho pomaly začať odstavovať.
Keď ti potom malá spinká dobre, tak mliečka má zrejme dosť. Môže plakať aj preto, že jej tečie rýchlo, alebo jednoducho, že už má dosť, alebo možno aj sa napije prirýchlo, potrebuje odgrgnúť. Mne to robil malý. Keď už sa začal pri pití skrúcať a vrešťať, to som vedela, že si chce odgrgnúť a potom už bolo dobre. Keď si grgol, priložila som ho a pokračoval v pití. Už ma iné nenapadá, čo by to mohlo byť 😒

Skús napísať do fóra Ďakujeme Annag, je to v bábätkách, už mi dva razy pomohla, keď som potrebovala radu ohľadom kojenia. Je to veľmi milá baba 🙂 Alebo jej napíš internú poštu.

niki29
6. jún 2009

ahojte babenky tak po velmi dlhom case som kukla k vam a pytam sa co mate nove na Kysuciach? pretoze sa chystame domov za 2 tyzdne. Ako som zacala pracovat tak nemam cas skoro na nic autoskola mi konecne pomaly konci- tiez som sa bala prvej jazdy a dnes jazdim uz bez strachu no ale je tam stale so mnou inštruktor uvidime co to bude ked budem bez inštruktora- sidus zdravim ta ako sa mi maš zlatko čo detičky- naša Nika je teraz chora- je prechladnuta no mam tyžden voľna takže budeme spolu pekne doma. Danzy pozeram že sa pytaš na krv.skupinu no ale neuviedla si aku krvnu skupinu ma tvoj muž? - vieš som zdravotna sestra tak niečo malo o tom viem, ked napišee aku skupinu ma tvoj muž tak niečo budeme možno vedieť. Tak sa majte kočky a pozdravte Kysuce

sidus
6. jún 2009

No ahoj Niki, som rada, že si sa ozvala 🙂 🙂 🙂 My sa máme celkom dobre. A vy? Ako robota? A malá poslúcha?
Keď pôjdeš na Kysuce, nechceš sa staviť na kus reči? 🙂

marcela79
7. jún 2009

Ahojte 🙂 ako ste prežívali pomaly končiaci víkend? Niki, pozdravíme... 😵 😵 i Turzovku... Nolaiv, no vidíš, tak som odhalená i ja... 😀 😀 😀

nolaiv
7. jún 2009

neboj Marcelka, ja nikomu nič nepoviem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 , čo by sme to boli za babenky, hlavne u nás si treba dávať pozor kto komu čo povie 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 super tajné 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

marcela79
7. jún 2009

No Silvi, tak to máš pravdu... i vrabce občas čvirikajú 😀 😀 A ako poslúchajú baby? I u vás to vyzerá ako u nás? 😀 😀 😀 😅

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pacna
8. jún 2009

ahoj babenky tak sa zda ze sa nam vyjasnilo? v sobotu bola riadna burka 😒

marcela79
8. jún 2009

Ahoj Pacna, to je dobre, nech svieti slniečko, no nie? 😵

pacna
8. jún 2009

ahoj marcelka to je jasne ja uz aj periem muz hovori ze mi sibe ked je pekne stale len periem 😀 😀 😀 😀

lela1
8. jún 2009

Ahojte kočky,dobré ránko,aj u vás je pekne,tak sa teším 🙂 aspoň sa vytratia všetky choroby?čo ste robili cez víkend?

marcela79
8. jún 2009

Pacna, mne sa krúti už druhá práčka, obed sa varí, a snažím sa tu pri kojení uspať malého... Ahoj Lele, my sme betónovali základy, a u vás čo sa dialo? 🙂

janaza
8. jún 2009

Ďakujem Mimi 109 a Sidus za odpoveď už sa to zlepšilo.

Pôrod mi dva dni vyvolávali, vôbec som sa neotvárala tak sa behom dvoch munút rozhodli pre cisársky rez .Pásy ukazovali že malinká zle reaguje. Ale musím povedať že v Čadci sú úžastní doktori. Všetci do jedného. Najviac mi pomohol po psychickej stránke dr. Rehák Ján. Budem mu vďačná navždy.
Teraz si zo Zuzankou užívame usmiaté ale aj plačlivé dni. A niekedy si poplačeme spolu keď vidím že trpí . podľa všetkého má skrytý reflux a mliečko sa jej vracia späť a vzniká tak záha.

papa

lela1
8. jún 2009

Ahoj Marcelka,tak sa mi zdá že dnes všetky perieme 🙂 Tak váš domček už pokračuje,pomaličky ale isto.My sme v sobotu boli v polsku obzrieť nejakú dlažbu a včera sme len tak vegetili,boli u nás preteky off road,tie veľké autá tak sme boli pozrieť,bolo to super a potom sme grilovali,takže oddychová nedeľa.Ako sa majú detičky?

Janaza,viem ako si bolo pri pôrode,mne dávali vyvolávačky 3 dni a tiež som mala bolesti a vôbec som sa neotvárala,tiež si myslím že sú tam teraz celkom dobrý doktori ale kedysi to tak nebolo.

mimi109
8. jún 2009

ahojte dievčata, konečne sa vonku vyčasilo 🙂

pacna no ta burka v sobotu hrúza des 😖 malá sa mi bála a sme samé doma boli

fidka poslala som ti IP

ja idem dnes na kurz prvej pomoci či ako sa to volá, a že 8 hodín to tam trvá, šak ma tam porazí 😅 dúfam to nebude tak dlho, o pol 2 je začiatok

krásny dník , ahojte 😵

sidus
8. jún 2009

Ahojte,
Jani, tak super, hlavne, že ste obidve OK 🙂 A pekné meno má malinká 🙂 Ak to má reflux, tak by mal po pár mesiacoch prejsť 😉

Majte sa krásne, ideme von, kým je pekne 😵

matisekc
8. jún 2009

Jani gratulujem k malinkej
nechcem ta strasit, ale nie vzdy zmizne reflux za par mesiacov u nas to trvalo 9 mesiacov a doktorka mi neverila, stale tvrdila ze to ma zo soplikov, ale ked vracal mliecko aj ked sopliky nemal zacala som kupovat AR nutrilon a bolo super, kamoskin maly to mal tiez a ona si mlieko odsavala a zahustovala myslim Nutritonom(alebo tak nejako sa to vola,dostat v lekarni) tak drzim palce, aby co najrychlejsie zmizol a drzte sa 😉

nolaiv
8. jún 2009

Marcelka ani mi nehovor, 3 deti sú raz tri deti 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 , u nás je to stále vo švungu,neviem niekedy či je deň,či noc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ale dá sa, veď deti sú len radosť,čo by sme bez nich robili,

nolaiv
8. jún 2009

Janaza, ja som bola presne pred rokom na tom tak ako ty, aj mne dávali vyvolávačku, a nakoniec som skončila na cisárskom ako ty a tiež vďaka pánu zástupcovi, inak neviem čo by sa dialo, konečne to pod ruku vzali žilinčania a aj tak to tam teraz vyzerá na úrovni,hlavne po lekárskej stránke, dnes máme krásnu modrooku okáňu a tešíme sa chvalabohu zdraviu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , aj sa niekedy pousmejem,že to urýchlenie cisárskym rezom u nej zanechalo následky / v dobrom/, je z nej šibalka veľká až niekedy nestíham 😉 😉 😉 😉 😉 😉

marcela79
8. jún 2009

Dobrý večer... Tak už ste všetky pripravené do pelechov? 😀 U nás už je to kompletné. 😝

sidus
9. jún 2009

Ahojky, čo tu dnes nikto nie je? 😠

sidus
9. jún 2009

Marcelka, to chodíte tak skoro spávať? Mne chodia krpci medzi pol desiatou - desiatou 🙂

nolaiv
9. jún 2009

ahojky sidus, ja som sa práve zapla a kukám čo nového, musím sa pochváliť, dnes som si bola už pre vodičák, manžel sa mi ráno smial,že treba teraz všetko v turzovke z cesty odpratať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sidus
9. jún 2009

Tak to je super, gratulujem, môžeš pirátiť 😀 Vy si tu robíte vodičáky vo veľkom, len ja nič, a asi sa na to ani neodhodlám 😠
Práve som prišla na to, prečo si si dala prezývku nolaiv 😅

nolaiv
9. jún 2009

vidíš,ja som celý život vravela že mám na to lidi,ktorí ma odvezú, no pri 3 ratolestiach to už nie je ono trepať sa do čadce autobusom a naháňať sa, no dúfam,že to bude oki, zvyknutá v autoškole na nafťák a my máme benzín,takže všetko odznova. A si šikuľka keď si prišla na moju prezývku 😎 😎 😎 😎 😎 😎

sidus
9. jún 2009

No neviem, lebo ma to mohlo aj skôr napadnúť 😀

pacna
9. jún 2009

sidus ani ja nerobim vodicak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre