Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

samasa
23. jún 2009

Lienočka ak je to Mirko Urbaník z Korchána, tak toho poznám aj ja. Zhodou okolností je to bratranec aj mojho muža 🙂 . Takže sme dokonca po rodine. Dokonca sme teraz boli na svadbe Pavínke Čišeckej- poznáš ju?

lela1
23. jún 2009

Ahoj lienocka,dobré ránko ti prajem,je mi to strašne ľuto to stvojim ocinom,a odkliaľ z oravy pochádzaš?Ja som mala tiež svadbu 2007,napíš kedy,malý sa nám narodili rovnako,tak som zvedáva na tú svadbu 🙂

samasa
23. jún 2009

Lubka a máš problematickú tvár?
Ak áno odporúčam kozmetické štúdio Derma v budove Wuestenrotu. Ak by si chcela vediet viac môžem ti poslat info aj t.č. Ja som mala poroznu plet s červenými žilkami a kočka šikovná mi dost pomohla. Kozmetika troška drahšia ale naozaj kvalitná. Ja som spokojná na 100%.

lienocka2
23. jún 2009

no macka napis. ja sa nenudim pri malom nemam kedz sa nudit. teray ked uz zace pomalz chodit treba davat este vasci pozor davat 😀
Samasa nie ten mirko sa vola kulla a je to mojho muza brat. mackin priatel sa vola prieyviskom urbanik. Ja mam kamosku marcelu urbanikovu na korchani robi postarku poznas ju? lela dakujem tatino mi strasne chýba ☹ lela ja som sa vidavala na svoje meniny 11.8.2007.no album ti poslem do ip ak sa bude dat aby si to nehladala ale je aj tu par stranok do predu.

lienocka2
23. jún 2009

Pisem alko hebrej nevsimajte si to 😀 😀 😀

lienocka2
23. jún 2009

ze alko. ma byt ako 😀

macka221
23. jún 2009

nevadi lienocka ako si sa nam to tu zamotava,,,mirko kulla,,,,,majko urbanik je moj dufam buduci manzel 😀 😀 😀 uz sme spolu 3r tak sme ako jedno....a konecne cakame na stavebne povolenie na chalupku...takze budem aj ja marcela urbanikova,majkova sestra bola tiez kedysi marcela urbanikova,a ich brat si zobral tiez marcelu tak tiez je marcela urbanikova,,,,tak sme tri marcely v rodine...aspon co viem ja 😀

lienocka2
23. jún 2009

ahoj samasa nie brat ale bratranec.Macka no ste tam veru 3 marcely. to meno pasuje ku priezvisku.my sme tiez muzom chodili 4 rokz a potom sme sa brali.a kde idete stavat?

lienocka2
23. jún 2009

dakujem macka za povzbudive slova az mi slzy vysli ☹

lela1
23. jún 2009

Lienocka a ozaj,malý ti už začína chodiť? 🙂 Kde si sa tu ocitla z Oravy?

macka221
23. jún 2009

nieje zaco lienocka joj nechcela som ta rozplakat 😢 ale proste ma to akosi chytilo ked som ti to pisala a akosi som sa pritom aj rozpisala.ale je to pravda ten najblizsi je vzdy pri nas ,aspon ja vto tak verim a vzdy si spomeniem aj na nu viem ako by bola rada keby ma videla tam kde som teraz co vsetko som koli nej dokazala lebo ma tak naucila.aspon ja najmladsia som jej vzdy chcela robit radost bo ma mala najradsej ☹
no ideme v cadci v rieke.uz tam mamae pozemok kupeny aj cestu spravenu aj elektriku len cakame teraz na stavebne povolenie od mesta aj na pozicku.domcek som si vybrala od prodomu ideal. len izby sme pomenili tak sa tesime.no dlhe meno dleh priezvisko 😀 😀

lienocka2
23. jún 2009

lela no kúpili sme mu choditko take čo si tisne pred sebou ale uz dokaze prejsť aj popri posteli ci sedačke a pomaly sa pusta. A kde som sa tu ocitla.ja mam osudového manžela ale to je na dlhe rozpravanie 😀 😀 😀 a pochadyam s tvrdosina

lienocka2
23. jún 2009

lela mas postu

macka221
23. jún 2009

lienocka ja mam niekde v tvrdosine rodinu Sadlak Anton ale bola som unich len raz ani neviem kde uz byvaju 🙂

lienocka2
23. jún 2009

nie macka len mi vysli slzicky nevadi.povedy mcke ak bude pri tebe ze dakujem za gratulaciu vo fotoalbume 🙂

lienocka2
23. jún 2009

nic mi to meno nehovori ked ten tvrdosin je taky velky 😀

macka221
23. jún 2009

no ved v pohode ja som si len akurat spomenula,,,,inak teraz to mas aj kusok dom ze cez bystrice🙂
jasne poviem som jej hovorila ze si tu tak rychlo isla fotky pozerat...neviem dnes sa este na predajni nezastavila ale mali by sme ist poobede na nakupy dnes alebo zajtra neviem ale odkazem🙂

lela1
23. jún 2009

lienocka,fakt krasne fotky,tvoj manžel mi je strašne známy,určite som ho už niekde videla len si neviem vspomenúť kde 🙂

lienocka2
23. jún 2009

Vsak jasne cesta nam tam trva 1apol hodiny..lela dakujem no mozne to je mozno si ho videla v porodnici ked bol za mnou,alebo niekde inde vsetko je mozne.a maly ti uz daco hovori? nas mama tata baba a aja 😀

macka221
23. jún 2009

lienocky by si mohla dat este dake fotky do albumy,,ak mas,,kukli by sme

lela1
23. jún 2009

lienocka nas podobne mama,tata,baba,papa,a havo,tak sa to pomaly rozbieha 😵 no fakt neviem kde som ho videla.

samasa
23. jún 2009

Ahojte Maminky 🙂
Chcem sa opýtat ako si možem pozriet fotografie v albumoch? Ste ma tak navnadili tými chválami na lenočku, že som si ich chcela pozriet a neviem ako ☹ Lenočka Marcelu nepoznám ale nepoznám ich všetkých, len Mira a jeho rodičov, takže kludne to môže byt aj niekto od nich 😉 A Macka už máte stanovený dátum svadby? A držim palce so stavbičkou, nech sa darí 🙂 Až to máte rýchlo za sebou 🙂

lienocka2
24. jún 2009

ahoj samasa poslala som ti postu do ip. 🙂

lela1
24. jún 2009

ahojte dievčatá dobré ránko,je tu niekto?pozerala som tv,na buúci týždeň k nám majúprísť veľké horúčavy,tak sme sa dočkali 🙂

lienocka2
24. jún 2009

ahoj lela ja som tu este. co porabas. no uz by mohlo byt pekne 🙂

lela1
24. jún 2009

Ale nič,len tak sa poflakujem,malý mi spí,mám uvarené od včera tak trochu oddychujem a vy?

lienocka2
24. jún 2009

no my sa akurat chystame no obchodu na nakup. tak zatial

macka221
24. jún 2009

Ahojte kočky tak som tu zasa🙂
Samasa to patrilo mne?kúsok tvojej správy?ak ano tak dátum svadby neviem polovička ma stále naťahuje a že sa mám nechať prekvapiť tak dúfam že sa aj dočkám.30.7.09 budú presne tri roky čo sme spolu tak uvidíme či bude romantika 😀 😀 😀
čo sa týka stavbičky veľmi pekne ďakujem teším sa ako malé bábo na hračky tak netrpezlivo čakáme na papiere a pojednavku na mestskom.či to bude rýchlo neviem ale chceme ten montovaný domček. pekný aj keď upršaný deň prajem,

marcela79
24. jún 2009

Dobrý večer... čo už všetky spinkáte? 😉 😕

lienocka2
25. jún 2009

Ahojte zienky je tu niekto?konecne nam svieti slniecko. co sa chystate robit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre