• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
Ahoj Lienocka,u vás svieti slnko,u nás je zamračeno,ide pršať,ja idem variť obed,čo robkáte vy?
25. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konečne neprší a my budeme sedieť doma :unamused: malá mala večer aj ráno teplotu zas :confounded:
25. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lela my sme akurat prisli s obchodu a lekarne a idem zehlit maly mi akurat zaspal. janavarene mam tak len daco upratat am ozehlit. aj u nas sa uz zmraka a ako je dusno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mimi to mi je luto ked sa konecne trosku vycasi musite byt doma. nech vam to rychlo prejde :slight_smile:
25. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ste toho teda popísali :wink:
Mimi, to ma mrzí, že je Marianka chorá :confounded:
U nás už prší, takže nič moc. :angry:
25. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste baby? Nikde nikoho :confused:
25. jún 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siduš, tu som.... si tu ešte? :slight_smile:
25. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tu,ste tu ešte? :slight_smile:
25. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lela, už som prišla, adamko už spinká, ale ho prebúdzajú deti odvedľa, tak som bola pri ňom...
25. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ako. co mate nove? ja nic take len ze mam zajtra narodky uz 25 ako ten sa leti. nedavno som mala 15. :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cas som chcela napisat :grinning:
25. jún 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienočka, tak k tým 25 narodeninám ti prajem veľmi pevné zdravie, šťastie, spokojnosť, a najme veľa dobrých ľudí okolo, ktorí ťa budú zahŕňať láskou a priateľstvom... :wink: :dizzy_face: ÁAAAAAAAAA, dobre to oslav... :grinning:
25. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem velmi pekne oslavim ale musim pockat na muzicka mam ho v zahranici.potom to oslavime :slight_smile:
25. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienočka, a kde je? I môj je v zahraničí...
25. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novidis taqk sme ako slamene vdovy :grinning:
25. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to hej, ale ja to už ani nevnímam... Už som si za tie roky zvykla... :wink:
25. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenočka dakujem za ip. Bola si krásna nevestička. A tá priehrada- ako z romantického filmu :slight_smile: Inak všetko naj, naj, naj k narodenńám. Macka áno patrilo to tebe. To bude radosti až to budete mat na papeiry- vieš, že robíš niečo, čo bude len vaše- teda tá stavbička. A ja som s mužom sme chodili 5 rokov. Stále ma natahoval na prekvapko, až ked som to najmenej čakala, tak ma požiadal o ruku. Ja som bola taká prekvapená, že som mu vtedy myslím nepovedala ani ANO. On vtedy prišiel rovno s rodičmi.... :grinning: :astonished:
26. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem samasa. :slight_smile:
26. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Lienocka, všetko naj k narodeninám, hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky, Božieho požehnania a nech sa Ti splní všetko, po čom túžiš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pekný deň babule :slight_smile:
26. jún 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sidus dakujem ti velmi pekne aj tebe pekny den prajem :slight_smile:
26. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... :dizzy_face: Veľa slniečka vám posielam, dnes je konečne pekné počasie, tak krásny deň... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli včera u doktora, malej sa vrátila angína , hnisavú má tak máme zase ATB :cry: :cry: tak sa trápime s teplotami

lienocka dodatočne ti prajeme všetko najlepšie k narodeninám :dizzy_face:

marcelka ako autoškola ? kedy budeš maž jazdy? či už jazdíš? ja som mala dnes jazdu , aj v Turzovke sme boli :wink: zajtra mám tiež, len neviem kde pôjdeme
27. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky pekny den vsetkym. co porabate ked tu nikto nie je.
Mimi dakujem velmi pekne :slight_smile:
27. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prajem všetkým babenkám krásny začiatok týždňa a detičkám už len krôčik do prázdnin :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: môžem vás aj dnes poprosiť o hlasíky??????? Veľmi pekne vám ďakujeeeeeeem!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?s=hlasuj&b=5&foto=3977&kategoria=0

http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto=3833&kategoria=13&order=wr&user=

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35075/soutezici-gajdiciarova-ivanka.html

Za každú jednu 10 sme veeeeľmi vďačné!!!!
29. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nolaiv zahlasované :dizzy_face:

no malej je už lepšie, už 2 deň nemá teploty, štvrtok ideme na kontrolu tak snd už bude ok
29. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem mimi, dúfam,že keď sa už trocha aj slnko ukázalo,že aj tvojej malej pôjde rýýýchlo choroba preč a ďalekoooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak zas došla riadna burka :confounded: ale tie rachoty... až oknami zatrasie :confounded:

malá zaspala, tak dúfam ju to burčisko nezobudí

vy čo robkáte dievčatá?
30. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO teda Vam poviem ze taka burka ako bola dnes na zakopci taku som este nezazila krupy padali ako lopticky a ten vietor a ako sa ta voda valila cesty zaplavene aj dole kopcamy,,,no hruza.... :unamused: :unamused: :unamused:
30. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, kde ste? Asi ste všetky vonku, čo? Akosi to tu zas viazne :unamused:
Mimi, malej je už lepšie?
2. júl 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá :slight_smile: čo nového?

sidus malá je už zdravá, do nedele má dobrať ATB a od pondelka jej mám nasadiť Imunoglukan na posilnenie imunity

marcelka ako autoškola? už jazdíš? mne chýba už len 5 jázd odjazdiť, ako to prebehlo
3. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka221 kde teba este nestretnem :wink: tiez uz planujete mimco?
4. júl 2009 o 11:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok