Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

vamonika
20. aug 2009

Ahoj Samaraka, ja som tiez z Turzovky, nebývaš náhodou blízko jednoty??? 😉

samaraka
20. aug 2009

Ahoj vamonika náhodou bývam hneď vedľa jednoty, v tom oranžovo-modrom paneláku. A ty?

vamonika
20. aug 2009

No, tak to sme susedky 😀 , bývaš na treťom poschodí v prenajatom 2-izbovom byte?

samaraka
20. aug 2009

jej bývam presne tam, ale chválabohu už nie dlho. Vôbec sa mi tu nepáči 😖 no a ty kde to bývaš keď sme susedky? 🙂

vamonika
20. aug 2009

ja byvam o poschodie nizsie, "domovníkova žena". Hrozne sa mi podobas na moju spoluziacku, ked ste sa sem nastahovali, tak som si myslela, ze je to ona 😲 , no ona je z BB 😀 . To Ti verím, ze sa Ti tu nepáci, my sme na tom rovnako. Je to tu hrozne. Ja pochadzam z domceka a byvat na byt, bolo pre mna pohromou 😢

samaraka
20. aug 2009

ja ani neviem kto presne si, teda domovníka poznám však chodí ku nám odpisovať vodu tak aj preto, ale ani neviem koho má za ženu. koľko máte detičiek? Máš dlhe alebo krátke vlasy? A si chudá alebo trošku pri sebe? Fakt by ma to zaujímalo ktorá to si. Však ja tu ani nikoho nejako nepoznám. Keď je môj chlap doma tak sme väčšinou na dome a tam prerábame a keď není doma tak buď som v Čadci pri mame alebo furt kdesi behám 😀

vamonika
20. aug 2009

Mame 2 deticky, 6 ročného Jakubka a pol ročnú Anetku. Mám polodlhe, hnede vlasy. Neviem...mozno raz sme sa stretli pri schránkach!? Je pravda, ze sme sa moc nestretali...nevyslo nam to. Ja tiez chodievam povatsine k rodicom do Korne a na prechadzky s detmi. To mas super, ze pojdete na chalupku...myslin na Rakovej? Je to jedinecne, hlavne pre deticky. Tu v panelaku je to o drzku, maly sa tu hrozne nudi, von ho nechcem pustat lebo je to tu same auto. Byvame tu uz 7 rok, ale stale si nemozem zvyknut! Kolko mas rokov, ak sa smiem spytat?

samaraka
20. aug 2009

Ja som zasa celý život vyrastala na byte ale v Čadci a môžem povedať že tam kde som ja bývala je omnoho lepšie ako tu teda hlavne čo sa týka pre deti je tam viac ihrisiek a nie toľko cigánov a celkovo keď pustíš dieťa von pobehať tak sa nemusíš báť žeby ho tam zrazilo nejaké auto-alebo vlak 😲
Ja sa strašne teším na ten domček, mali sme možnosť odkúpiť aj tento byt ale po tom čo tu bývame vyše roka sme úplne zmenili názor a radšej sme priložili a keď sme našli tu ponuku na dom neváhali sme ani minútu. Takže tu ostávame iba do konca roka a po pôrode ktorý vychádza 24. decembra ideme na Rakovú. Škoda že sme nemali možnosť sa stretnúť niekde aspoň na schodoch, lebo stále neviem ktorá si 😅

samaraka
20. aug 2009

Ozaj zabudla som ten vek: 22 😀

pacna
20. aug 2009

ahojte babenky vitam aj nove kecalky 😀 😀 😀

kocky neviete mi povedat kde su teraz hody?

my pomaly chystame veci do tretej triedy este nam cosi chyba 😀 😀

samaraka
20. aug 2009

teraz niekedy by mali byť v Čadci, no neviem či tento alebo ten ďalší víkend.

pacna
20. aug 2009

v cadci maju byt za tyzden ja som chcela vediet teraz v nedelu

vamonika
20. aug 2009

samaraka- si doma alebo v Cadci? Mohli by sme niekedy vybehnut von s detickami a pokecat viac. 🙂

vamonika
20. aug 2009

samaraka-to s tymi cokoladovymi a tym nebezpecim vlaku, aut mas pravdu.. Inak, ako Ti spava maly, ked Ti popred okna trubi vlak? Iste je to o drzku ☹

vamonika
20. aug 2009

samaraka -O Rakovej sme rozmyslali i my, ale o pozemku a nakoniec z toho zislo. Super Ti vychadza terminik porodu na vianoce 😀 !

samaraka
20. aug 2009

vamonika- my sme akurát prišli z vonku. Boli sme na zmrzku a Samko sa bicykloval tu na tej zóne pešej čo ju akurát postavili. A ja som sedela na lavičke a troška sa opaľovala. Ja som do stredy tu v Turzovke a potom ideme do Čadce lebo Samko bude mať meninky tak trošku pooslavujeme so starými rodičmi. To by bolo super keby sme zašli kedy na von a pokecať s deťurencami. To s tým vlakom bol zo začiatku trocha problém ale už sme si všetci zvykli. Akurát nemôžem mať cez noc pootvorené okno lebo to by Samka vyrušovalo. A je to škoda keď je v noci taký fajný vzduch. Ty máš manžela každý deň doma? Ten môj chodí na týždňovky tak je to bieda tu vydržať. Vy bývate na druhom poschodí? Mne sa zdalo že domovníka máme na prvom. No mám strašný prehľad. Akurát viem že pod nami sú nejaký starší párik. A vedľa je tá mamina s chlapčekom a tiež teraz čaká miminko. Ale o Vás som fakt netušila. Nestretli sme sa náhodou dole pri kočikarni? Ty si schovávala kočiar a ja som išla akurát do schránky. Nebolo to tak dávno 😵 Ježiš jaka som ukecaná však som sa rozkecala jak blázon... 😀 😀

samaraka
20. aug 2009

Ps: a koľko ty rokov?

vamonika
20. aug 2009

samarka - videla som Ta, kukli sme s malym vonku....chcela som ist i ja na prechadzku, ale cakala som na moju mamcu...brala nam Kubka na prazdniny do soboty 😒 . Manzela mam doma skolo kazdy den - dnes prave je doma, ale to neva...necham ho doma a mozme kludne vyrazit von. Byvame na druhom oproti Katke, tej, co caka druhe miminko. To som ja, co sme sa stretli pri kocikarni...presne 🙂 . Ja som trosku starsia mam 30 😝 . Ked pojdes von na prechadzku daj vediet, rada sa pripojim, pokecame i osobne. To je fasa, byvame, tak blizko a piseme si cez internet 😀 . Ozvi sa. Jooo a Tvoje meno? 😨

samaraka
20. aug 2009

Jej a ja som si myslela že čo to je za novú osobu či nejaká nová susedka 😎 A teraz už konečne viem že si to ty. Budem rada keď pokecame, v čadci som mala kamaratiek plno a teraz mi to kecanie chýba. Teším sa určite dám vedieť keď pôjdeme von, ale v podstate chodím s malým každý deň, doma sa hrozne nudí. Ak by si niekedy chcela tak sa ozvi aj ty, ale však tu budem každý deň. Teda skoro každý 😝 Jana

vamonika
20. aug 2009

Samaraka - Tak to je super, budem sa tesit! O tom kecani ani nehovor...tiez mi to chyba...v Korni sme boli vsetky baby pokope, tak nebol problem, kecali sme skoro od rana do vecera a tu....donedavna to tu bolo ako domov dochodcov, ale uz sa to tu konecne omladilo 😀. O tom nudeni ani nehovor, Jakubko, ten je z toho uplne na nic. Stale len mrnci a mrnci, hracky ho uz nebavia, no skratka hroza! Iste Ti cinknem na dvere alebo mozme i takto cez internet dat vediet, ked pojdeme von. Budem len rada! Prajem dobru noc!

samaraka
20. aug 2009

vamonika- poslala som ti správu s telefonným číslom tak sa môžme dohodnúť aj tak. Dobrú noc

vamonika
20. aug 2009

Ok. dik, posielam i ja svoje. dobru!!!

adka_praha
20. aug 2009

caute... 🙂 ste sa vy dve teda nasli... 😀

samaraka my sme boli na 3D v trinci, tak nam tam doki povedal, ze budeme mat princeznu... 🙂 my sme zili v tom ze to bude chlap jak hora a ono takto... 😀 nejak v 21tt sme tam tusim boli...a vyslo to celkom lacno 600 kaciek...na svk to je straasne drahe... 😒
malinke sa vam nechce ukazat, ci preco neviete este?
my byvame na ciernom...

samaraka
21. aug 2009

Adka a ako ste si to tam zajednali, a dal vám aj nejake fotky? Tu v čadci mi ani bábätko neukázali iba prvý krát a nevieme pohlavie lebo bolo miminko otočené ritkou 😀

adka_praha
21. aug 2009

boooze to kam chodis????

uz nemam vizitku, som ju zahodila ked sme isli odtial ale skus si vygooglit dr. Fišara, trinec...mozno najdes...mame dvd aj fotky 2...jedna bola v cene a za druhu sme si zacvakali 90 kaciek ale aj tak bolo fajn... 🙂

samaraka
21. aug 2009

Ja chodím normálne do nemocnice na ultrazvuk, ale kôli tomu že rekonštruuju celu porodnicu tak je presťahovaný do novej budovy bývale detského oddelenia a dali tam starý ultrazvukový prístroj tak o nervy!!!!!!!!!!! 😠

adka_praha
21. aug 2009

jaj na prijmove myslis...co sa neprihlasis ku nejakemu inemu doktorovi???

samaraka
21. aug 2009

aj nad tým som už rozmýšľala ale akosi som sa k tomu nedokopala. 😖

adka_praha
21. aug 2009

vidis...skoda...je tam podla toho co pocuvam ovela lepsi pristup ako v nemocke... 😉
pozeram, ze drobca dostanete pod stromcek... 😀

famfrla
21. aug 2009

ahoj dievcence

samaraka aj v ziline to robi sukromnny lekar 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre