• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
a ako dlho ti cez den spi mne 2x po pol hodine a dost :unamused:
marcellka ja som sa tiez skoro vydavala mala som 19r :sweat_smile:
23. mar 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne asi 3 krat hodinku a potom jeden krat dve to si sa chcela vydavat tak skoro? :wink:
23. mar 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali v plane trosku neskor ale mala to urychlila :grinning: :grinning:
23. mar 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi,no to ti nezávidím. a to sa ti chcelo vydávať tak skoro?
ja som v tom veku mala iné záujmy - kino,diskotéky,posedenia s kamoškami,výlety a dovolenky.
23. mar 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aha rozumiem ja som to mala tiez v plane trosku o 10 rokov neskor :dizzy_face:
23. mar 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna praveze zas take cosi ako diskoteky vobec nebavilo akoze s babami pokecat dakde to hej ale po baroch a tak chodit to nebolo pre mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no yslim marcelka ze tvoj vek na vydavanie je super teda myslim na mimco
23. mar 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vydávala ako 27 ročná a prvé mimi by som mala ako 29 ročná,keby nám to vyšlo. :fearful: ale,pánboh nám to vynahradil na druhom dieťati,táto malá je za dvoch.
23. mar 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ty si sa kedy vydavala?
23. mar 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no minuly rok v juli :wink: bqbule budte radi ze ste na materskej tu nejaka materska dovolenka nexistuje peniaze vam vypocitaju z platu ktory ste predtym mala takze baby tu chodia do prace uz od 3 mesacneho mimina pretoze to percento sa potom znizuje pri tychto cenach co su tu ani nemaju na vyber tak uzivajte 3 rocky uz musim frcat ideme kakat :grinning: a do obchodiku inak tak za 3 hodky sa tu asi zas objavytak pekny dnicek babule
23. mar 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez minuly rok ale v aprili :wink:
fiha to teda nie je kto vie co chudatka deti ked maminy musia tak skoro ich davat do skolky alebo kde :frowning2:
tak papa janka neskor :wink:
23. mar 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznám,ja som tiež hneď po pôrode začala chodiť do práce.pracujem ako účtovníčka v jednej stavebnej firme.no poviem vám,ale bolo to o nervy.chodila som tam síce len na 3 hod. denne,ale mala som dosť veľký frmol,doobeda upratať,navariť medzitým nakojiť a zaopatriť dieťa,naobedovať zaobstarať opateru,bežať do práce,potom späť kôli kojeniu,oprať,ožehliť.a tak po roku som sa rozhodla,že si chcem malú užiť,keď máme možnosť a ostala som doma a je mi super.nikam sa neponáhľam,s malou si každý deň urobíme dáky program,už mi chodí a rozpráva a tak je nám spolu veselo.
23. mar 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je tak na psychiatriu marcelka myslim ze skutocne ziadne peniaze ti nenahradia tie chvile ked mimino vyrasta ale ked nemas na vyber.....tu je vsetko velmi drahe takze tie zienky nemaju moc navyber ak nezarabali velmi pekne peniazky ja som tu nepracovala tak samozrejme nemamziadnu matersku :angry:
23. mar 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka chcela som sa ta opytat kukala som tvoj album a vsimlasom si okrem tvojej zlatej blondinecky(inak mimochodom po kom je ked mamina aj tatino maju tmave vlasky? :grinning: ) ze mas tiez tu termosku no ono to nie je ermoska v pravom slova zmysle no v nutri je polystiren prosim ta ako to umyvas? mne sa tam raz vylialo mliecko a nejde to vycistit 5 siria sa odtial podivhodne vone :slight_smile:
23. mar 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze pisem ako madar so statnicou so strojopisu ospravedlnujem sa ale nemam slovensku klavesnicu :sweat_smile:
23. mar 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka myslis ten termoobal na kojenecku flasu? neviem preco ale ked dam malej flasu s mliekom do toho obalu sa to mlieko zakazdym pokazi uplne zmeni chut aj vonu :confounded:
23. mar 2007 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no umývam to tým dlhým kartáčikom,ktorým umývam aj dcérine fľašky.ale pravdupovediac dáko sa to naporiadok nedá umyť,no a potom to nechávam 3-4 dni usušiť a vyvetrať.
malej už vlásky začínajú tmavnúť,moja mamina vraví,že aj ja keď som bola maličká mala som blond vlásky.
23. mar 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo kocky
23. mar 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:
23. mar 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka aj moj muz ked bola maly tak mal vlasy uplne blondave teraz ich ma cierne
aj mala ked sa narodila mala vlasky cierne a uz jej bledu
23. mar 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz tu na chvíľočku nebudem,idem dať malú spinkať,už je jej čas.
23. mar 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaaalooooo kde ste kto??? :confused:
23. mar 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby spinkate?
23. mar 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto by tiez bol v piatok vecer na internete :rolling_eyes:
23. mar 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku :pensive:
23. mar 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
24. mar 2007 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
24. mar 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka dobre ranko otazocka :sweat_smile: kedy ti zacala mala sediet
24. mar 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ona este sama nesedi len v stolicke na krmenie este ju prevaluje lebo sa strasne pri tom rehoce
24. mar 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela ze us sedka tak to vyzera na fotkach :slight_smile: aky bol piatok? :wink:
24. mar 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok