Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

samaraka
21. aug 2009

Aj v čadci nejaký gulčík má svoju ordináciu s ultrazvukom, a čo vraveli baby že fotka za 50 sk. Nechce sa mi to na eura počítať tak tam asi po víkende zájdem popítať sa. Len tiež to záleži na miminku či sa už otočilo aby bolo vidno pohlavie. Ale podľa toho ako cítim kopkanie tipujem že je stále rovnako 😅

famfrla
21. aug 2009

myslim ze takmer vseetci sukr. lekari to robia 😉

adka_praha
21. aug 2009

jasne ze sukromni uz maju takmer vsetci uzv...nie som si ista ci pri byvalej slovene co je tam gynekologicka ci ta uz ma, ale ostatni o kt. som pocula hej...ale to 3D je zas uplne o niecom inom... 🙂 perfektne to bolo... 😅

mimi109
21. aug 2009

ahojte, som dnes mala solo za volantom , 1x sama 😀

samaraka ja mám Gulčíka, môžem odporúčať, zlatý človek 😉

mimi109
21. aug 2009

k tomu ultrazvuku a pohlaviu babatka, ja som sa dozvedela až v 36 tt čo budeme mať, lebo malá herečka bola zakaždým ritkou otočená 😀

samaraka pekné meno máte vybrané 😉

mimi109
21. aug 2009

aj adka_praha 😉 krásne meno

vamonika
21. aug 2009

Ahoj samaraka - u Gulcika som bola i ja, ale myslim som platila viac.

vamonika
21. aug 2009

samaraka - Teda myslim ak si dobre pamatam platila 200 sk ( za to, ze nie som jeho pacientka ), ale iba za ultrazvuk, fotku mi nedal. Fotku mi dali v Ziline na ultrazvuku.

vamonika
21. aug 2009

Zistil mi pohlavie na 60% a mal pravdu 😀

samaraka
21. aug 2009

mimi ja mám taký pocit že naše bábätko bude tiež také a bude nás naťahovať do poslednej chvíle, a ja by som to už tak rada vedela a niečo pekne začala kupovať 😒
Ja by som odišla od mojej gyndi hocikedy ale podpísala som zmluvu na pol roka tak možno až po pôrode 😕

Ahoj vamonika, dnes sa nechystáš von? Je tam príšerne teplo, tak mi pôjdeme asi ku večeru len do tesca prejsť sa a kúpiť čosi dobre pod zub. Aj keď sa mi moc nechce, ale teraz pri druhom tehu by som sa stále len niečím napchávala a jednota nič moc 😖 najviac by mi vyhovoval keby tu bol lidl. Predávajú tam výborne bábovky ktoré by som jedla od večera do rána 😀

vamonika
21. aug 2009

Samaraka - velmi rada, no k veceru ma dojst kamaratka z Korne ide vziat od nas PC, teraz sa berieme vonku s manzelom... 😒 vraj che sa ist vyventilovat, ze mal dnes toho vela ☹ . Samaraka, nemas nahodou zmenene chute??? Vies, mne pri synovi nechutilo sladke a pri dcerke som sa sladkeho nemohla dojest! To je dost zaujimavy detail...aspon pri mne sa to potvrdilo 😉

samaraka
21. aug 2009

Ja som pri pri prvom tehotenstve jedla len pomaranče, mandarinky a kysle ovocie, a teraz mám chuť na sladké pečivo, čokolády a celkovo sladkosti a zmrzlinky. Možno na tom niečo bude pravdy 😉 tak si užite prechádzku mi zajdeme aspoň do toho obchodiku. papa zatiaľ frčíme 😎

mimi109
21. aug 2009

samaraka a koho máš doktorku ? tak kupuj neutrálne 😉

samaraka
21. aug 2009

sprostú Pijakovú však na ňu počujem len samé sťažností 🙄

samaraka
21. aug 2009

už sme prišli s Tesca a už sa aj napchávam, ak to bude takto pokračovať tak budem mať na konci tehotenstva zasa 82 kíl 😀 ako pri prvom tehu.

adka_praha
21. aug 2009

mimi dakujeme... 😀 bol problem dohodnut sa s nasim tatikom ale zvladli sme to... 😀

inak to s tymi chutami nemusi byt pravda...ani so spicatym bruchom...ja sladke na zaciatku skoro vobec nejedla a vsetci ze to bude chalan a ono babenka... 🙂

vamonika
21. aug 2009

samaraka- boli sme na Bukovine a spat sme isli okolo Tesca, ze Ta stretneme a nic ☹ . Cez vikend mas chlopka doma?

Adka_praha - mas pravdu nie vzdy je to pravda s tymi chutami, ale ako hovorim...u mna to fungovalo 🙂 .

samaraka
21. aug 2009

vamonika- to je škoda že sme sa nestretli. Mimochodom len tak pre zaujímavosť za tri týždne budeme mať svadbu 😀 ale najlepšie je že neviem či sa vtrepem do svadobných šiat, lebo tie som si vyberala ešte pred tým ako sme sa dozvedeli že budeme mať miminko. Takže som trocha v strese ale pôjdem do toho svadobného salónu asi skôr ako týždeň pred svadbou a vyskúšam si ich a keby som ich neobliekla tak vyberiem iné 😒
Chlap mi príde až na druhý víkend a už bude doma až do svadby lebo treba ešte niečo dokúpiť a doriešiť.

samaraka
21. aug 2009

vamonika vy máte balkón tam na rohu? dnes som sa tam kukla 😅 či ťa neuvidím 😕
a ty sa aj stretávaš s tou katkou? kedy má termín, nevieš?

mimi109
21. aug 2009

samaraka no stade by som utekaláááááááááá, moja mama koli nej skoro potratila keď brata čakala 😠 😠 😠

adka tak to verím 😀 my sme mali vybratých pre dievčatko 5 mien a nakoniec sme ani jedno nedali 😀

vamonika
21. aug 2009

samaraka - jeeeeej, tak to je kraaaasne, Ty budes mat svatbu 🙂 , No tak to je super! Musis sa velmi tesit!!! No tak, to musime hodit rec. Tie predsvadobne pripravy, to bolo super, este by som do toho sla 😝 😀 . Mas svatbu 12. 9. ak dobre pocitam??? My mame ist tiez na svatbu - mojmu bratrancovi a este viem o jednom pariku, co sa beru 12 - teho. Neboj saty Ti upravia na mieru a vsak nie si taka silna . .... vsak si ako sparatko 🙂. Len brusko Ti trci. Neboj! Mame balkon otoceny smerom k parovisku. S Katkou, ked sa stretneme hodime rec, ona vatsinou chodieva k sestre do Hlineneho. Malokedy je doma. Termin ma teraz koncom augusta.

adka_praha
21. aug 2009

samaraka tak to mas dobre... 😅 ja by som sa teraz uz nevydavala...mne to dalo dost zabrat uz na konci tretieho mesiaca nieto teraz... 😅 ale tak vy si to uzite... 😉

mimi jedine stastie, ze necakame chlapca bo by bola zas ticha domacnost koli menu... 😅 som chcela lukasa a tatik zas mareka ci co to...no normalne sme sa potom spolu nebavili... 😅 esteze to bude terezka... 😀 aspon to mame vybavene a v klude... 😀

samaraka
21. aug 2009

Ja Katku stretávam akurát keď vešiam na balkóne veci tak tiež len tak prehodime čosi o deťoch. Ona ma tiež chlapčeka v podobnom veku ako je Samko tak sa tam drobci dorozumievajú 😵
Svadba bude 12. septembra o pol jednej vyráža môj nastávajúci odtiaľto aj s autobusom plným jeho rodiny a priateľov a príde si po mňa do čadce je budem doma pri rodičoch čakať moje dve zlatíčka 😝 Samko bude s ním lebo ja mám od rána samé procedúry-líčenie, česanie, nechty atď...............
tie prípravy boli fajn kým bolo ešte rok pred svadbou ale teraz keď už horí za pätami tak ma chytajú stresy či nič nechýba a tak. Ale zasa sa aj teším, bude to náš krásny deň. Teda dúfam že sa nič nepokazí 😲

vamonika
21. aug 2009

Jo, mimochodom....vsetko najlepsie k meninkam!!!!! Tak to tu bude veselooooo. No my budeme v Korni. Uz Ti maly spinka???

samaraka
21. aug 2009

Ďaakujem 🙂 Samko ešte nespí, to on až tak okolo 21. hod skôr ani za svet. A keď ma ísť spinkať tak začne vymýšľať že je hladný a že chce jabĺčko a chlebík a vodu a všetko možné len aby nemusel ísť spať. Ale už sme ho dávno prekukli, tak som zvedavá čo vymyslí ďalej 😀 ale zachvíločku už pôjdeme spinkať obidvaja ja som tiež unavená. A keď si konečne ľahnem do postele začne kopkať bábätko takých 10 minút a až keď si ono nájde svoju polohu môžem konečne spinkať aj ja. Ale je to zlaté a je to jediná krásna a milá vec na tehotenstve-aspoň pre mňa 😅

vamonika
21. aug 2009

Tak to ano, ja som si to tiez uzivala....a ten vysledok po porode je proste uzasnyyyy!!!! Tak teda dobru noc Ti prajem, pospi si lebo ked sa narodi male, tak si spanku moc neuzijes 🙂 , ale to patri k tomu. papa

samaraka
21. aug 2009

aj vám dobrú noc veru po pôrode to bude iný frmol pri dvoch drobcoch, ale to je proste rodinný krásny život plný starostí a radostí, papa 😉

vamonika
21. aug 2009

To ano 🙂 pa

samaraka
22. aug 2009

ahojte čo všetky stvárate? ja som už od 4 od rána na nohách zobudila som sa na hrozné bolesti v žalúdku. Stihla som aj dva krát zvracať ale už mi je lepšie asi mi niečo nesadlo. A konečne si varím chutný obedik 😝 Samko spinká tak oddychujem 😔

adka_praha
22. aug 2009

ahojky...my sme boli dnes na strecne a v kine tak celkom fajn den... 🙂 inak samaraka suhlasim s tebou v tej jedinej krasnej veci v tehu... 😅 doteraz som nic pozitivne na tom ine nenasla-nohy puchnu, funim jak lokomotiva, stale som hladna... 😕 ale tak bude super ked sa malinka konecne narodi... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre