Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

macka01
7. okt 2009

ahojte,dievčata vám včera fungoval koník?mne celý deň nie,okolo 250 korun za meter2

pacna
7. okt 2009

mne fungoval az poobede 😒
macka a kde na Milosovej?

minka21
7. okt 2009

lienocka ja uz tak 44-48, a mozno do konca pojdem aj vyssie 😀

macka01
8. okt 2009

asi u Huľany to je o zastavku vyžšie než si robila,ozaj kde si sa podela?

pacna
8. okt 2009

nedalo sa veduca hcela az robim na smeny a to neslo.kde by som dala deti???

mne je dnes na nic chora som 😠

macka01
8. okt 2009

čo ťa postihlo?po tebe sa tam ďalšie dve vystriedali,aj môj starší akosi začal pokašľavať a sopliť,tak som zvedavá čo z toho bude a hlásia ochladenie,tak sa bude chorobám dariť zasa 😒

macka01
8. okt 2009

rozmýšľam čo na obed,tí mojí jedáci ,im netreba nič mám niekedy pocit.mäso vôbec neukazovať,jeden má rád zemiaky a druhý cestoviny a teraz var čo chceš 😠 aj vy máte trampoty s deťmi,keď im treba jesť?salámu a šunku vôbec neukazovať...hrôza ☹

macka221
8. okt 2009

Ahojte po dlksej odmlke som tu zasa 🙂 minka21neboj neboj vse ok my uz rypeme pozemok dnes nam maju umiestnit stavbu na pozemku a potom uz oficialne davam povel kamaratovi a zacina mi kopat,stavat a zalievat a tak .... 🙂 tak sa velmi tesim konecne sa nieco deje po roku na pozemku.
macka01 akosi nas tu je uz vela tych maciek a ty predavas pozemok?u nas v rieke tiez je na predaj pozemok my co mame tak nad nami ale je am krasne je to sice na kopci ale poviem vam cely den slnecno krasny vyhlad a hlavne ziadny susedia takto do okola len jedny ti nasi z bungalova a ty su uplne v pohodicke mladi manzelia🙂

macka01
8. okt 2009

ja osobne nie,chcela som ho kupiť ale bol strašne veľký tak som hľadala niekoho kto by kúpil 2 polovicu,on ešte ja na predaj len ja som si zohnala niečo iné.

matisekc
8. okt 2009

macka01 aj ja si uzijem pri jedeni, Kubcovi tiez staci len zemiaky, slimaciky(kolienka) a sosovicka so zemiakmi a parkom a samozrejme vela termixov,som z toho zufala a zavidim kazdemu komu zjedia deti vsetko co im daju
minka 21 myslim ze v lenke kupis, maju tam dobry vyber, len ceny mozno trochu vyssie

macka01
8. okt 2009

ak chodíš do Poľska tak na veľkej burze ja tehot.oblečenia dosť a určite lacnejšie ako v Lenke tam sa mi zdá všetko pridrahé 😒

minka21
8. okt 2009

dik za odpoved ,skocim kuk do tej Lenky,raz som tam bola a mne sa zda ze tam tak ci tak vsetko vozia z polska a dobre na tom zarabaju,a kociky ani nehovorim,sam tako,no aspon sa mi zdalo,nekukala som vsetko co tam mali,ja si skocim asi predsa len do toho polska,a uvidim co tam najdem,potom budem mudrovat 😀

matisekc
8. okt 2009

no na trhu v polsku( v polskom tesine) som pred mesiacom videla superske nohavice aj tricka a pulovre, len neviem ceny, lebo ja nosim to co som nosila aj pri malom, ale kociky maju v lenke viac menej polske a ceny su o dost vyssie, ja som kocik kupovala tiez v polsku ale v obchode "moja mama nakupuje tu" casualplay ma vysiel o skoro 3000 menej ako tu, z trhu som nechcela

minka21
9. okt 2009

matisek tiez sa chystam na casualplay s4,ty mas ktory?ja co som prerataavala tak tu na slovensku by ma vysiel o dost viac,a v polsku dame teraz uz len nejakych 20tis,ten obchod je tiez v tesine?

macka01
9. okt 2009

my sme kočik kupovali v Poľsku na trhu a nebol s ním žiaden problém,boli sme spokojní.Veď obchodník na trhu aj ten v obchode beru od rovnakých dodavateľov,to je uplne jedno,do Lenky som takto pred rokom na jeseň išla pozrieť čiapky chlapcom tak mi tam prišlo slabo z tých cien,som každemu v PL kupila po dve za tu cenu 😒 nechcem vyzerať hlúpo ale čo je ten casualplay za "len"20 tisic?

minka21
9. okt 2009

macka to je kocik ktory mam v albume,kukni,je to 3kombinacia,sportova cast plus vanicka,a da sa tam daj aj vajicko alebo ta prima to je polohovatelna autosedacka,a vsetko je unisystem,teda len nakliknes a ides🙂spanielsky vyrobca,a ja som sa zamilovaala ako som ho prvy krat uvidela a iny uz nechcem🙂

matisekc
9. okt 2009

minka21 ja mam vintage, farebna kombinacia cierno orazova a je super 😉

matisekc
9. okt 2009

hej ten obchod je v Tesine, ked sa vracias z hornych trhov domov tak posledna zakruta pred hranicnym prechodom v pravo, je super zasobeny od oblecka cez hracky, postielky az po kociky

macka01
9. okt 2009

sa mi zdá 20 tisíc strašne moc,ale keď sme my kupovali vybavičku tak stali kočiky okolo 5 tisíc v roku 2002.Mne sa vidí byť maly ako dlho tam môžeš voziť babo aby si v pohode aj ľahlo?

minka21
9. okt 2009

myslis vo vanicke? tak vanicka je jedna z najvacsich zo znackovych kocikov,a sportak tiez nie je maly,ale to samozrejme zalezi aj od toho ake velke mas babo,a to je pri kazdom kociku ze nevies co ti vyrastie,maju ho aj v ZA,tak som ho uz aj skusala🙂 a za znackovy kocik 20tis si myslim ze nie je az tak moc,bol este drahsi,teraz to islo dole,

matisek budem musiet tam skocit,a este ho ides vyuzit aj pri druhom babu ci planujete novy?

macka01
9. okt 2009

tak ceny sa asi zmenili za posledné roky.Macka221 pozeram vedľa,že rozpredávaš domácnosť,čo ťa už nebaví 😀 😀 😀

minka21
9. okt 2009

macka01 macka221 ma obchod so vselicim🙂

matisekc
9. okt 2009

no Kubco sa narodil v auguste a do vanicky sa v pohode vo fusaku zmestil este ako 6 mesacny, ale to uz nechcel velmi lezat tak sme presli na sportovy, mam original fusak, ktory sa uchytava na pasy, tak sa nesmyka dole ked sa drobec vrti, a ten sme pouzivali este v auguste a to mal uz dva roky a este mal v pohode miesto aj ked spal, ani nozicky mu netrcali, nepatri sice medzi najvascie ale zase ani najmensie deti
minka21 este ho idem vyuzit aj pri druhom, len sme teraz dokupili autosedacku Prima easy, lebo by sa mi zle pripevnovala vanicka v aute ku Kubcovej

minka21
9. okt 2009

nam sa ma narodit v aprili,takze bude uz teplo,takze ideme kupovat len primu,kedze sa da polohovat az do lahu,tak nam je vanicka zbytocna,este uvidime,ten kocik vyzera byt mensi,ale nie je,a vintage je uni system ci to je este adapterova verzia?

macka01
9. okt 2009

minka 21 myslela som,že predava gauč a tak z domacnosti,nie obchod 😀

minka21
9. okt 2009

macka a kde ona co ponuka?ja ze nieco zo svojho obchodu ponuka aj na nete,lebo predava aj domace potreby ale o nabytku este nic neviem 😉 som to asi zle pochopila 😅

macka01
9. okt 2009

tu na bazare konikovom 😀

matisekc
10. okt 2009

minka do roku 2007 sa predavala adapterova verzia a od roku 2007 by uz mal byt v predaji len unisystem, ja uz mam unisystem a je to super ze len naklikavas a nemusis riesit este adapteri 🙂

minka21
10. okt 2009

macka01 macka221 je sialenec,ta preda aj oblicku,ked bude musiet 😀

matisek ja sa tiez tesim na uni,ze si budem len tak klikat🙂 a ako to je v 27tyzdni? mne dnes bolo cely den akosi blbo:( vasa Emka bude kozorozec,super znamenie,aj ja som 😀

matisekc
10. okt 2009

no ja ani nestiham sledovat ako mi je, snazime sa co najviac porobit okolo domu a ja v dome, k tomu Kubo....
tak vecer padam od unavy a som rada ked si lahnem
mna od stredy pobolieva dole brucho, ale v 13 mi bolo tiez divne, pamatam si to lebo sme boli na dovolenke, tak som si ju velmi ani neuzila ☹
no ja som chcela strelca, ale vysiel kozorozec 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre