Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

macka01
14. okt 2009

hej tu žijem celý svoj doterajší kraťúčky životik,muž je z Ošč.

lela1
15. okt 2009

Ahojte kočky,ako sa máte?Mň skoro vyvrátilo keď som videla ten sneh.Čo máte nové?Nevedeli by sme mi dať nejakú radu,malý má už týždeň žabu po celých ústach,neviete čo je na to dobré?

lienocka2
15. okt 2009

ahoj lela na zabu kupis v lekarni taku fialovu vodicku v lekarni len neviem ako sa vola ale keby si si pytala tak ti daju. A co inac uz ste zdravi?mi sme tiez boli prechladnuty mali sme aj 2 ATB ale uz je dobre.a to pocasie hroza ze?

lela1
15. okt 2009

Ahoj lienocka,no zdraví ako zdraví od nedel mal vyskoté teploty a nevedeli sme prisť na to že z čoho a potom zá žaba,celý noci nespí a plače,nepomáha nič len nosenie na rukách,vodičkou potierame ja len že či neviete o niečom inom 😉

lienocka2
15. okt 2009

lela poslala som ti odkaz do ip.skus tam pozriet

matisekc
15. okt 2009

lela kubo mal zabu ked bol malinky, tiez sme mali taku vodicku na to, len nebola fialova ale teploty nemal, sa mu chudacikovi necuduj ze stale place, zevraj to v tych ustockach strasne boli 😢

lela1
15. okt 2009

No baby ani nevravte,to je horor,ale dúdam že to čoskoro prejde.Matisek ako sa darí bábätku?Lienocka ďakujem ti velmi pekne 🙂

macka01
15. okt 2009

z čoho ta žaba vzniká?moje deti to našťastie nikdy nemali

matisekc
16. okt 2009

ahoj lela, babetko si kopka tak asi dobre 🙂
no co ja viem tak vznika z mlieka, Kubo to mal este ako malinky, ale za dva dni potierania to nastastie preslo

lela1
16. okt 2009

Ahoj matisek,malý mal najskôr iba žabu,to je ten biely povlak na jazyku a teraz aj afy,to sú plugiere vo vnútri pusy a aj po vonku,tak nechce vôbec nič jesť,tak teraz mi pripomína tvojho Kubka keď je tiež taký jedák 😉

macka01
16. okt 2009

afty su veľmi bolestivé,sa nečuduj,mne sa často robia,vraj to treba zvýšiť príjem vitamínu B,najlepší je Bkomplex,tam sú všetke Bečka.Tak nech sa vám rýchlo uľaví

minka21
16. okt 2009

awojky,kocky neviete ci je v cadci nejaka tehu joga,alebo nejake pripravne kurzy??

tie afty su fakt brutal,moj brat to mal z chemo,nemohol jest ani hovorit,mussel ist aj na tyzden do nemocnice,no des

macka01
16. okt 2009

kukni program v kulturaku,tam sú kadejaké kurzy,možno nájdeš

matisekc
16. okt 2009

minka tehu cvicenie, ci kurz robia aj v cadcanskej nemocnici http://www.zzz.sk/?content=porodnica_cadca

lela1
16. okt 2009

Ďakujem pekne za všetky rady,čo máte na pláne cez víkend?na budúci týždeň sa má zlepšiť počasie má byť okolo 15 stupňov. 🙂

macka01
17. okt 2009

to bude tak skôr na juhu u nás bude menej,no hlavne že nebude snežiť a pršať,fuj,ale to nemám rada.A cez víkend-no nuda doma

emyly
17. okt 2009

čaute kočky kukám kolko tu je známych tvárí 😅 minka v nemocnici vzadu v novej budove sú tie kurzy vypísané na dverách, teda aspoň boli ked som tade minule išla...

macka221
21. okt 2009

Ahojte kocky co je s vami?uz nik nepise?

adka_praha
21. okt 2009

ja tu obcas kukam, ale kedze nase prvorodene je este len na ceste tak do debaty s aftami som sa moc zapojit nemohla... 😅 teda niezeby som ich nemavala obcas ale ja ich vacsinou nejakou haluzou vyhryznem a mam pokoj... 😅
a tak... 😉

mimi109
23. okt 2009

ahojte po dlllllhej dobe som sem nakukla, dáko nestíham, máme sa celkom fajn, ako malá chodí do školky tak máme na striedačku týždeň doma týždeň v škôlke a tak dokola, rozmýšlam ju zobrať na zimu zo školky preč ak zas ochorie, teraz je doma už druhý týždeň 😒 , skusime ešte raz a uvidíme

vy sa ako máte kočky ?

macka01
24. okt 2009

ahoj dlho si tu nebola,no to je normálne keď sa začne chodiť do škôlky,choroba ide s ňou ruka v ruke.Môj malý tiež nechodí do školky už týždeň a vyzerá to že ani v pondelok nepôjde lebo sa mu pohoršuje,asi pôjdeme k doktorovi.Máš dáku prácu či si doma?

lela1
24. okt 2009

Ahojte ako sa máte?my už fajn,konečne je lepšie,užívali sme ATB,to je počasie brrr,asi už bude fakt zima ☹

matisekc
26. okt 2009

ahoj Lela, no super ze uz sa Samkovi polepsilo, no tiez myslim ze pocasie lepsie uz tak skoro nebude 😢

macka01
26. okt 2009

tiež som sa vrátila oddoktora,no tam bolo detiiii.Ja sama ldva rozprávam takma boli hrdlo a uši.VVetci sme ako lazari 😠

lela1
26. okt 2009

Ahoj Matisek,ako sa máte?Kubko čo na to že už bude mať súrodenca,už sa vám to blíži 🙂 na ihrisku sa už asi nestretneme 😉

matisekc
26. okt 2009

no da sa, aj ked bolo uz aj lepsie
Kubco momentalne nosi vsade so sebou taku babiku 🙂 , vola ju Matus a ze ked mama ma Emu tak on ma babo Matusa, tak uvidime, inak sa nam podarilo bez placu zbavit sa cumla, tak sa vytesujem 😀 , este tie plienky, len to bude asi tvrdsi oriesok 😕 no ihrisko je uz zamknute, vcera tam bol muz s Kubom pozriet, bolo celkom pekne ale uz ho otvoria asi az na jar, no mozno sa niekedy uvidime ked zbehneme tam dole na kofolu 😉

mimi109
27. okt 2009

ahojte 🙂

macka doma som na predlženej MD , ale musím si pohladať dáku robotu, len dáko nemôžem nič najsť 😖

zajtra ideme po vyše 2 týždňovej " pauze " do škôlky, som zvedavá do kedy 🙄

macka01
27. okt 2009

aj ja som na predlženej,a neviem si nič nájsť,keby aspon na par hodin čokoľvek by som brala 🙄

mimi109
27. okt 2009

macka podobne keby aj len dakde ako výpomoc, v terajšej dobe každý cent pomôže

a ešte jak naschval mužovi znižili hodiny v robote takže prídeme o dosť peňazí a nemôžem si dovoliť sedieť doma

macka01
27. okt 2009

mimi,nemala si tu aj fotku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre