Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

adka_praha
30. jan 2010

ahojte... 🙂

samasa, tiez mozem len odporucat... 🙂 jedna baba mi vravela, ze ten primar si hrozne potrpi na normalny ludsky pristup ku pacientkam... 🙂 no nemala som si tam na co stazovat... 😀

baby my uz pasieme konicky... 😀 a snazime sa pretacat ale akosi nam to este neide, tak vyzerame ako chrust na chrbte... 😀 boze ten cas leti... 😅

samasa
30. jan 2010

Dakujem babenky že ste ma upokojili. Ja som prvé rodila v čechách a to bolo super. Na porodnej sále som nevedela kto je sestra a kto lekárka- oni sú samé maruško, haničko... A tu v čadci mám teraz spolužiačky (sestričky) zo strednej, tak to hádam také zlé nebude 😀.
Adka gratulujem k prvým pokrokom - teraz koničky a za pár týždnov maličku nedobehneš 😀 . Adka a ty kôli čomu máš tu prahu v nicku? My sme sa teraz do prahy odstahovali 😀

samasa
30. jan 2010

baby a nie je tu nejaká tehu s termínom na september?

adka_praha
30. jan 2010

no ja som bola v prahe... 😀 takyto nick som si vtedy zakladala na azete a uz mi to akosi uschlo... 😅 a kde tam byvate???

samasa
30. jan 2010

Na černom moste, bývali sme na bohniciach- hned vedla botanickej. A vy?

adka_praha
30. jan 2010

tak "mierne" na opacnej strane... 😅 stodulky... 🙂

matisekc
30. jan 2010

ahojte,
fotky budulen nestiham, ale mala je odfotena v kysuckych novinach
samasa ja mozem porodnicu v cadci len odporucit, maleho som rodila v blave a neda sa to porovnat, personal naozaj super aj prostredie krasne 🙂

adka_praha
30. jan 2010

matisekc este raz blahozelam... 😉

voskovka
30. jan 2010

matisekc-emuške šeckoooooo naj k meninkam......sladku pusinku posielame...... 🤐
a zmen si tt v pase -ved už si v 43tt-xi xi...teda akosi prenášaš..... 😝 😀

adka_praha
31. jan 2010

voskovka ty co si mala zurku na konikovi?... 😀 inak aky je gulcik doktor? rozmyslam ze sa ku nemu prehodim...este uvidim, co za doktora mame tu kde lisky dobru noc davaju...

mimi109
31. jan 2010

ahojte, ako sa máte?

ja som sama doma a neskutočne sa nudíííííííííííím 😀 😀 😀

adka ja mám Gulčíka a neviem si ho vynachváliť 😉 chodí k nemu pol našej ženskej časti z rodiny 😀 😀 😀

matisekc gratulujeme k princezničke 😵 a všetko dobré prajeme 🙂

voskovka
31. jan 2010

aj ja chodim ku gulčikovi a som maximalne spokojna.....fakt ochota sama o sebe...
ada-nechce sa mi spavať... 😀

macka01
1. feb 2010

ahojte devčatá,ked už rozoberáte tých doktorov,nechodíte nieto k Pavlíčkovej do Sloveny?ja teda ano,ale odrádza ma to nenormálne čakanie tam,je to tak aj u iných?a to chodímlen na preventívky,aj teraz sa chystám,nie a nie sa nakopnúť a ísť,ke si pedstavím,že tam strávim niekoľko hodín 😝

lela1
1. feb 2010

Ahoj macka,ja som iež chodila ku pavličkovej ale po pôrode som odišla,strašne sa mi nepáčil ten prístup a hlavne tá dôležitá sestrička,veď v ČADCI je teraz toľko dobrých lekárov,keď som odchádzala tak sa so mnou ani nebavila a nehcela mi dať kartu.

pacna
1. feb 2010

ahojte tak ja som chodila tiez ku Pavlickovej ale des a hroza s cakanim a ako pise lela dolezita sestricka.Teraz chodim ku Cubonovej a som maximalne spokojna 😀

macka01
1. feb 2010

Čuboňovu som mala pi pôrode a sa mi páčila,kde teraz ordinuje?a môžem od nej odísť bez toho,aby som ju o tom musela informovať?a tá nová ťa vezme aj ked nemaš kartu od predošlej?Ach,jaj,toľko otázok mám,že?

lela1
1. feb 2010

Macka,čuboňová má ordináciu za ternom,taká modrá budova,musíš si od sestričky vypýtat papierik že ťa tam prijímajú,Pavličková ti kartu nedá,na to zabudni ale zoberú ťa aj bez karty 😉

lienocka2
1. feb 2010

Ahojte zienky aj ja pripajam k vam do diskusie ja mam tiez cubonovu a tiez som snou velmi spokojna. Dokonca aj moja svokra k nej presla od pavlickovej. aj sestricku ma velmi prijemnu hotovy anjel. poradi pomoze ked moze? 🙂 Lela1 ako pozeram ze cakate mimco. Gratulujem.A malicky sa ti ako ma?napis kedy mail

macka01
1. feb 2010

lela vdaka,a ten papierik odovzdam Pavličkovej do ordinácie?sa desim už teraz,ked si predstavím jej sestričku medzi dverami.

adka_praha
1. feb 2010

baby cubonova ma napisane na nastenke, ze odhlasenie za vas vybavi ona postou...teda aspon to tam mala...nejak som si to uz potom nevsimala...

emyly
1. feb 2010

ahojkajte, po čase som tu medzi vás zasa zavítala🙂) Najprv chcem srdečne zablahoželať k narodeniu mimi.. matisekc hlavne veľa veľa zdravíčka obom 🙂 nech sa máte čo najlepšie.
A teraz k téme - k Pavličkovej som sa prihlásila ked som prvý krát otehotnela - poznáte ten pocit ked idete prvý krát ku gyndošovi, neviete čo vás tam čaká, neviete ako a čím začať...vo dverách ma rýchlo schladila sestrička ktorá s kamenným výrazom vravila nech chvílku počkám.... tá chvílka trvala 4 hodiny, nepreháňam, išla som odpadnúť - ako prvorodičke mi bývalo hrozne zle - vydýchaný vzduch mi spôsoboval ešte väčšiu nevolnosť. Ked som konečne prišla dnu, doktorka po mne zhúkla že čo mi je ked som taká bledá.... Odchádzala som odtial s maximálnym sklamaním, na bábo som sa tešila, myslela som že mi povie aspoň predpokladaný termín...ale okrem zobratia krvi mi nerobili nič. Na poradne som sa moc netešievala - čakala som že budem počuť aspoň srdiečko - ale okrem toho že mi sestrička lahla na brucho s tým počúvatkom (odborný termín neviem) 😀 som sa ničoho iného nedočkala... vždy boli vyšetrenia nepríjemné, doktorka bola pri vyšetreniach hrozne drsná, raz mi dokonca spôsobila mierne krvácanie, pre ktoré som si v 30 týždni poležala týždeň v nemocnici. A to nehovorím že som do nemocnice prišla s mierným zápalom, ošetrujúci lekár sa čudoval ako to mohla táto doktorka zanedbať, infekcia sa mohla dostať k bábetku...
Potom som tam bola po šestonedelí, a už som tam viac nešla. Ked som otehotnela druhý krát nahovorili ma nech prejdem k Rehákovi na Čierne - išla som. A nebanujem - veľmi milá a ochotná sestrička, aj prístup lekára je úplne iný, tam to funguje proste úplne ináč. Má svoj ultrazvuk, ktorý mi vždy nasmeroval aby som videla všetko, každý fliačik ochotne vysvetloval...Má ordináciu aj na Skalitom, kde je každý druhý deň, každý prvý je na Čiernom. Ked mám nejaký problém, stačí zavolať, a ked prídem k nemu na Skalité, nesmiem čakať - mám klopať, my cezpolní, ako nás nazýva čo nie sme odtial, my máme bezplatne prednosť. A automat na kávu a čaj je v čakárni samozrejmosť.
Takže pre porovnanie - možno je v Čadci aj viac milých a dobrých gynekologov, ale myslím že každý jeden je lepší ako Pavličková, bez urážky ale pri nej som sa cítila hrozne zle, aj som si tam svoje vystála.
A ked som chcela odísť - musela som zobrať od nej kartu, aby další lekár vedel o záznamoch - tak som išla, bez čakania som klopala, s tým že chcem kartu, že idem k inému doktorovi, podala som jej do ruky papier od Reháka že ma príjma - mali ste vidieť ten sestričkin výraz 😀 menila farbu ako chameleon, pýtala sa prečo odchádzam, ja na to lebo chcem.
Akosi som sa rozpísala 😅 ale to asi preto lebo som tu dlho nebola. 😵
Tak sa mávajte krásne, píšte, ja si to zasa všetko po čase prečítam. 😎

macka01
2. feb 2010

ahoj Emyly po dlhom čase,ty si ale nočný vták 😀 😀 no tak teraz si ma presvedčila,že odchádzam.Ešte vraj je supr DR,ako sa len volá.....bola najskôr v nemocke na oddelení a vraj má teraz ordináciu v Oščadnici,o nej neviete nič?Ak Čubonova vybaví všetko poštou to je super,si neviem predstaviť,že by som sa mala stretnuť s tou dôležitou nádherou tam medzi dverami 😝 😝

mimi109
2. feb 2010

macka asi myslíš doktorku Murgašovu, zlatá osoba, starala sa o mňa ked som ležala na gynde s podozrením na mimomaternicové tehu, vtedy mi veľmi pomohla po psych. stránke

lela1
2. feb 2010

Ahoj macka,no však aj ja som sa jej bála tak som tam poslala manžela,ale keď tam nechceš isť,tak to pošli poštou. 🙂 Ahoj lienočka,však možeš aj ty napísať čo máte nové 😉

lela1
2. feb 2010

A macka ešte dá druhá dr. sa volá Margušová,je tiež super,mala som ju pri pôrode 🙂

voskovka
2. feb 2010

ahoojte...máme zubček...konečne..včera...a dado konečne začalcikať na nočnik....

lela1
2. feb 2010

Fiha,voskovka a ko ste to dokázali s tým nočníkom,lebo nám sa to nejako nedarí 😉

adka_praha
2. feb 2010

voskovka blahozelam... 😀
my sme boli dnes pichani... ☹ 😅

matisekc
2. feb 2010

voskovka, dadkovi blahozelam ku nocniku, nas kubco sa rozhodol pre nocnik na druhy sviatok vianocny a odvtedy cez den o plienke nechce ani pocut, davame mu ju len na spanie a posledne dva dni cez poobedny spanok ostala sucha, tak sa ich snad zbavime do leta uplne
Adamkovi blahozelame ku zubceku, nech ma teraz na chvilu pokoj aby sa mu ulavilo
lela ja si myslim ze samko ma este cas, ono to tie deti musia na to dozriet sami, neboj pride to
inak aj ja chodim ku cubonovej a som s nou tiez maximalne spokojna

voskovka
2. feb 2010

matisekc-kde je fotka nevesty? 😀
dneska som našla už skoro prerezany druhy zubek...sranda...
my sme davida donutili...ani na noc neplienkujeme..sme mu slubili autička a neviem čo ešte a on začal postupne..po hrajucich nočnikoch,schodikoch ku wcku,cikaniu tatika do jeho nočnika x možnosti sme pristupili k raznemu rozhodnutiu a to že sme už plienky nekupili a proste mu povedali že už nemali v obchode,že musi do nočnika...snad vydržime a už plienky ani vidieť.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre