• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
no nam v tom brani ze akosi nemozeme :confounded: otehotniet

ja chodim s babami ku Dzupovi :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to strašné čakanie ma tiež odrádza,no neviem,kto je lepší a rýchlejší.Táto má objenaných pacientov a pomedzi nich jej tam príde XYznámych v bielych plášťoch a tí idú bez čakania :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona sa každemu pchá strašne do .....a potom obyč.pacient čaká celý deň.Dieťa niekedy uprednostni,ale tiež si teba odsedieť.Mám pocit.že u nej aj dosť doplácam,pri obyč.plombe aj viac ako 300 sk som dávala,sa mi to zdá dosť,koľko by som dala za bielu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neviem ako je to u iných,možno tak isto????
10. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy prestane byt zima??
11. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale vcera bolo neskoro... :confounded:
11. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestane,neboj,ale kedy?ako mne zima ani nevadí,len ten sneh ked ho je všade nasr..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vadi zima celkovo...uz chcem teeeplo nech mozme s malou sunky valat cely den na zahrade... :grinning:
11. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka nie si ty z cadecky?
12. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee...povodne z cadce a teraz byvame na ciernom... :slight_smile:
12. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,čo máte nové?Matisekc,chcela som sa ťa opýtať na ten 3D ultrazvuk v Trinci :wink:
15. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som sa bola prihlásiť u Čuboňovej,tak na nástenke bola info o 3D aj kontakt na toho DR.Myslím 300kč?sa platí,tak nejako a náhravka asi 600kč?snád som to nepoplietla. :sweat_smile:
A ako sa máme?konečne sme sa zbavili chorôb,včera sme boli na kontrole,neskutočné,čo chorých detičiek tam bolo.U krčnej sme čakali vyše hodiny. :angry:
A ešte čakáme,kedy konečne príde jar :slight_smile: :slight_smile: :wink:
16. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No macka,na tu jar sa tešia všetci,už sa to nedá doma vydržať :wink: Neviete mi niekto povedať koľko stojí to 3D v Žiline aby som si to vedela porovnať.
16. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ahojte kočandy!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ufff už som tu nebola straaaaaašne dlho, vidím,že ste pekne postúpili v stránkach. :fearful: už 90. My sme dnes boli na návšteve v škôlke,detičky tam mali karneval a bol deň otvorených dverí, tak sme boli vyskúšať ako to budeme zvládať. Vyzerá že oki,nemohla som ju odtiaľ dostať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Macka01, a vy ako?! čítala som že ste boli chorí :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , my sa teda držíme suuuper / klopem/ ,celú zimu nič,hlavne že tie dve staršie sú každú chvíľu
16. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ by to malo byť OK uvidime.keby sa začalo otepľovať by bolo dobre,nás trapia priedušky a dutiny cez jeseň a zimu.tak preto sa tešíme na jar a leto,aby sme sa liekov zbavili konečne.Inač od jari by som si chcela začať hľadať dáku prácu,ale vidím to dosť pesimisticky :pensive: :pensive:
16. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak macka 01, ja som chcela od septembra nastúpiť, no nastala menšia zmena v práci, tak mám odpoveď že najskôr v januári :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa snazim najst pracu dlho a vobec nic bud chcu mladu,bezdetnu alebo priamo z Cadce :angry: :angry: :angry: :angry:

mat nad 30 a dve deti ako mat nejkau chorobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave,akoby ta mlada bola zárukou kvality a čo ja viem čoho.Pritom aj ona môže ísť kedykoľvek na matersku a ked je slobodná,nemusí mať toľko zodpovednosti v sebe,hocikedy ho môže okašľať a ísť inde.Alebo nechápem prečo nechcú zamestnať ženy po 45 a viac.Ved taka má už deti odrastenea bude si tú robotu veľmi vážiť,lebo vie ako sa ťažko zháňa nová.Majú to tí zamestnavatelia niekedy zvláštne poprehadzované tie priority :angry:
18. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nám všetkým ostáva asi začať len podnikať a bude nám sveta žiť :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: pacna, ty máš dve....ja mám 3 a pomaly po 35?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ja si už môžem aj dôchodok vybavovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nolaiv ked som to citala tak som sa zamyslela ze ked mi skonci materska budem mat 36 a dve male deti, takze na to aby som sa zamestnala som stara(a este mam deti) a na dochodok som este"mlada" tak neviem co so mnou bude
a inak ze, vsimli ste si ze ked ma chlap dve male deti tak to prekazke nie je? ale ved to su aj jeho deti, ci nie?
19. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak,ešte raz sa narodiť a byť chlap :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,ty sa majú ozaj lepšie v živote,len stále plačú,že musia zarábať na nás :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,matisekc aj ja budem mať 36 ked mi skončí materská......ak ma vezmú skôr do roboty tak budem happy, no je tam namiesto mňa mladá kočka a vidím,že sú spokojné. Tak uvidím,ak nie tak ,i nebude ničč iné ostávať len ísť robiť do čadce :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
19. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Čadce?moja a čo by si tu robila? :grinning: mne Čadca príde,akože sa tu asi nedá vôbec zamestnať :stuck_out_tongue_closed_eyes: A asi je jedno koľko má chlap detí,lebo každý predpokladá,že ked ochorejú,bude to žena čo sa o ne postará,nie chlap :frowning2: To je asi náš údel.Poznám prípady,ked žena má lepšie platenú robotu,tak ide na rodičák muž,ale takých prípadov je pomenej.Môj muž je teda rád,že som doma a môže sa o nás starať,ale ja sama kôli sebe by som chcela prácu,aby som sa dostala medzi ľudí a tak,... :slight_smile:
19. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka suhlasim koli sebe do roboty ist je to uuuplne ine odreagovanie :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ako prázdninujete?
22. feb 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,kde je kto?Dnes sme mali ale krásne počasie,už asi ide jar,hura :slight_smile:
24. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja tu mam neter takze ani neviem ze nejake deti mam :grinning: :grinning: :grinning: inac to pocasie nadherneeee

bola som na cintorine a teraz ma boli strasne hlava :unamused:
24. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes bolo naozaj supersky, sme si uzivali vonku slniecko, konecne snad ide jar
24. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes to až tak jarno nevyzeralo,že? :angry: Po 10 zdravých dňoch sme dnes znova navštívili DR,prezmenu obaja :frowning2: Boli sme konečne aj u zubárky na preventívke,čuduj sa svete,nebolo tam nikoho,vybavili nás hned,ani sme neboli objednaní :slight_smile: Domov sme prišli premrznutí od vetra,brrrr
26. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no veru dnes bolo dobre debilne pocasie...si vybralo dan asi za vsetky tie predchadzajuce pekne dni... :confounded: ale ten prasteny ilko tvrdil, ze to iba par dni bude a potom zas pekne teplo atd... :sweat_smile: tak ostava len dufat, ze nekecal... :grinning:
macka a co ste za bacila nachytali? :confounded:
26. feb 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,ktorý šiel práve okolo :angry: a nalepil sa na nás.Dnes od rána horučkujeme,nič nechce jesť od včera,no v pondelok budeme musieť ísť ešte raz k DR,asi má zapálené priedušky podľa toho kašľa :cry: no ja by som sa na pekné počasie netešila,podľa jojky ma prísť asi 14 dnove ochladenie a mrazy až do -10,takže jar v nedohľadne :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj to...aj s bacilmi aj s tou zimou hnusnou... :confounded:
27. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok