Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

pacna
9. feb 2010

no nam v tom brani ze akosi nemozeme 😖 otehotniet

ja chodim s babami ku Dzupovi 🙂

macka01
10. feb 2010

no to strašné čakanie ma tiež odrádza,no neviem,kto je lepší a rýchlejší.Táto má objenaných pacientov a pomedzi nich jej tam príde XYznámych v bielych plášťoch a tí idú bez čakania 😝 😝 ona sa každemu pchá strašne do .....a potom obyč.pacient čaká celý deň.Dieťa niekedy uprednostni,ale tiež si teba odsedieť.Mám pocit.že u nej aj dosť doplácam,pri obyč.plombe aj viac ako 300 sk som dávala,sa mi to zdá dosť,koľko by som dala za bielu? 😝 ale neviem ako je to u iných,možno tak isto????

pacna
11. feb 2010

kedy prestane byt zima??

adka_praha
11. feb 2010

neviem ale vcera bolo neskoro... 😖

macka01
11. feb 2010

prestane,neboj,ale kedy?ako mne zima ani nevadí,len ten sneh ked ho je všade nasr..... 😝

adka_praha
11. feb 2010

mne vadi zima celkovo...uz chcem teeeplo nech mozme s malou sunky valat cely den na zahrade... 😀

pacna
12. feb 2010

adka nie si ty z cadecky?

adka_praha
12. feb 2010

ee...povodne z cadce a teraz byvame na ciernom... 🙂

lela1
15. feb 2010

Ahojte kočky,čo máte nové?Matisekc,chcela som sa ťa opýtať na ten 3D ultrazvuk v Trinci 😉

macka01
16. feb 2010

ked som sa bola prihlásiť u Čuboňovej,tak na nástenke bola info o 3D aj kontakt na toho DR.Myslím 300kč?sa platí,tak nejako a náhravka asi 600kč?snád som to nepoplietla. 😅
A ako sa máme?konečne sme sa zbavili chorôb,včera sme boli na kontrole,neskutočné,čo chorých detičiek tam bolo.U krčnej sme čakali vyše hodiny. 😠
A ešte čakáme,kedy konečne príde jar 🙂 🙂 😉

lela1
16. feb 2010

No macka,na tu jar sa tešia všetci,už sa to nedá doma vydržať 😉 Neviete mi niekto povedať koľko stojí to 3D v Žiline aby som si to vedela porovnať.

nolaiv
16. feb 2010

😉 😉 😉 😉 😉 ahojte kočandy!!!! 🙄 🙄 🙄 🙄 ufff už som tu nebola straaaaaašne dlho, vidím,že ste pekne postúpili v stránkach. 😨 už 90. My sme dnes boli na návšteve v škôlke,detičky tam mali karneval a bol deň otvorených dverí, tak sme boli vyskúšať ako to budeme zvládať. Vyzerá že oki,nemohla som ju odtiaľ dostať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Macka01, a vy ako?! čítala som že ste boli chorí 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , my sa teda držíme suuuper / klopem/ ,celú zimu nič,hlavne že tie dve staršie sú každú chvíľu

macka01
16. feb 2010

zatiaľ by to malo byť OK uvidime.keby sa začalo otepľovať by bolo dobre,nás trapia priedušky a dutiny cez jeseň a zimu.tak preto sa tešíme na jar a leto,aby sme sa liekov zbavili konečne.Inač od jari by som si chcela začať hľadať dáku prácu,ale vidím to dosť pesimisticky 😔 😔

nolaiv
18. feb 2010

😎 😎 😎 😎 😎 tak macka 01, ja som chcela od septembra nastúpiť, no nastala menšia zmena v práci, tak mám odpoveď že najskôr v januári 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

pacna
18. feb 2010

ja sa snazim najst pracu dlho a vobec nic bud chcu mladu,bezdetnu alebo priamo z Cadce 😠 😠 😠 😠

mat nad 30 a dve deti ako mat nejkau chorobu 😝

macka01
18. feb 2010

ved prave,akoby ta mlada bola zárukou kvality a čo ja viem čoho.Pritom aj ona môže ísť kedykoľvek na matersku a ked je slobodná,nemusí mať toľko zodpovednosti v sebe,hocikedy ho môže okašľať a ísť inde.Alebo nechápem prečo nechcú zamestnať ženy po 45 a viac.Ved taka má už deti odrastenea bude si tú robotu veľmi vážiť,lebo vie ako sa ťažko zháňa nová.Majú to tí zamestnavatelia niekedy zvláštne poprehadzované tie priority 😠

macka01
18. feb 2010

už nám všetkým ostáva asi začať len podnikať a bude nám sveta žiť 😀 😀 😀 😝

nolaiv
19. feb 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ pacna, ty máš dve....ja mám 3 a pomaly po 35?! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ja si už môžem aj dôchodok vybavovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matisekc
19. feb 2010

nolaiv ked som to citala tak som sa zamyslela ze ked mi skonci materska budem mat 36 a dve male deti, takze na to aby som sa zamestnala som stara(a este mam deti) a na dochodok som este"mlada" tak neviem co so mnou bude
a inak ze, vsimli ste si ze ked ma chlap dve male deti tak to prekazke nie je? ale ved to su aj jeho deti, ci nie?

nolaiv
19. feb 2010

tak tak,ešte raz sa narodiť a byť chlap 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,ty sa majú ozaj lepšie v živote,len stále plačú,že musia zarábať na nás 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,matisekc aj ja budem mať 36 ked mi skončí materská......ak ma vezmú skôr do roboty tak budem happy, no je tam namiesto mňa mladá kočka a vidím,že sú spokojné. Tak uvidím,ak nie tak ,i nebude ničč iné ostávať len ísť robiť do čadce 😒 😒 😒 😒 😒

macka01
19. feb 2010

do Čadce?moja a čo by si tu robila? 😀 mne Čadca príde,akože sa tu asi nedá vôbec zamestnať 😝 A asi je jedno koľko má chlap detí,lebo každý predpokladá,že ked ochorejú,bude to žena čo sa o ne postará,nie chlap ☹ To je asi náš údel.Poznám prípady,ked žena má lepšie platenú robotu,tak ide na rodičák muž,ale takých prípadov je pomenej.Môj muž je teda rád,že som doma a môže sa o nás starať,ale ja sama kôli sebe by som chcela prácu,aby som sa dostala medzi ľudí a tak,... 🙂

pacna
19. feb 2010

macka suhlasim koli sebe do roboty ist je to uuuplne ine odreagovanie 🙂

macka01
22. feb 2010

ahojte tak ako prázdninujete?

lela1
24. feb 2010

Ahojte,kde je kto?Dnes sme mali ale krásne počasie,už asi ide jar,hura 🙂

pacna
24. feb 2010

ahojte ja tu mam neter takze ani neviem ze nejake deti mam 😀 😀 😀 inac to pocasie nadherneeee

bola som na cintorine a teraz ma boli strasne hlava 😒

matisekc
24. feb 2010

ahojte, dnes bolo naozaj supersky, sme si uzivali vonku slniecko, konecne snad ide jar

macka01
26. feb 2010

no dnes to až tak jarno nevyzeralo,že? 😠 Po 10 zdravých dňoch sme dnes znova navštívili DR,prezmenu obaja ☹ Boli sme konečne aj u zubárky na preventívke,čuduj sa svete,nebolo tam nikoho,vybavili nás hned,ani sme neboli objednaní 🙂 Domov sme prišli premrznutí od vetra,brrrr

adka_praha
26. feb 2010

ahojte...no veru dnes bolo dobre debilne pocasie...si vybralo dan asi za vsetky tie predchadzajuce pekne dni... 😖 ale ten prasteny ilko tvrdil, ze to iba par dni bude a potom zas pekne teplo atd... 😅 tak ostava len dufat, ze nekecal... 😀
macka a co ste za bacila nachytali? 😖

macka01
27. feb 2010

neviem,ktorý šiel práve okolo 😠 a nalepil sa na nás.Dnes od rána horučkujeme,nič nechce jesť od včera,no v pondelok budeme musieť ísť ešte raz k DR,asi má zapálené priedušky podľa toho kašľa 😢 no ja by som sa na pekné počasie netešila,podľa jojky ma prísť asi 14 dnove ochladenie a mrazy až do -10,takže jar v nedohľadne 🙄 🙄

adka_praha
27. feb 2010

😝 fuj to...aj s bacilmi aj s tou zimou hnusnou... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre