Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

voskovka
17. sep 2010

@andruska80 ahoj a odkial si z kyčerky?ja som zo školskej.
@ivkamt matersky klub by mal fungovať od bud.tyždna bude otvoreny od pol desiatej do pol dvanastej každy den...vitane su všetky maminky i nemaminky na pokecik....
ja som rodila prve v čadci za novej ery a hovorim si už nikdy.... 😒
a druhy bol rodeny v žiline a aj keby som mala dalšie dieťa idem do žiliny... 🙂 toť moj nazor....a obidva som mala sekciou.

majca424
18. sep 2010

@voskovka a kde by tam mal byť ten materský klub? 🙂

voskovka
19. sep 2010

@majca424 je oproti charity na kukučinovej..tam su aj tabulky tam to najdeš.....

terez34
19. sep 2010

ahojte kocky som rada ze tu niekto nakukol a prebrali ste porodnicu cadca ja som tam rodila pred dvomi rokmi mala som dost komplikovany porod a vdaka sestrickam na porodnej sale som to zvladla bez cisarskeho tiez mi bol rehak pri porode a super mam este dve starsie deticky a ked to mam porovnat vtedy a teraz tak je to nebe a dudy ja som sa tam naozaj citila dobre no super ze to materske centrum je otvorene lebo minuly rok tam chodila kamoska a hovorila ze sa to ma zrusit tak super ze to tam ostalo
@voskovka a nevies nahodou ktore dni to je otvorene?

terez34
19. sep 2010

@ivkamt mas dcerku sonicku 🙂 🙂 aj ja ale o cosi starsiu 😉

ivkamt
19. sep 2010

@terez34 no o trošičku🙂pekne meno🙂

voskovka
19. sep 2010

@terez34 každy den to bude.ešte hodim info....

majca424
19. sep 2010

@voskovka aha, dakujem 🙂

ivkamt
20. sep 2010

@voskovka dakujem, za info ohladom klubu..isto sa stavíme, len malá mala nejaké soplíkz, tak chcem den dva počkať, nech nedonesieme hned aj nejakého bacíla🙂

ivkamt
20. sep 2010

A nieste tu niektorá aj y Krasna nad kysucou? 🙂

terez34
20. sep 2010

@voskovka no super dufam ze sa stretneme 😉

terez34
20. sep 2010

@ivkamt nóóóóó fakt o trosicku 😀 😀 😀

terez34
21. sep 2010

ahojte kocky vo stvrtok je v kniznici neake posedenicko pre malych nedojdete? je to o 16,00 ja asi pojdem ak mala nebude mat teplotu lebo to dnes nevyzeralo dobre

terez34
23. sep 2010

no cadcanky uz zase spia aspon sem kuknite 😉

ivkamt
26. sep 2010

kuk 😉

ivkamt
26. sep 2010

bili ste niektorá v tom materskom centre v čadci? tento týžden to začalo, že? ja som tiež chcela ísť, ale krpci dospali soplíky, tak ništ z toho nebolo..doliečime a už sa tešíme, že prídeme 😉

terez34
29. sep 2010

@ivkamt kedy? 😉

ivkamt
29. sep 2010

@terez34 no už mame po soplíkoch, tak ak by nám to vyšlo a ocko by nám nechal utulo, tak aj piatok..to sú tam myslím male detúrence ako Sonka..prečo sa pýtaš, chces sa pridať🙂?

andruska80
1. okt 2010

@voskovka ahoj, ja som z chalupkovej

liliana363
5. okt 2010

Ahojte, chcem sa opytat, kde su na Kycerke ihriska pre deti? Chodim na to strkove, co je kusok od nemocnice. Este by mali byt nejake 2 pieskove, viete mi povedat na akych uliciach? Kycerku ako taku moc nepoznam, tak si to pozriem podla mapy. Zatial dakujem

terez34
12. okt 2010

@ivkamt no to vies ze by som isla aj ja

ivkamt
13. okt 2010

tak dnes sme boli v Matersko centre v Cadci..Bolo tam naozaj supe..ja som si pokecala s maminkami a kpci sa pekne vyhali🙂..zajtra ideme zas.Kto sa pridá?

terez34
17. okt 2010

@ivkamt je to tam kazdy den ? ci ako

ivkamt
17. okt 2010

@terez34 ano, každý den je to tam..akurát v utorok a v piatok sú tam malinké detičky🙂..Myslela som, že pojdeme aj zajtra, ale ocino nás berie do ZA, tak pojdeme pozreť aj MC LEVIK🙂..ak bz si niekedy šla, tak daj vedieť, možno by sme sa pridali🙂

terez34
18. okt 2010

@ivkamt ok len mi to moc nevyhovuje doobeda lebo mi do mesta nepasuje autobus byvam na drahosanke ak vies kde to je je to primeska cast nad hl. stanicou ale poviem manzelovy nech necha doma auto a dam ti vediet den vopred 😉

chrumka0203
19. okt 2010

Ahoj, ja nie som priamo z Cadce, pochádzam z Olešnej, tak snad možem 🙂 Zaujali ste ma ked ste písali niečo o materskom centre, ešte som o takom niečom nepočula, že je to tu niekde takto poblízku. Mohli by ste mi upresniť kde presne to je a ako to tam chodí, či sa niečo platí, kolko, kedy to býva, čo všetko tam je a pod.... Vopred ďakujem 🙂

voskovka
19. okt 2010

@chrumka0203 neplati sa nič.je to každy den od tej 9,30 do 11,30 ako kedy...prideš ty a babenko a hrame sa kecame a všetko možne...nachadza sa tento klub oproti charite na kukučinovej ulici.
pre ostatne mamičky ak chcete mať najčerstvejšie info-tak na facebooku "Matersky Klub Čadca"
všetky nove maminky su vitane

andruska80
26. okt 2010

@liliana363 Ahoj, ja som z Kýčerky, ale o nejakých pieskových ihriskách neviem, viem o štrkovom na Chalupkovej ulici, to je podobné ako to pri nemocnici, ale je väčšie a je tam toho viac, aj ked ten stav je už taký všelijaký a potom celkom nové na SNP, ale to je tiež štrkové. Neviem, či sú aj nejaké iné, čítala som, že aj v Martinkovom potoku by malo byť, ale to neviem, tam sme neboli

krtko123
2. nov 2010

Ahojte kočky, prepáčte, že Vám sem prispejem otázkou - nemá niektorá z Vás na predaj starý ale funkčný mobil.telefón?

ďakujem veľmi pekne

macka221
6. dec 2010

@krtko123
ahoj ja by som mala chcela by si ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre