Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

pacna
27. feb 2010

spravne fuj take zmeny pocasia je hnus 🙂

chceme jar ja uz nechcem zimu 😝

adka_praha
5. mar 2010

a zas napadol ten biely bordel... 😝 neberie to konca kraja... 😖

lela1
8. mar 2010

Čaute kočky,kde je kto,čo už tu nikto nechodí 😉 ?

matisekc
8. mar 2010

ahoj lela, no mne sa obcas podari, ale nejako nestiham ☹ dnes som bola dat malej prepichnut uska, trochu si poplakala ale zvladla to hrdinsky, lepsie ako ja 😉
adka tiez mi sneh pokazil v piatok rano naladu, dufam ze uz je to posledny, lebo budem plakat 😢

lela1
8. mar 2010

Fiha,tak to ste už velké frajerky s náušničkami,ale lepšie teraz ako keď bude už väčšia,aspoň si to nebude pamätať.

macka01
8. mar 2010

ahojte,no matisekc šetrí slzičky bo by si ich strašne moc vyronila 😖 ved hlásia celodenné mrazy a príchod arktického vzduchu.Vraj sa na Veľkú noc budeme určite lyžovať.Dnes ráno o 4 hod,ked som vyprevádzala muža do práce bolo -17 st.Som nevedela či dobré hľadím na ten teplomer 😲 😠 No tento rok to nemá konca kraja,snehu bolo pomenej ako po iné roky,ale tie mrazy 😒 😝

adka_praha
9. mar 2010

caute...mam taky pocit, ze co rano, to este chladnejsie... 😠
matisekc teda uz mate skoro dva mesiace... 😀 to dobre rychlo leti... 😀 (ja som malej nechavala prepichovat uska ked sme odchadzali z porodnice)

pacna
15. mar 2010

baby to je hnus pocasie ze?rano bola otrasna fujavica 😠 😠 😠 😠 😠

fakt uzasne pocasie na choroby

macka01
16. mar 2010

Ahojte,Pacna,kde máš foto?a kde ste všetke? Nič zaujímavé sa nedeje v Čadci,že sa nepodelíte?Už máte dajaké zamestnanie,či ste ešte všetké doma na rodičáku??
No to fakt,počasie hrozné,toho snehu čo nasypalo.Minim.20 cm ho tu máme,možno aj viac,v meste je asi menej,čo?

emyly
16. mar 2010

ahojte ako sa máte? tiež nadávam na ten biely hnus - každé ráno ometať auto ma už ozaj nebaví. Fakt samé choroby - momentálne mám zapalené dutiny, užívam atb ale chodím do práce, a každé ráno si prajem aby bol čím skôr už večer... Ale vraj tento víkend sa má začať otepľovať.....dúfam že to nie je fatamorgána... 😀 Macka aj v meste je,teda ráno bolo takých 15-20....

adka_praha
17. mar 2010

ahojte...no my sa na tych predpovediach uz len smejeme, ze nam vlievaju do zil optimizmus....ale keby uz jar naozaj prisla, vooobec sa nebudem hnevat...sice mam alergiu na pele ale sak su na to lieky... 😝 😀 vzdy lepsie ako ten biely bordel, co je vsade...

macka01
20. mar 2010

,ahojte,tak sme snád boli vypočuté a jar ozaj prišla,dufam,Len je nanič že ráno je zima,malého naobliekam až neprechladne po ceste do školy a na obed zasa teplo,príde domov mokrý ako myška.A nachladnutie je tu.Tak sa liečime.

pacna
21. mar 2010

Dominika mi tiez kasle 😒

sa mi paci aku mame krasnu tvaricku namiesto fotky 😀 😀 😀

ako sa Vam paci novy konik?

adka_praha
22. mar 2010

ahojte...

no hadam uz bude padat az v decembri... 🙂
tento novy konik je bohovsky... 😀 hrozne sa mi to paci... 😀
a akurat aj slnko vyliezlo... 😀 uz len cakat na pele... 😝

matisekc
22. mar 2010

jej baby uz je super, sneh zmizol a prisla jar 😀 dnes sme boli s kubom na ihrisku, sme sa vybehali, vyhrali a sa mi zda ze bol dnes aj menej jedovity
novy konik sa mi paci, obrazol namiesto fotky bohovsky, ako by nas jedna mater mala 😀

macka01
23. mar 2010

ahojte,celkom ujde nový kôň 😀 včera som sa pustila do jarného upratovania,okná som umývala s umytou hlavou 😝 ja chytrá 😝 a popoludní to prišlo.,Soplava som až až,...a hrdlo,škoda vraviť 😠
teplo hlásia až do soboty,deti sa nevedia nabažiť vonku,prišli ale takí zablatení,hned všetko do pračky z nich muselo ísť.V tomto má zima jedinú výhodu že sa neubabrú 😀 😀

pacna
23. mar 2010

macka si skoro ako ja ja s umytou hlavou som tiez niekedy az moc aktivna 😀 😀

ja som akurat doumyvala okna 🙂
neviete o nikom kto pecie kolace?potrebujem na prijimanie 😀

lela1
23. mar 2010

Ahojte,aj my sme radi tomu jarnému počasiu,len nech čím najdlhšie vydrží.Pačna,u nás pečú koláče,vravia že celkom dobre ale ja neviem,ja si pečiem sama.Inak dnes sme boli na ultrazvuku,čakáme ďalšieho vajčačika 😉

macka01
23. mar 2010

tak blahoželám Samkovi k budúcemu bračekovi 😉 Ja som si tiež dávala piecť ked boli chlapci malí,ale teraz si sama pečiem na všetké príležitosti.
Neviem koľko budeš mať hosti,ale tak 10 druhov ti hádam bude stačiť a to asi zvládneš v pohode aj sama,nie?ver si 😀 😀
Mňa čaká na veľkon.nedeľu oslava mojích" polookrúhlin"a v pohode napečiem,bude tu okolo 20 ludí.Mna skôr desí to ako sa pomestíme 😀

zuzukol
23. mar 2010

ahojte maminy, a buduce maminy,

adka_praha
23. mar 2010

macka som myslela ze ta skor desi to upratovanie po tom... 😀
no veru aj ja som uz upratala a dnes kukam a vsetky susedky ukna drhli... 😀 😀 😀
lela blahozelame k dalsiemu chlopovi... 😉
zuzukol vitaj... 😀

pacna
24. mar 2010

zuzukol ahoj 🙂

upiekla by som ale tolko veru sa mi nechce 😅

tak ktora mi upečiete??

ozaj kocky kde chodite ku kaderničke?

zuzukol
24. mar 2010

musim to tu okukat, lebo netusim kto je uz mamina a kto sa len chysta 😕

macka01
24. mar 2010

ahoj zuzukol,povieš nám niečo o sebe???Takže mimčo príde už čoskoro!! 🙂
ja chodím ku kaderníčke v tom kaderníctve ANET na krížovatke smerom k nemocnici.Už roky a som spokojná na maximum.
Ale sa treba objednať.Su tamdve,ja chodím k tej,čo má kreslo pri okne.Číslo ak chceš môžemposlať v IP
Ale je krásne po zime ani stopa,deti sa nevedia došantiť vonku 😀 😀

miminkaa6
25. mar 2010

ahoj zuzukol mame podobny termin porodu,moznoze sa stretneme v nemocnici....chodis na ctg a odkial si?

adka_praha
25. mar 2010

ahojte...
macka absolutne si neviem vybavit ake kadernictvo mas na mysli...?
ja som bola naposledy v tej marissii (jak sa to pise? 😅 ) oproti satelitu...
babyyyyy nie je tu nejaky obetny baranok z cierneho??? 😅 sak ja nemam s kym vonku chodit... 😝

simonka28
25. mar 2010

ahojte maminy 🙂 kukam,ze aj my čadčanky mame svoje.novy konik je fajny,moc sa mi pači 😀 je tu nejaka maminka v pribliznom termine?jooj slniecko svieti,zasa pekny dnik bude 😉

miminkaa6
25. mar 2010

kde mam vybavit rodny list respektive manzel ked nie som priamo z ca,ma ist na matriku v cadci alebo moze ist aj na obecnu?

simonka28
25. mar 2010

miminkaa a odkial si?mne sa maly narodil v Martine a aj tam som mu musela rodny list vybavit.neviem ti presne povedat ale myslim si,ze tu v ca.

lela1
25. mar 2010

Ahoj simonka,ja som 20 tt je to aspoň trocha približne.Miminka rodný list musíš isť vybaviť tam kde sa ti narodilo dieť,čiže v CA.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre