Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

mimi109
28. okt 2009

ahojte 🙂

macka hej mala som fotku, ale som ju zmazala 😉

macka01
28. okt 2009

a prečo?ja som si ich tu nechcela dať aby sa to nezneužilo,nikdy nevieš,ved je to verejne forum

mimi109
29. okt 2009

macka preto som to aj ja zmazala, aj moju foto aj album s fotkami malej 😉

voskovka
30. okt 2009

ahooojte....kuknite ako rastieme....

matisekc
31. okt 2009

no voskovka je uz teda riadne veliky 🙂 ako rychlo tie tri mesiace ubehli

mimi109
31. okt 2009

ahojte ako sa máte ?

voskovka malý je krásny, v tom mikulášskom oblečku ja podarený 😉

macka01
31. okt 2009

ahojte,no my bojujeme so zapalenými prieduškami u obidvoch.Rozhodla som sa,že malého nedám do škôlky cely november,lebo vždy sa tam najde nejaké usoplené dieťa čo nakazí ostatne,tak si dame mesiac pauzu,sama som včera prechladla až som stratila hlas a hrdlo ma nebolelo už týždeň,no a teraz zasa 😝

voskovka
31. okt 2009

ved to...už ma skoro 8kil🙂za chvilku prerastie davidka....

matisekc-aj tebe to ide coby dup...už 30 tt🙂 jéééj....

macka...ja som bola min.tyžden v nemocke v žiline lebo maly adamko mal zapal priedušiek a kto mu zle pečenovky...tak sme tam ležali tyžden.... ☹
ale už ok....

mimi-dik🙂 😉

čo dušičky???by som chcela tak ako v amerike...mne sa to lubi...tie strašidielka...atd... 🙂

macka01
1. nov 2009

tak ste ležali v nemocke?no snad ste už v poriadku.myslíš Halloween?mne to príde moc komerčne.a prečo ste museli ísť do Žiliny miesto CA?či si sa sama tak rozhodla

mimi109
3. nov 2009

ahojte tak sme zase choré, budeme mať aj od škôlky pauzu na celú zimu, nastúpime zas až v marci, dufam už potom malá nebude tak chorľavieť lebo už ma asi šlahne 😖 čo druhý týždeň je chorá ako nastupila v septembri do školky ☹ teraz tam bola 3 dni a zas kolotoč začal 🙄

pacna
3. nov 2009

mimi to je mi luto my klop-klop v skolke nemame problemy no ta starsia v skole prvy rocnik bola velmi chora.

zajtra ideme k dr. na osemrocnu prehliadku

voskovka
5. nov 2009

ahojte...adkapraha porodila 4.11. dceru terezku,mala 2650g a 48cm...cisarskym....aby ste vedeli.... 😵

pacna
5. nov 2009

jeej super ze blahozelame 😀 😀

matisekc
5. nov 2009

aj ja sa pripajam k blahozelaniu, nech sa im dobre dari 🙂

macka01
6. nov 2009

tak mame o malú čadčianku viac 😀 blahoželám,prajem veľa zdravíčka malej aj mamine.No my sme dnes boli na kontrolu a stretli sme polovicu synových spolužiakov,všetci chorí,ja som od pondelka tiež na antibiotikách,priedušky,a stratila som hlas.Ako bolo doma odrazu ticho 😀 😀

pacna
11. nov 2009

choroba kde sa len clovek pozrie 😖my sme nastastie klop-klop zdrave 🙂

adka mala je nadherna 😀 😀

hnusne uprsane pocasie nemam rada 😠

matisekc
11. nov 2009

no to s tou chripkou je naozaj vesele, u nas uz zavreli skolu pre chripkove prazdniny
my sa tiez zatial drzime a dufam ze sa tomu uplne vyhneme, nerada by som teraz ochorela
pocasie je teda naozaj hnusne, v sobotu sa ma trochu vycasit ale potom bude uz len takto sychravo 🙄
Adka mala je naozaj krasna, aj ja uz chcem 🙂

macka01
12. nov 2009

ahojte,no syn ma v škole chrípkové prazdniny až do 18.11.Ma porazí z tej našej Čadce.buducu sobotu ideme na svadbu a ja neviem kupiť chlapcom slušné oblečko.Obchody sú plné bučoroch,ale poriadne oblečenie nezoženieš na chlapcov teda,dievčatám koľko chceš.Chcela som biele košielky a vesty s tými pykami v predu,aby to ponosili aj neskôr a nikde nič,ja neviem čo im oblečiem 😠 ☹

pacna
12. nov 2009

macka no moc toho nie je ani pre dievky ja ked hladam nieco normalne pre starsiu tak idem tak akurat nervozna z mesta 😖 minule sme zhanali botasky a na nu cislo nie je 😒

voskovka
13. nov 2009

ahoojte...chcem vas poprosiť ...neviete o nejakej opatrovatelke na poobedia?aspon na 3-4hodky?

macka01
14. nov 2009

no babenky,kde ste sa zasa postrácali?dnes bolo krásne,ma to nabudilo na take veľke upratovanie,už vyberáte koláčiky na Vianoce?sa neviem dočkať,joj ako sa teším 😀 😀

majca424
14. nov 2009

Ahojte, vidím, že Vás tu chodí akosi viac tých čo už majú bábo, my čakáme to naše až v aprili 🙂

voskovka, neviem o nijakej opatrovateľke, ale ja by som sa aj ponúkla 😉 som síce tehu, zatiaľ zvládam, a som nezamestnaná, takže v poho 🙂

matisekc
15. nov 2009

ahojte,
vcera bolo naozaj prekrasne, sme sa vybrali do p.tesina na nakupy a kupili sme vsetko co sme chceli, tak sme to zhodnotili ako uspesny vylet 🙂 a co ma najviac potesilo je ze som konecne kupila kubcovi kombinezu, lebo tu som na neho nemohla dostat, a tam sme nasli taku co mu sadla ako keby bola na neho sita
na vianoce este kolaciky nevyberame, ja nemozem jest sladke tak mozno ani nebudu, alebo len par aby bolo nieco ked pride navsteva, len budem mat co robit aby som sa do nich nepustila, ja milujem sladke

mimi109
16. nov 2009

ahojte, nakúkam zas po dlhšej odmlke 😅 musím sa polepšiť 😀

adka gratulujeme k dcérke, želáme vám obom veľa zdravíčka 😵

my sa máme fajn, mala je zdravá, ja som si našla robotku na dohodu ( neviem či som spomínala, ach jaj hlava deravá ) takže mi deň ubehne dosť rýchlo

macka aj ja sa už teším na vianoce 😀 už som si kúpila vianočný papier tak už len darčeky pobaliť treba, v tom sa vyžívam xixi , tento rok dáko vypekať nebudem, u nás sa koláče málo jedia, ale tak klasika linecké, medovníky a asi aspoň krémeš spravím, po minulé roky som aspoň 7 druhov robila 😀

pacna
17. nov 2009

mimi super ze si nieco nasla 😀

baby nekupovali ste min.rok vianocny stromcek v polsku?my musime presvedcit tatina aby sme si kupili novy 😀

majca424
17. nov 2009

no my sme Vianočný stromček nekupovali, ale dobré ceny majú aj v Tescu... či? 🙂

macka01
17. nov 2009

my sme kupovali v OBI v Havirove,ale aj PL sa da určite pekný vybrať,ved tam je vždy z čoho.Mimi a kde robkaš,sa máš 😉 no u nas je spoteba vian.koláčikov nenormalna,aspoň 15 druhov,ja teda radšej pečiem ako papam a chlapi sa postaraju o zvyšok

emyly
17. nov 2009

ahojte babulky, pacna, my sme kupovali stromček v polsku....celkom fešný 😅
v tescu čo majú vystavené,sú hrozné metly.... 😖 a tie ceny - myslím že nestoja za to.
Inak pacna, nebývate náhodou na Závrší? 😉

pacna
17. nov 2009

ano emyly sa pozname 😀 😀
no v Tescu nic moc teda vyber 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre