Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

emyly
3. dec 2009

macka a kde presne je ten obchod? ja práveže vôbec pripravená nie som, a ten čas tááák uteká.... 😖

mimi109
3. dec 2009

tu je o tom internete, viazanosť máme na rok a pol http://www.swan.sk/swan/?type=1

voskovka
3. dec 2009

achooojte....ja som dnes doriešila adamka...ježišek mu doniesol stoličku na papkanie....
ešte dačo mm a bude to....
pečiete???

macka01
3. dec 2009

ja sa zajtra chystám vyraziť trošku do ulíc a už konečne niečo kúpiť,lebo neviem,neviem,Dik Mimi,preštudujem.JJa mam zatial napečené medovniky ale len ten druh,čo môže byť aj mesiac vopred,ostatne začnem okolo 18.12.aby boli čerstvé a hlavne aby sa mi nevyparili zo špajzy 😀 😀

mimi109
3. dec 2009

ja sa tiež zajtra chystám do ulíc, ale len tak " letecky " 😀 potrebujem malej kúpiť zateplené nohavice, dúfam ešte niekde zoženiem a musím skočiť na socialku

piecť zatiaľ nepečiem, ale asi v sobotu spravím línecké a ostatné čo mám v pláne stačí deň dva pred vianocami

macka01
3. dec 2009

ja som kupila zateplené nohavice chlapcom hore v Družbe v tom veľkom obchode

macka221
3. dec 2009

Obchodík mám v materskej škôlke na zákopčí a včera mi dorazili tri vrecia hračiek 🙂

mimi109
3. dec 2009

macka01 myslíš ten čiňak či čo to tam je ? v družbe som už dlho nebola

adka_praha
3. dec 2009

caute... 😉

ja mam vianoce tiez skoro doriesene...cez vikend sa chystame spachat stromcek... 😀 a buduci tyzden zacnem piect-zatial len suche... 🙂

macka221
3. dec 2009

MIMI109 cinak??????? poznas zakopcie?aj matersku skolku?no tak ako nehnevaj sa ale tam je znmiesany tovar a ziadny cinak .... majitelka som ja a ja ako cinanka nevyzeram nie?

lotris
3. dec 2009

caute kocky

adka_praha: stromcek???? uz teraz?

voskovka
4. dec 2009

macka-oni to mysleli že nohavice u činaka...nad družbou že predavaju zateplene ty trubka.... 😀 nie že ty maš činak.... 😀 😀 😀 😀
my ideme zajtra na stomček,a zdobiť sa bude až ten posledny vikend pred vianocami....myslim že teraz je fakt skoro na stromček...ved ešte nebol ani mikulaš.... 😕 😀
ozaj babenky o kolkej je v čadci mikulaš neviete????

karinka
4. dec 2009

ahojte baby....prepacte ze som vam sem teraz takto vletela,ale chcela by som sa len spytat,neviete mi povedat kolko u vas v cadci vyjdu umele stromceky??take hunate ako su v polsku

macka01
4. dec 2009

no u nás v Čadci ozaj neviem koľko môžu stáť,čo som ja videla boli len také metly škarede.Taketo veci chodia čadčania nakupovať práve do Poľska kde je to určite lacnejše a krajšie.MACKA 221 a ty čo sa paprčíš?nevidíš že sme tu dve Marcelky? 😀 Ty ako číňanka nevyzeráš,neboj sa 😀 😉

karinka
4. dec 2009

no ja mam svagra z oscadnice a tomu sa tam nechce mi ist pre stromcek,ze to je daleko

matisekc
4. dec 2009

voskovka mikulas na namesti pred kulturakom je o 15.00

voskovka
4. dec 2009

matisekc....diky moc...aj minuly rok sme boli pojdete niekto????
panečku že 35tt....ved za chvilku rodiš....ako to ubehlo.... 😵

macka01
4. dec 2009

Karinka a koho máš tam za švagra?ja mam odtiaľ mužíka.Aj mne príde že teraz stromček je zavčasu,potom bude rýchlo okukaný a nebude ta atmosfera taká super.My davame až23.12.

matisekc
4. dec 2009

ani nehovor voskovka uz nech to mam za sebou
no ja uvidim ako sa Kubco zobudi ak by sme to stihali tak pojdeme, aj minuly rok sme boli a aj tak ideme do cadce na ineho mikulasa, len ten nebude zasviecovat stromcek 🙂
ja som minuly rok stavala stromcek az na stedry den, chcela som aby ho Kubco videl az po veceri aj s darcekmi a podarilo sa mi to, na ten pohlad nikdy nezabudnem, ocka mu svietili viac ako ziarovky na stromceku 😀 tento rok to uz nebude mozne tak pravdepodobne ho postavime 23vecer ked dame Kubca spat, lebo by chcel pomahat a nie som si ista ci by to dobre dopadlo 😉

macka01
4. dec 2009

u nás majú na starosti stromček moji chlapci pod manželovým dozorom,ja občas nakuknem či to nemajú nakrivo a tak

voskovka
4. dec 2009

😵 ja tiež chcem urobiť davidkovi prekvapčo...tak uvidime ako sa podari..

lotris
4. dec 2009

Caute
aj my chceme urobit stromcek 23. vecer ked uz bude mala spat. Som zvedava ako sa bude rano tvarit. je este malicka tak neviem ci nebudem mat najvacsiu radost zo stromceka ja. 😀

lotris
4. dec 2009

Ked hovorite o tych stromcekoch tak my budeme asi kupovat zivy stromcek lebo umele su, alebo naozaj otrasne alebo nekrestansky drahe. 😒 (tu niesu take drahe tie zive) asi pred 4 rokmi sme boli kupit stromcek do Polska. Bol velmi pekny, ale zial este ten isty rok zacal opadavat, ta umela cecina sa zacala odmotavat z konarikov. Maju tam krasne ale strasne nekvalitne vyrobky. A ten co nasi kupili este za "komancov" ked som bola este dieta tak ten sme mali aspon 20 rokov a vydrzal.

macka01
4. dec 2009

lotris,ale na nekvalitný výrobok natrafíš hocikde,mohla to byť náhoda.Ale ked za to nedaš strašne veľa peňazí tak ťa to až tak nemrzí ako ked draho kúpiš a je to nanič,to nahnevá ☹

emyly
4. dec 2009

macka221 a aké presne hračky máte? aj nejaké barbiny? 🙂 a v akej cenovej relácii? a nejaké biciklíky náhodou.... 😅 asi chcem toho priveľa, že? 🙂 rada by som sa išla mrknúť len neviem kedy..... chcem niečo pekné, lacné, len nie z číňaku, tie hračky nemajú dlhú životnosť.... a tie plešaté barbiny, škoda reči.... 😖

lotris
4. dec 2009

macka01: no to je fakt. Ale ked si zasa kupis nieco normalne v obchode mozes to potom reklamovat. Pripustam ale ze aj v obchode velakrat natrafis na nepodarok. ☹

adka_praha
4. dec 2009

caute...

no na stromcek je skoro ako pre koho...viem o niekom, kto ho ma uz dobre dva tyzdne... 😀 a to bude aj tak pre moju radost... 😀 malinka tomu aj tak nerozumie...ta mozno akurat bude kukat po svetielkach... 😅 veru uz zacala skumat hracky zavesene a rozmysla strasne prestrasne ako funguju rucicky... 😀

lotris
4. dec 2009

Ahoj adka_praha. Ja len taka otazocka nevola sa tvoja svokra Janka?

adka_praha
4. dec 2009

vola...kde si ku nej prisla?

lotris
4. dec 2009

Moja kamaratka skladnicka z nemocnice ma syna ktoremu sa narodila asi pred mesiacom Terezka. A moja mama pekava kolace. Teraz je ale dlhodobo chora tak pecie len vynimocne a viem ze jej piekla na krstiny a tu tortu som videla na tvojich fotkach! 🙂 🙂 🙂 Som ale detektiv oriesok co? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre