Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

veronika2008
10. nov 2011

ahoj jully 🙂 Vďaka za nápad. Ja idem dať malu odfotiť a fotograf mi z toho spraví pohľadnicu, ale aj tak vďaka za nápad. Myslela som, že potrebujem nejaké orig.oblecenie.

jully81
10. nov 2011

@veronika2008 🙂 tak to som zle pochopila ,prepac 🙂 🙂

veronika2008
10. nov 2011

nič sa nedeje :D

haicka
13. jan 2012

Ahojte mamičky z čadce.Chcem sa opýtať, máte niektorá skúsenosdti z triple testom? Určite. Ide mi hlavne o to ako dlho sa čaká na výsledky? Ja som bola na odbery pred 2týždňami, v 15tt a stále nie sú výsledky.Tak už sa dosť obávam, či je všetko O.K...

ewiku399
14. jan 2012

cavte baby je tu nejaka mlada maminka s cadce alebo s oscadnice skor s oscadnice hladam si nejaku kamosku a este by sa mi zisiel niekt kto by mal zaujem chodit na zumbu alebo take daco ak tu niekto taky je tak sa mi ozvite dakujem 🙂

milankovazuzana
14. jan 2012

@haicka Ahoj, na tieto testy sa čaká niečo okolo 2 týždňov, mne prišli výsledky už po týždni.Záleží zrejme na tom, koľko sa im tam toho nakopí.Ja ešte výsledky mám na pamiatku uschované.Ako tak pozerám, správu o výsledku písali už po 2 dňoch, takže si myslím, že to je naozaj o množstve.Moja p. Dr. mi vravela-ak sa dobre pamatám o tých 2 t. Nebojkaj, určite všetko bude OK, ja som ani na sekundu nepočítala s iným výsledkom a u mňa určite to riziko bolo niekoľkokrát vyššie ako u Teba...

haicka
16. jan 2012

@milankovazuzana
Ďakujem. Už je to 16 dni, dnes som volala Dr., ale výsledky stále neprišli ☹ Síce si stále hovorím, že snáď mešká pošta ale podvedomie je silnejšie...

milankovazuzana
16. jan 2012

@haicka No vidíš, neboj, práve naopak, keby to bolo zlé, tak by ťa hneď volali.A ku komu chodíš?

haicka
16. jan 2012

Dúfam, že máš pravdu. Chodím k dr.Rekákovi. A ty?

milankovazuzana
16. jan 2012

@haicka Ja ku pani doktorke Čuboňovej, som veľmi, veľmi spokojná.

haicka
17. jan 2012

@milankovazuzana
Ako tráviš so synčekom takéto usnežené dni?

milankovazuzana
17. jan 2012

@haicka Ahoj, doobeda chodievame do materského klubu do DK, potom bežíme spinkať a variť a šup do kočíka a von na špacírku.Zle sa chodí, hlavne zo sídliska kým zídeme do mesta, ale tam sa už dá.Vonku sme každý deň, za každého počasia.tak sme naučení od narodenia.

haicka
17. jan 2012

@milankovazuzana
A materský klub je otvorený každý deň? V akých hodinách?

milankovazuzana
17. jan 2012

@haicka áno, každý deň.Od 9,30-11,30.

juana21
19. jan 2012

babulky chodite niektora na nakup do polska????

haicka
23. jan 2012

Ahojky

haicka
23. jan 2012

@milankovazuzana Ahojky,ako sa máte? Mne konečne po viac ako 3týždňoch prišli výsledky tripletestu, a chvalabohu sú v poriadku🙂
Tak som pokojnejšia.

milankovazuzana
23. jan 2012

@haicka Ahoj, máme sa dobre, malý Miško absolvoval očkovanie, ale všetko prebehlo v poriadku, tak som rada.No vidíš, vravela som Ti, že to bude v poriadku.Som rada, tak si už naplno môžeš vychutnávať tehotensvo. :-Pomaličky aj budeš vedieť, čo to bude, však?Ak si dobre pamatám, tak ďaľší ultrazvuk sa robí v 20. tt. 🙂

haicka
24. jan 2012

@milankovazuzana Veru, už sa aj tešíme a sme zvedaví, čo nám pribuden do rodinky.Za 2týždne ideme na 4D. Bola by som rada za dievčatko, keďže máme doma už malého rošťáka, ale v podstate je to jedno, hlavne nech je to zdravé a súce 😉

milankovazuzana
24. jan 2012

@haicka Ahoj, tak presne, len nech je miminko zdravé, veľmi dobre viem, o čom hovorím... Aj ja som spočiatku tak v kútiku duše túžila po dievčatku, ale vnútorne som cítila chlapčeka, hoc som každému z rodiny tvrdila, že to bude dievčatko.Nik tomu samozrejme neveril!Moja mama bola so mnou v 20tt na ultrazvuku a pani Dr. sa jej pýtala, že či tuší, čo bude mať a mama-jasné, vnuka! 🙂 A keď som porodila, zistila som, že to sú fakt iba nepodstatné veci, lebo najdôležitejšie je, ak sa dieťatko narodí zdravé...

haicka
24. jan 2012

@milankovazuzana My si tiež s manželom myslíme, akosi to tušíme, že to bude chlapček.Manžel sa malinkému v brušku už aj prihovára v mužskom rode.Ale ako ty píšeš, v kútiku duše, túžim po dievčatku 🙂

milankovazuzana
24. jan 2012

@haicka Nooo, tak to robí dobre, to aj ja som po mene hneď volala Miška-ale až keď som vedela 🙂 Tak to som zvedavá, či to výjde jemu, alebo Tebe 🙂 Na 4D ideš do ZA? Ja som bola v Jablunkove na 3D a aj na kardio.Neľutujem, bol to fantastický zážitok, síce som ho skoro preplakala od radosti, ale som rada, že som niečo také mohla absolvovať, lebo pred 20. rokmi nič také nebolo...

haicka
24. jan 2012

@milankovazuzana Pri Olim sme boli v Martine a teraz už má 4D môj gynekológ, tak ku nemu. AKo píšeš, je to neopísatelný zažitok, tiež mi tiekli slzy a doma som si potom stále prehrávala CD, čo sme dostali.Už aby bolo za 2 týždne 😀

milankovazuzana
24. jan 2012

@haicka tak to je super, že nemusíš nikam chodiť.On ordinuje v Oščadnici?Áno, aj my máme CD, je to neuveriteľná radosť.Tak mi potom daj vedieť, som zvedavá 🙂 Ja som preplakala každý ultrazvuk, už som mala u p.Dr. nachystané šnuptychle 🙂 Môj otec sa mi smial, no , stará baba ide rodiť, tak je z toho namakko. 🙂 No a namakko bol potom z malého on 😀

haicka
24. jan 2012

Určite dám vedieť. Ordináciu má na Čiernom. Myslím si, že je úplne jedno, koľko má žena rokov, keď sa má stať matkou, zanechá to v nej neopísateľné zážitky. Aj keď nebudeme si klamať, nie vždy je to ružové 😉

mamicka66
20. mar 2012

@patulinka ahoj ja som tam rodila pred 8 mesiacmi a som spokojna a ak sa smiem spytat odkial s cadce si?

radka13711
20. mar 2012

@veronika2008 ahoj ja som z horelice a hladam kamosku na prechadzky

radka13711
20. mar 2012

@husenka ahoj prosim ta odkial si?

mamicka66
20. mar 2012

@martinkatinka ahoj kde presne byvas?

martinkatinka
20. mar 2012

@mamicka66 napíšem do IP 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre