Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

mimi109
24. mar 2007

j27 asi by si si mala vzat kartu od povodnej lekarky alebo si ju moze Gulcik sam vyziadat tusim take cosi raz spominal ked som sa pytala ci by vzal moju mamu

ahoj janka 🙂 co ste robkali? mala uz spinka?

famfrla
24. mar 2007

nejako protestovala vecer stale rozpravala tak zaspala o pol 9 ale uz buvinka dnes sme si nainstalovali telku a je tu super kanal pre male deticky o zvieratkach s hudbou strasne super no mala si isla oci vyocit taka bola zlata 🙂

mimi109
24. mar 2007

mne ked mala vidi ze je telka zapnuta tak ani nemukne len ocka upiera na teklku a uz ju nic ine nezaujima a este pocitac zboznuje najviac klavesnicu ked moze po nej stukat a trieskat 😀

famfrla
24. mar 2007

a co vy ako dopadol nakup? 😵

j27
24. mar 2007

No super ☹ , práve tomuto som sa chcela vyhnúť. Nie že by som s ňou bola úplne nespokojná, ale má slabé vybavenie ordinácie, na ultrazvuk sa musí chodiť do nemocky a pod. Prístup má fajn, ale mám pri nej pocit, že z nej všetky informácie musím ťahať. No, dúfam, že s tou kartou to bude v poho. Prinajhoršom si vymyslím, že sa sťahujem.

famfrla
24. mar 2007

aktoru doktorku si mala nemusis pisat meno len kde ma ordinaciu

famfrla
24. mar 2007

no ja ked som bola u lekarky tak sa tam sestricka rozculovala nad tym ked chcela jedna zienka kartu ono to je asi koli pojistovni lebo oni za tvoju kartu dostavaju mesacne nejake koruny

mimi109
24. mar 2007

janka nakup dopadol super aj mala bola perfektna
j27 kamoska sa stahovala do Krtisa a kartu si musela vziat od Gulcika a koho mas doktorku?

j27
24. mar 2007

Je to bývalá závodná tuším z Pratexu. Ambulanciu má v obytnom dome smerom k Okrase.

famfrla
24. mar 2007

jaj tak tato osoba pichla jednej znamej vyvolavacku na menz a ona cakala mimino 😒

mimi109
24. mar 2007

Pavlickova ci tak dako sa vola?som pocula ze je pri porodoch zla ale vraj inak v pohode

famfrla
24. mar 2007

mirka tak to mas dobre nasa nevidrzi byt hodku a pol hore ked sme niekde tak stale mrni a v aute to je uplny horor ona ma radsej pohodicku doma 🙂

j27
24. mar 2007

Áno mimi109, je to ona. Ja som s ňou zatiaľ nemala moc zlé skúsenosti. Chodila som tam cca 6 rokov, kým som brala HAK. Ale potom som ju vysadila, lebo som mala problémy s krvným tlakom. Podľa internistky to zapríčinila práve HAK a je fakt, že ako som ju vysadila sa mi tlak upravil, už ani nejem lieky. Ale gynďoška to nebrala navedomie, u nej boli dôležité pečeňové testy a tie boli ok.

mimi109
24. mar 2007

no to ona zas ked niekde sme tak nemoze zaspat a v ocbchode bola na rukach tak kukala vsade naokolo ona je taky zvedavec nic jej nesmie ujst a potom buvala v aute celu cestu zo ziliny az domov

mimi109
24. mar 2007

zaujmave myslenie ma tak teba moze od vysokeho tlaku klepnut a ju to neazaujima len preto ze pecenove testy su OK? nech sa da vysetrit 😅

j27 si priamo z cadce?

famfrla
24. mar 2007

no to aj ona kuka kuka a potom taky bekot 😉

j27
24. mar 2007

Áno som. A ty?

famfrla
24. mar 2007

no aj ja mam taku skusenost ale doktorka sa nepozerala na vysledky pretoze som ich nemala este aj tak mi napisala anti. akurat dotaz za aku cenu maju byt to bolo vsetko 😒

mimi109
24. mar 2007

janka mala bola taka unesena z toho vsetkeho ani nemukla len si semtam vzdychla bola s nami 1x a este v takom velkom obchode kde bolo vselico farebne

j27 aj ja som priamo z cadce z kycerky a ty?

j27
24. mar 2007

Veď práve, človek má potom pocit, že na zdaví nezáleží, hlavné sú body od poisťovne.

j27
24. mar 2007

Ja bývam na Žarci.

mimi109
24. mar 2007

ja tam akurat musim zajst opytat sa na vysledky co mi robil vysetrenia este som akosi nemala kedy tam zajst 😅

famfrla
24. mar 2007

no ja si to tiez myslim.......... ale je to smutne

a co si mi mirka dobre kupila? 😀

famfrla
24. mar 2007

tu su uplne super doktorky maju svoju ordinaciu v dome objednaju ta na hodinu je to tu uplne ine ako u nas 😒

mimi109
24. mar 2007

no to moze byt zaujimave mat doma ordinaciu to teda nemaju do roboty daleko 😵

j27
24. mar 2007

Tak na to si tu u nás budeme musieť ešte počkať.

mimi109
24. mar 2007

to teda hej my uz budeme babky o palickach ked tu take cosi bude 😀

famfrla
24. mar 2007

aj celkovo zdravotnicto je na takej urovni ze by vam vypadli oci ja som bola s malou v nemocnici tu to bola pohodicka boli sme v nemocni 4 dni mala som epi mohla som si vybrat co budem jest proste super malu som mala na izbe dostali smeako darcek dig teplomer pampersky a vela veci a za to sme doplacali nejakych 5000 na nase 🙂

famfrla
24. mar 2007

lenze tu si ludia za vseto platia nie velmi ale platia no myslim ze sa to i vyplati ked porovnam tu nasu nemocnicu 😕

mimi109
24. mar 2007

to ako v porodnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre