Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

sidus
13. mar 2009

Ahojte,
Janaza, pre teba klasika nočná košeľa, župan, uterák, papuče, hyg. potreby, vložky, masť na bradavky, tie podložky na posteľ ja som mala svoje, ale keď spýtaš, tak ti aj dajú, odsávačku ti tiež požičajú na novorodenenckom.
Pre bábo 40 ks jednorazových plienok a rybaciu masť. Keď som rodila v júli 20 ks plienok sme si nechávali na izbe a 20 sme odovzdávali na novorodenecké.
Neviem čo ešte, už som to aj zabudla 😀

womenne
13. mar 2009

lenka normalne nas ošetruju,aj ked mi už vieme svoje nove čisla teda vie ich naša lekarka a ona si to všade piše.
Ono to trva dlhšie,potrebuješ povolenie k pobytua to ešte nemame bo manžel nema čas ale tento tyžden tam ideme sa ti spytam na to 😉

lenkaajarek
13. mar 2009

ahoj womenne co tym myslis svoje nove cisla????Co su to za cisla? a ked mas v cechach prechodny pobyt je to niecim jednoduchcsie???Nam praveze prechodny pobyt nechceli dat pokial nebudem mat Sk zdravotku mala som totiz anglicku Eu karticku ale vraj to by som mala komplikovane.Tak musim pockat az na tu slovensku dufam,ze to potom bude jednoduchsie aj ked si tiez budem musiet pockat na manzela kedy pride na cechy a pojde tam na cudzinecke policiu s nami lebo to musime urobit obaja osobne a vraj si to musime aj obaja osobne vyzdvyhnut.
Nechapem preco to vsetko musi byt tak komplikovane normalne nadavam ved som sa narodila ako cechoslovak!!!!!!!!!!!!!!!!A teraz musi clovek prechadzat takymi procedurami 😠

janaza
14. mar 2009

Ahoj,
Sidus ďakujem za skorú odpoveď. Pre bábo teda vecičky netreba? Stačia iba tie čo mi prinesie manžel pri odchode z nemocnice?

sidus
14. mar 2009

Janaza, stačia vecičky iba na odchod. Sestričky aj kúpali a obliekali malých do nemocničného oblečenia. Aspoň to tak bolo 😉
Nech ti všetko dobre dopadne 😵

janaza
14. mar 2009

Sidus,

termín mám koniec apríla ale už sa začínam akosi báť. Ale verím , že to zvládneme 😝

sidus
14. mar 2009

Neboj sa, zvládneš 😉 Sa mi ľahko hovorí

sidus
14. mar 2009

Tiež som sa bála, a ešte ako 😝 Druhý raz ešte viac ako prvý 😀

womenne
15. mar 2009

Nove čisla kartičiek poistencov čo su na kartičke vieš??No je to komplikovane ale mali sme to jedoduchšie kvoli tomu že sme už mali predtym modre kartičky čiže aj ked sme boli v SR tak sme mali kartičky z ČR kvolitomu že manžel tu pracuje a byva.Teraz už len stači doniest,povolenie k pobytu-musime si ho obnovit(manžel) a ja vybavit.Jaj tak to ano musiš mat najskor slovensku až potom dostane tuna,aj sestra to tak mala same vybavovačky no des mi sme mali štastie že sme natrafili na mile pani ktore nam všetko povedali na prvy šup a ked niečo chceme vediet tak im volame su fakt super škoda že neisu všetke uradničky take 😖

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miladka26
15. mar 2009

čavte kočky ale ste sa pekne rospísali ked som tu nebola ako 😉 😉 😉

janaza
15. mar 2009

Tak to si ma potešila, že druhýkrát si sa viac bála. Mala si pri pôrode manžela?

😕

sidus
15. mar 2009

Nemala som ani pri jednom. Si z KNM?
A v tej Čadci je to teraz super, omnoho lepšie ako pred 3 rokmi.
Neboj sa, uvidíš, ako rýchlo to všetko prejde a budeš mať drobčeka v náručí 😵

mimi109
15. mar 2009

ahojte, fiha sa tu toho popísalo 😵

womenne Marika čaká babo dakedy v júli

womenne
16. mar 2009

Ahojky
ja mam Nika choreho takže sedime doma,mal teploty a včera zvracal a raz hnačkoval ale to už prešlo len tie teploty ak do zajtra neprejde ideme k lekarke,presne pred tyždnom sme si prešli tie teploty a teraz znova 😨
mimi jaj som sa jej zabudla spytat.ona k sestre nechodi na internet??či sa sestra odstahovala???

mimi109
16. mar 2009

womenne maléme skoré uzdravenie prajeme
no to neviem či Marka chodí k sestre na net ale asi nie, sestra tam býva tiež

janaza
16. mar 2009

Áno som z KNM.
Môj drahý , by aj rád išiel ,ale neviem ja či to chcem....... 😖 , aj ty si z Kysuce?

sidus
18. mar 2009

Ja som z Kys. Lieskovca a ja som tiež muža nechcela a myslím, že aj bol rád 🙂

mimi109
18. mar 2009

ahojte zdá sa že sa vracia zima 😝 kým som dnes došla na poštu bola som celá zasnežená ako eskimak 😀

miladka26
19. mar 2009

hm to ti verim ja som prišla tieš v čera ako snehuliak domov aj zo synom 😅 😅 😅

mimi109
19. mar 2009

no tomu počasiu to fakt hrabe, dnes celý deň fujavice 😒 sedíme doma ako buchty 😅 vonku som si netrúfala s malou ísť lebo pod chvíľu z ničoho nič fujavicu spustilo 😖 tak malá na okne nalepená kukala ako padá sneh 😀

lela1
20. mar 2009

Ahojte baby,kde ste???

matisekc
20. mar 2009

ahoj lela

lela1
20. mar 2009

Ahoj matisekc,ako sa máte?

matisekc
20. mar 2009

no uz celkom dobre, dnes sme dobrali ATB a dufam ze sa zlepsi pocasie aby uz skoncil tento nekonecny kolotoc kasla a soplikov

lela1
20. mar 2009

My sme na tom podobne,tieť uživame antibiotiká,posledný týždeň bol dosť zlý,tak som sa vytešovala min.sobotu keď bolo pekne že už ide jar 🙂

danzy
21. mar 2009

Ahojte, vsechny vas zdravim a rada bych se k vam pridala 🙂

lela1
21. mar 2009

ahoj danzy,ale asi od včera tu nikto nie je 🙂

danzy
21. mar 2009

Ahoj lela 🙂 vsimam ze tu nikdo neni, tak si rikam , ze treba casem nekdo prijde 😉

lela1
21. mar 2009

Tak už som tu 🙂 malý mi zaspal,vieš v sobotu je najviac roboty 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre