Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lucka211
27. mar 2012

ahojte dievcata kde prosim vas robia v cadci plucne vysetrenie dakujeem

adka_praha
27. mar 2012

@lucka211 sa spytaj na vratnici, by ti mali vediet povedat... ja si to uz nepamatam, kde som to bola... 😒

lucka211
27. mar 2012

@adka_praha takze to by mali robit v nemocnici ze?? lebo musim mat peciatku z plucneho vysetrenia

adka_praha
27. mar 2012

@lucka211 hej v nemocnici to bude, so mnou tam vtedy svokra isla, lenze ta mala v zadku vrtulu, tak som nekukala po chodbach kade idem, ale na nu, nech sa mi nestrati... 😅

lucka211
27. mar 2012

@adka_praha jaaaj tak no ja tam pojdem z muzom on urcite bude vediet kde mame ist

adka_praha
27. mar 2012

@lucka211 super... 😉 a keby co, tak vratnica to isti... 😉

lucka211
27. mar 2012

@adka_praha no ved presne ale aj tak rozmyslam ze preco chcu plucne vysetrenie ked aj tak mi nemôzu robit rengen

adka_praha
27. mar 2012

@lucka211 neviem... ako mne ani ziadne vysetrenia nerobili, len sa spytali, ci som neprisla do kontakrtu s niekym chorym, ci sme mali nieco v rodine a basta... nepochopila som zmysel tohto "vysetrenia"...

lucka211
27. mar 2012

no to ani ja neviem na co to je poviem im nech mi daju peciatku a idem prec

martinkatinka
27. mar 2012

@lucka211
@adka_praha
pľúcne je v tej zadnej budove úplne naspodu na pravo a je to taká škaredá chodba, je to až vzadu. Ako výjdete z tej spojovacej chodbe tak na pravo a stále rovno až do zadu

adka_praha
27. mar 2012

@martinkatinka dik 😀 a veru to si pamatam tak matne, ze to tam vyzeralo hrozne... 😀

lucka211
27. mar 2012

@martinkatinka dakujeeeeem hadam najdeme 😉

nena62
18. apr 2012

ahojte niekto na kočikovanie z kyčerky?

jolla600
1. jan 2014

ahojte a viete preco dlugos ako primar skoncil v nemocnici a otvoril si vlastnu ordinaciu???chodi niekto knemu,ste spokojne alebo nie?

miminkaa6
13. feb 2015

Zdravim,chcem sa opytat o potvrdenie z poberania pn treba ist poziadat na socialne pri terne?

joja55
30. nov 2015

@lienocka2 ahoj mozem sa opytat... poznas tu predajnu Lenka co ponukaju aj kocare? nemas s tym obchodom nejake skusenosti? alebo niekto znami? dakujem. potrebujem kupit kocik a hladam nejaky ok obchod v okoli

janca2262
30. nov 2015

@joja55 kupovala tam kočík kamarátka, aj bratranec s manželkou a obidvaja sú nadmieru spokojní! 🙂 a my tam možno budeme kupovať tiež, lebo tam majú nádherné kočíky a myslím, že aj cenovo sú fajn... 🙂

joja55
30. nov 2015

@janca2262 aj nam sa tam pacia... lenze neviem sa rozhodnut ci kupovat bez blocku alebo s blockom... teda ako funguje takato reklamacka ak nemam blocik ale iba zarucak

janca2262
30. nov 2015

@joja55 podľa mňa by mala fungovať, pokiaľ ti zaručák potvrdia... Neviem, však sa na to opýtaj... 🙂

lienocka2
30. nov 2015

@joja55 ahoj poznam kupovali sme tam aj my kociky sportovy aj trojkombinaciu a dokonca aj detske postielky a sme spokojny mame vsetko do dnes spokojnost s mojej strany urcite 🙂

joja55
3. dec 2015

@lienocka2 a aku znacku kocika ste kupovali?

lienocka2
3. dec 2015

hlboky trojkombinacia takko ale ten klasicky s nafukovacimy kolesami dostali sme ktomu este vajce autosedacku a sportovy frre line. 🙂

mima345
9. aug 2016

Ahojte babenky je tu niektorá s termínom január, február????????? 2017 pravdaže. 😀 😀

lenicka2609
28. sep 2016

Babeny a niektora s terminov v maji 2017?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre