Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

womenne
3. aug 2009

Ahojky dlllho som tu nebola,mimi vy ste chory?malej prajem čoskore uzdravenie,nech si može vychutnavat leto.nechodiš s nou na alergologiu?Marika ma už mimčo?pozdrav ju.

čitam že konečne vam rekonštruuju most na Podzavoze,no bolo na čase bol v katastrofickom stave som mala normlane strach ked sm etadial prechadzali aby sme nespadli dolua to se len raz za čas tadial šli.

My si uživame leto,mame nove balkony ešte chybaju lišty a zaskliet ale su obrovske zmesti sa nam tam detsky bazen a v sobotu ideme kupit hojdačku 😵 😵 😵

matisekc
3. aug 2009

mimi to je zle, malinkej prajeme skore uzdravenie
lela vikend bol pracovny, v nedelu sme boli odviez babku do ziliny na vlak, takze dost rychlo ubehol
dnes som ti ani nevolala lebo som sa dostala na ihrisko az po siestej, robime chodniky a dvor nech mame kde parkovat auto
zajtra uz ma prsat, ale ak by im predoved zase nevysla tak ti prezvonim

mimi109
4. aug 2009

ahojte

womenne hej už má dievčatko, Magdalénku 🙂

ďakujeme za priania skorého uzdravenia 🙂

voskovka
8. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ahojte my sme dnes mali krstiny...bolo super a už som doložila daaaake photos....kuknite

oalaa
10. aug 2009

Ahojte, prosim viete o nejakom dobrom zubarovi resp.zubarke v Čadci a okoli? Hlavne aby mal zmluvu s Union poistovnou. dakujem

bmonika
10. aug 2009

krásne fotky, - woskovka - , kde ste krstili, v čadci?
ja som síce z čadce, ale krstili sme v kysuci, kde teraz bývame? ozaj, môžem sa pridať 🙂

matisekc
10. aug 2009

vitaj bmonika, nepisala si nahodou aj na mamaaja? 😉

voskovka
11. aug 2009

achooojte.....bmonika dik🙂
krstili sme na Rakovej ale byvame teraz v čadci(ale obaja sme z Rakovej) 😉
matisekc-panečku že 19tt...leti to... 😵

bmonika
11. aug 2009

áno, písala som na mamaaja. 🙂

matisekc
11. aug 2009

voskovka neskutocne, pri prvom sa to nejako vlieklo a teraz ani nestiham sledovat 🙂 ale ved ty to najlepsie vidis ako to leti ved Adamko ma uz mesiac 🙂 a ako velky brat- neziarli? lebo ja sa toho dost obavam

voskovka
12. aug 2009

vooobec...on ma s malym pokoj... 😉 iba ked kupeme pomaha,podava mi plienky..ked samaly zobudi,tak povie mimiiiinkoooooooooooooooooo plače...
ale zase davidko potrebuje viac lasky...lebo vidim na nom,že je smutny ked som dlhšie pri adamkovi:(

mimi109
12. aug 2009

ahojte dievčatá, ako sa máte?

voskovka malý je krásny 😵

bmonika vitaj 😉

macka01
14. aug 2009

ahojte,tak my sme sa dnes ráno vrátili z Chorvatska a všetci sme začali smrkať a kychať,tak nam je zima ale víkend hlási pekne tak sa snáď zohrejeme 😉

voskovka
14. aug 2009

ahoj,macka...tak ste podovolenkovali....my sme chceli aspon do bešenovej,ale drobec je akysi chorý..tak ..asi nejdeme nikam...
😖

lienocka2
14. aug 2009

Ahojte zienky?ako sa mate?macka01 kde ste boli na dovolenke v ktorej casti chovatska.Aj mi sme boli tento rok v chorvatsku najviac som sa bala cesty s malym ale zvladol to super. my sme boli v tucepi a bolo super. voskovka gratulujem k synovi aj ked oneskorene 🙂 nech sa rychlo uzdravite. 😉

mimi109
15. aug 2009

ahojte kočky, čo nové ? my sme konečne zdravé, zajtra sa chystáme do Ostravy do ZOO 😵

macka01
15. aug 2009

boli sme vo Vodiciach,sam Slovak a Čech potom sme boli na Istrií vo Fažane tiež fajn

adka_praha
16. aug 2009

ahojte...akurat som vas objavila... 😅 mozem vas tu otravovat? 😅

lela1
16. aug 2009

Ahojte kočka,ako sa máte?My sme boli cez víkend na Oraviciach,odporúčam,bolo super aj malý sa tam dokázal člapkatˇcelé hodiny,len ľudí hlava na hlave.Ahoj adka,vítame ťa.

bmonika
16. aug 2009

ahoj adka peknučké meno pre dievčatko 🙂

adka_praha
17. aug 2009

caute... 🙂 dakujeme za privitanie... 😀

bmonika dik...bolo umenie nejake meno vobec vybrat... 😅

vsetky ste priamo z cadce?

mimi109
18. aug 2009

ahojte čo nového ? v nedeľu sme boli v tej Ostrave, bolo super, malej sa veľmi páčilo 😵

zajtra idem s malou na celý deň k tete na Čierne, už som u nej dlho nebola tak s ateším, len či malá ráno vstane 😅 o pol 8 nám ide vlak

adka vitaj 😉

matisekc
19. aug 2009

ahojte
adka vtaj
macka01 tak ste spat, cesta v pohode?
lela aj my sme boli minuly rok na oraviciach a tiez bolo super. len tych ludi je tam vela tusim stale
no my sme teraz u nasich v blave, taka mala dovolenka 🙂 len som si uz nejako odvykla od toho hnusneho tepla

lela1
19. aug 2009

Ahoj matisekc,tak sa potom ozvi keď sa vratite,dáme konečne to stretko 🙂

adka_praha
19. aug 2009

ahojte...
pozeram ze cestujete jedna radost....ja som rada ked mam chvilu svaty pokoj a som doma samucka sama... 😅

samaraka
19. aug 2009

Ahojte priberiete ma medzi seba?

adka_praha
20. aug 2009

ahoj samaraka 🙂

mimi109
20. aug 2009

dobré ránko

samaraka vitaj 🙂

ako sa pekne rozrastáme 😵

my sme boli včera u tej tety, no bolo nam super, ak sa bude dať si to ešte zopakujeme kým je teplo

samaraka
20. aug 2009

Ahojte a diky za privitanie 😉 ste všetky priamo z čadce? My bývame v Turzovke, ale po novom roku sa sťahujeme do Rakovej na domček.
adka_praha: vidím že tiež čakáš bábätko, akurát o mesiac skôr 🙂 teraz bude v Čadcianskej pôrodnici radosť rodiť keď je to tam všetko prerobené. Kedy ti povedali že čakáš dievčatko? Aj ja chcem hrozne vedieť čo to bude, ale stále to nebolo poznať-a to už som v 22. týždni. Tak neviem 😠

macka01
20. aug 2009

ahojte všetke nove aj "stare".Ano Matisekc,cesta dopala vyborne a to aj vďaka tebe a tvojim info.Niečo viac som sa dočítala na nete a šlo to super.Už sa teším na ďalší rok.A ver alebo nie ale v Chorvatsku sme nestretli ani jedneho komara.To v Maďarsku,keď sme si urobili cikpauzu nás skoro zožrali.Ani domov sa nam nechcelo ísť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre