Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

sidus
9. sep 2009

Ahojte,

sto rokov som tu nebola, mali sme pokazený počítač a akosi nemám kedy. Čo máte nové?

mimi109
12. sep 2009

ahojte čo nového ? my máme za sebou týždeň v školke, a prvé ochorenie 😒 malá včera dostala horúčku, celú noc sme sa s ňou trápili nič jej nezaberalo tak som s ňou odbehla ráno na pohotovosť, má hrdlo zapálené tak zas máme ATB ☹

voskovka nebola si dnes náhodou na pohotovosti ???

lela1
12. sep 2009

Ahojte,kde je kto????Ako sa máte?konečne sa počasie trocha umúdrilo lebo ráno to nevyzeralo bohvieako.Tento víkend sú u nás hody,tak pojdeme na kolotoče 🙂

lienocka2
12. sep 2009

ahojte zienky ako sa mate?lela prides na rakovu na hody no pekne od teba mozno sa stretneme my sa tiez chystame. su tu kolotoce ale pred jednotou.ako sa inac mas?nas uz sam chodi to je take male sidlo. stale treba chodit zanim aby kde nespadol. 😀 😀

adka_praha
12. sep 2009

caute... no my sa tiez zajtra chystame na rakovu pozriet...ale kto vie ake bude pocasie... 😒

macka01
14. sep 2009

aj my sme si skočili na turecký medík,mňam.Zda sa že jeseň je už tu,ráno je taka kosa,chudiatka deti po ceste do školy,škôlky keď to musia dýchať.Nai sú obaja usmrkaní až,až ☹

adka_praha
14. sep 2009

mna najviac zarazili tie zlte padajuce listy dnes... 😖 fuj...

voskovka
15. sep 2009

mimi-bola som na pohotovosti-so sebou...lebo som zapalila ucho...a musela som zobrať aj adamka...videla si ma?nečakala si nahodou na lavičke pred detskou pohotovostou?

voskovka
15. sep 2009

a najväčšia sranda že mam ucho zapalene a oni mi dali od bolesti do zadku veral...dobre že?

mimi109
15. sep 2009

voskovka ano bola som to ja 😀 ved som že ťa aj oslovím len som si neboal istá či si to ty 😉

voskovka
15. sep 2009

no vida....kde byvaš?nedame rande,ked sme sa už naslepo videli... 😎 😀

adka_praha
16. sep 2009

baby zaujimave stretko- na pohotovosti... 😅

mimi109
16. sep 2009

adka že ? 😀

voskovka na Kýčerke bývam pri krafečku

voskovka
16. sep 2009

jáááj a kedy dame spicha???je tam niečo kde by sa mohli decka pohrať?

mimi109
16. sep 2009

hej hneď pod našim panelákom je detské ihrisko 🙂 ešte sa dohodneme 😉 teraz vonku nemôžme isť lebo malá ešte berie ATB

macka01
17. sep 2009

ahojte,mimi kdesi si písala,že pôjdeš asi vyberať madle už ste boli?my sme tiež boli ale vŽiline a na počkanie super

mimi109
17. sep 2009

macka nie neboli sme a ani nebudeme vyberať, ktorému synovi vyberali ? to teraz ste boli ? či už dávnejšie?

macka01
18. sep 2009

tomu mladšiemu vyberali nosne pred rokom,stale mal upchatý nos,"huhlavo"rozpraval a tak sme museli,no niežeby potom nebyval chorý,ale menej a ľahší priebeh

mimi109
18. sep 2009

aha vy ste mali nosné, my sme mali vyberať krčné

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macka01
21. sep 2009

Ta kde ste sa všetke stratili?

voskovka
21. sep 2009
macka01
22. sep 2009

no rastiete ako z vody,joj hneď by sombrala ešte jedno miminečko 😉

voskovka
22. sep 2009

macka-ja teda už nie....ani zadarmo... 😀

macka01
22. sep 2009

a prečo?vždy prvy rok po pôrode som tiež povedala že ani za svet ďalšie ale keď podrastli tak by som brala.robotka nie je žiadna aspoň na doma keby sa niečo našlo ale nič nemám.Deti veľké a ja drepím doma.A na staré kolená budeme drieť len aby sme nazbierali nejaké roky na dôchodok.Všetko je to postavené na hlavu 😝

janaza
22. sep 2009

Ahojte,
dosť dlho som tu už nebola. Chcem poprosiť o radu . Mám 5 mesačné dievčatko a poslednú dobu mi akosi nepokojne spinká. Ani nie tak cez deň ako v noci. Trhá ju zo spánku a stále mrnká. Je mi z toho a ťažko. Vždy sa hneď zobudím aj ja a potom nie a nie zaspať. Malá je inak cez deň veselé zlatunké moje dienčatko.

matisekc
22. sep 2009

janaza tazko ti poradit, no v 5 mesiaci to mozu byt aj zubky, aj ked vtedy byvaju deti nepokojne aj cez den, asi najlepsie osobne s doktorkou

macka01
23. sep 2009

Kamarat so ženou majú dievčatko od apríla a tiež hovorí,že celú noc spí ale počas spánku sa vkuse mrví,mrnčí,kopká ale spí.Neriešia to.Keď spí tak spí.Iné by bolo keby sa krútilo a zobudilo sa s plačom ,mohlo by ju niečo bolieť,ale takto...A cez deň nevidíš nič zlé tak to nerieš.Viem že pri prvom je mamina veľmi chúlostivá ale to chce čas.Mne môj malý nespal prvý rok vôbec ani v noci ani cez deň,prežili sme.KKeby ju niečo blelo ona by sa inač prejavila,hlavne plačom,tak sa neboj, 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre