Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lenocka5
10. dec 2009

no ved prave som chcela mat rovnake, no ale ak nezozeniem, kupim aj inu, co uz. Aj tak dikes

matisekc
10. dec 2009

lenocka v tescu maju za necelych 250sk dennik mojho dietatka, tusim tak sa to vola

lenocka5
10. dec 2009

fiiiha, no dakujem velmi pekne, zajtra hned bezim kupit 🙂

macka01
11. dec 2009

žienky,veľmi nutne zháňam niekoho známeho na katastri,čo by vedel urýchliť vklad,nepoznáte?

pacna
11. dec 2009

macka ved na katastri robi jedna kocka od Vas byva sa mi zda hore po tej ulicke okolo skolky

macka01
12. dec 2009

nevieš ako sa volá?neviem o všetkých kde kto robí,ako je asi stará?

voskovka
15. dec 2009

ahojte...kade chodite????? 😕 pečiete kuchtite zdobite čo??? 😉

adka_praha
18. dec 2009

no veru tak nejak... 😅

macka01
18. dec 2009

ahojte babule tak ako?mrzne poriadne,však?No s pečením mám konečne hotovo.koľko ste napiekli?mne sa podarilo 16 druhov a už nerobím nič,len sa teším na rozprávky.No a ešte bojujeme s prieduškami 😢 už zasa 😝

adka_praha
18. dec 2009

no veru si sa do toho pustila s riadnou vervou... 😀 ja mam 7 a este idem 2 robit a uz ma ani nehne... 😅

lotris
23. dec 2009

Halooo Cadcanky! Napecene, upratane? Tiez sme prisli na slovac mali sme zostat tam ale sme zmenili plany na poslednu chvilu. Teda pocasie sa nam moc nevydarilo. Biele Vianoce uz nebudu. 😢 To su teda zmeny pocasia. 😝
Zajtra je ten den koli ktoremu sa tak vsetky nahaname. Huraaaa. Tak si to uzite. Stastne a vesele! 😵 😵 😵 😵

lela1
23. dec 2009

Prajem vám všetkým veselé vianoce a šťastný nový rok 🙂

matisekc
23. dec 2009

Prajeme vsetkym krasne a pohodove prezitie vianocnych sviatkov a bohateho jeziska

mimi109
23. dec 2009

Prišiel čas vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k štedrovečernému stolu.
Nadišiel krásny vianočný čas, chceli by sme vám k nemu zaželať: Nech peniaze vám dajú slobodu, láska domácu pohodu, zdravie radosť zo života a šťastie nech sa pri vás denne motá. krásne vianoce vám praje mimi s rodinkou 🙂

voskovka
24. dec 2009

AJ my sa pripajame k želaniu nadhernych vianoc,nech je každy šťastny nepozna smutok a vela vela zdravička....
praje voski, dávidko a naš oslavenec meninovy Adamko... 😵

macka01
25. dec 2009

ahojte,tiež vam želám,neh sa vám splnia aj tie najtajnejšie sny,ale hlavne veľa,veľa zdravíčka

adka_praha
26. dec 2009

ahojte...nesiel nam net tak aspon dodatocne pekne sviatky a medzisviatky...a ak by som sa uz nestavila tak aj pekny novy rok... 😉

macka01
28. dec 2009

pozdravujem všetké,ako?dufam že sviatky prebehli v pohode,len škoda,že to tak rýchlo vždy ubehne.Ešte Silvester a môže sa začať realita všedných dní 😒

adka_praha
29. dec 2009

ahoj...tak normalne...nejako ma to tento rok moc netankuje...akosi nemam cas moc kedy oddychovat a z tych vianocnych programov som za cele sviatky videla celu le popolusku...takze tak... 😅

macka01
30. dec 2009

no s tým babätkom je to všetko ine,už nie si pánom svojho času.O dva roky bude lepšie 😀 😀

adka_praha
30. dec 2009

😀 no keby len s babom... 😀 ked niekedy mam pocit ze mam tie deti dve a nie jedno... 😅

matisekc
30. dec 2009

no neviem ci o dva roky to bde lepsie 😉 , aj ked nechcem strasit, ale ja som z vianocneho programu tiez vela nevidela, esteze je kazdy rok(uz minimalne 5rokov) to iste, tak ma to az tak velmi netrapi, ale zase na druhej strane vianoce z roziarenymi detskymi ockami su krajsie ako cely program v telke

macka01
30. dec 2009

tak hovorím z mojej skusenosti po dvoch rokoch boli chlapci dosť rozumní a hlavne ked ten starší vie zabaviť menšieho že nemusím len ja skakať tak je to uplne v pohode. 😅 Adka,nejeden raz mam pocit že mám nie dve ale tri deti 😀 😀 hlavne pokiaľ ide o robenie si poriadku po sebe.

adka_praha
30. dec 2009

macka sak presne o ten poriadok ide... 😅
ved uz sa tesim az bude mala vnimat vsetko to okolo vianoc... 😀
ako idete silvestrovat? 🙂 my pekne papuckovy vecer... 😀 kto by to cakal...?... 😅 😀

mimi109
31. dec 2009

ahojte, keďže je dnes posledný deň v roku a zajtra prvý v novom tak vám aj my chceme popriať .....Do pohára šampanské,do srdiečka lásku,k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Všetko najlepšie do nového roku vám i vašim rodinkám praje mimi s rodinou 😵 🙂 😉

matisekc
31. dec 2009

prajem vsetkym prijemne prezitie silvestra a vsetko dobre v novom roku 🙂 😉

adka_praha
31. dec 2009

prajeme vam vseeeeetko dobre do noveho roku... 😀

adka_praha
31. dec 2009

pridala som nejake fotky ako sme uz narastli... 😀

voskovka
31. dec 2009

ahojte ženičky...všetkym krasneho silvestra všetko zle nech zostane za nami,všetko dobre pred nami a uspešny a šťastny novy rok 2010....
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... pozrite čo sme dnes robili...adamko bol cely natešny a dávidko kočikoval....v kočiku pre bábiky....

macka01
4. jan 2010

ahojte dievčatá v novom roku,tak koľko kilečiek ste si na seba nabalili cez sviatky? 😀 ani na tu váhu radšej nestaviam ja 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre