Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

sidus
21. apr 2009

No ty máš šikovného chlapa 😀 Obložené už máme, teraz maľujeme a maliar by sa veru zišiel, lebo dávame farbené vápno a zatiaľ to teda nevyzerá bohvieako 😀 Ale môj mužík tvrdí, že to bude dobré, tak sa nechám prekvapiť 😀 Aj tak predpokladám, že skončíme pri Primalexe 😀
Ale hľadáme niekoho na to zateplenie a vonkajšiu fasádu. Prosím Ťa, pošli mi IP, koľko berú, asi od metra, že?A či si vozia aj lešenie, alebo to treba zohnať. Ale to by bolo asi aktuálne až na jeseň.

macka01
21. apr 2009

Ahojte,no samé ženy murárov.Aj ten môj patrí medzi nich.Som rada že v tejto pohnutej dobe ked je bieda o p rácu jej má vyše hlavy.Až mu hovorím aby si jej toľko nebral.Robí stavby na kompletku.Aj vo vnútry všetko.Takže ak budete mať roblém nájsť odborníka sa ozvite.Tiež zháňa materiál za rozumné ceny,okná,žalúzie,farby a tak.Ceny su lepšie ako u predajcov,

sidus
21. apr 2009

Macka, dobre vedieť 😉

lela1
21. apr 2009

Aojte dievčence,ako sa máte.Sa mi zdá,že všetky máme mužov,stavbárov - odborníkov.Sidus,ty si myslím že spomínala že si z Kys.Lieskovca ,aspoň sa mi zdalo?

sidus
21. apr 2009

Lela, aj ty? 😀

lela1
21. apr 2009

Ale nie,ja nie iba v Lieskovci mám býv.spolužiačky zo strednej a momentálne mi tam pracuje manžel na tých nových bytovkách robia sadroš.A ty si sa tam prisťahovala?

sidus
21. apr 2009

No hej, už tam na tých bytovkách skoro finišujú. 🙂
Lela, mi sme bývali v Čadci na Kýčerke, ale už 17 rokov bývame v Lieskovci. 😉

lela1
21. apr 2009

Však tam máte dobré bývanie,blízko do Kysuce aj do žiliny.My sme bývali v Dunajove a min.rok sme sa presťahovali 🙂

sidus
21. apr 2009

Lela a ty pochádzaš z Dunajova? Lebo mi teraz bývame v tej ulici pod železničnou stanicou a do školy som chodila do Ochodnice 🙂
Inak môj muž je organista v Dunajove 😀

lela1
21. apr 2009

Ale nie,nie som z Dunajova,ale manžel je,2 roky sme tam bývali v tých nových bytovkách.Ty máž muža organistu,tak to je super? 🙂

famfrla
21. apr 2009

lela lela uz mas navarene?🙂

sidus
21. apr 2009

No hej super 🙂 Ale inak robí v INE 🙂

mimi109
21. apr 2009

ahojte ako ste sa pekne rozpísali 😵

sidus to je pravda o tom behaní po doktoroch a my sme si už veru riadne pobehali od mala 😒

teraz mám v tom chaos sidus ty bývaš v Dunajove? či v Kys. Lieskovci? lebo do teraz som bola v tom že bývate v KNM

lela1
21. apr 2009

Aj v tej INE je to teraz biedne,robí mi tam svokra.

sidus
21. apr 2009

Bývali sme v Čadci, už 17 rokov bývame v Lieskovci, aj stavame v Lieskovci, ale do školy som chodila do Ochodnice a v Dunajove sme mali svatbu 😀 Mám to trochu komplikované 😀
Lela, ani nehovor, dúfam, že sa situácia zlepší, lebo je to veru bieda ☹

lela1
21. apr 2009

Jej,to je sranda,aj my sme mali pred 2 rokmi svadbu v Dunajove,no svet je malý. 🙂 Už musím isť ku malému alebo poobede keď zaspí si môžeme ešte popísať,tak zatiaľ papa

mimi109
21. apr 2009

sidus už mám v tom jasno 😀

sidus
21. apr 2009

Mimi 😀
Lela, tak to ti potom mužík hral na svatbe (v kostole) 🙂 My sme mali sobáš pred 4 rokmi 😉

marcela79
21. apr 2009

Ahoje žienky, no tak my sme už mesiac a to ešte i na jeseň zháňali murárov, a až teraz sa niečo risuje. 😠 Sidus, aký domček ste stavali?

mimi109
21. apr 2009

tu píšete o svadbách a mi práve trklo že o pár dní máme 3. výročie 😀

marcela79
21. apr 2009

Mimi, píšeme o stavbách 😀 , ale aj svadby sú dobrá téma... My máme ísť tento rok na dve, tak sa teším s naším malým to bude zábavy 🙂

sidus
21. apr 2009

Mimi, my máme za dva týždne 😀
Marcelka, my sme stavali - taká klasika,dve poschodia + pivnice, úplne jednoduchý (jednoduchší asi neexistuje 😀 ) Ale nám bude stačiť 😀 Ak nájdem fotku, tak ju tu vložím.

sidus
21. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ešte všetko dookola príde zasypať hlinou, až po dvere, aj zboku, takže to ukáže inak 😉

pacna
21. apr 2009

baby my budeme mat v septembri 9-te vyrocie 😀 😀

marcela79
21. apr 2009

sidus, ďakujem... 😉 Je krásny, my máme podobný... Pacna, tak to by ste mali osláviť... 😉

lela1
21. apr 2009

Ahoj sidus,si tu? 🙂

mimi109
21. apr 2009

marcela79 aj svadby sa spomínali 😉

sidus my o týždeň 😀

pacna waw pekne 😉 my sme tiež už dlho spolu, v auguste to bude 8 rokov s toho 3 roky manželia

boli sme chvílu von ale tak tam vydúva vetrisko 😠

sidus
21. apr 2009

Lela, až teraz som tu, ale iba na skok 😀
Mimi, tak to ste stihli ešte v apríli.My sme si vybrali máj, lásky čas😀

marcela79
21. apr 2009

Ahojte dievčatá, no vidíte, už pomaly starnem a pri mojom malom prehliadávam čo môžem 😅

macka01
21. apr 2009

my sme pred 3 dňami oslávili 11 výročie a môj drahy vždy so smiechom tvrdí,že najhorších ja prvých 50 rokov,potom sa to už dá zvládnuť.Takže už iba 39 rokov trápenia a bude OK,no čo by ste mu spravili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre