Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

mimi109
16. jún 2009

ahojte 🙂

marcelka dobre, mám za sebou už 2 jazdy, zatial sa mi to páči 😵 najbližšie mám jazdu v piatok doobeda, tak uvidíme

sidus
16. jún 2009

Marcelka, u nás dokopy nič, teraz sa trápime s dverami 😝 A včera mužík montoval sprchový kút, batérie a tak.
Mimi, tak super, že sa ti šoférovanie páči 🙂

marcela79
17. jún 2009

Dobré ránko. Siduš, to je super... veď už máte len krôčik k tomu, aby ste sa nasťahovali do domčeka... 😉 Mimi, z našej skupiny ešte nikto nemal jazdy... Čo máte dnes v pláne? U nás bude asi pršať... 😖

mimi109
19. jún 2009

dobré ránko, ako sa máte?

my celkom fajn, o chvílu idem do autoškoly na jazdu 🙂 uz štvrtú

smiesko
19. jún 2009

Dobré aj tebe Mimi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a prajem ti príjemnú jazduuuuuuuu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 nech to frčíííííííí 😎 😎 😎 😎

macka01
19. jún 2009

no to je zasa počasíčko,pršííí.S deťmi pozeráme Miazgovcov.Aspoň sa zabavajú a nenariekajú že chcú ísť von.Snaď zajtra bude lepšie.A čo plánujete cez vykend?Mnuly sme boli v Bojniciach,teraz chceme do Ostravy.Máte nejaké typy?Akosi nemam fantaziu. ☹

mimi109
20. jún 2009

haloooo kde ste? 😕

nolaiv
20. jún 2009

😠 😠 😠 😠 😠 😠 to je ale úžas, ,, a nezaprší a nezaprší,, už je to na nevydržanie aby takto lialo už dva dni, Kysuce sú raz na konci sveta-hrôza. Keby tie ratolesti boli trochu kľudné 😖 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ už neviem akú zábavku im dať. Ozi mimi 109 ako idú jazdy, bavia ťa?! ja som bola vždy happy, ale teraz keď nemám na streche autoškola tak je to trocha tvrdšie zo strany druhých vodičov- no nič musím sa zaradiť do spoločnosti vodičov -amatérov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marcela79
20. jún 2009

Ahoj Nolaiv, si tu ešte?

mimi109
20. jún 2009

ahojte, no to sa večne na víkend poserinká to počasie 😠

nolaiv hej zatial ma jazdy bavia 😀 len to cvičisko ma desí , nenosíš to označenie vodič začiatočník?

sidus
20. jún 2009

Ahojte, to počasie je fakt o ničom 😝
Macka, aj my sme boli v Bojniciach minulú nedeľu. Práve ma napadlo, že keď sme tam boli na zmrzku, vedľa nás sedela rodina s dvoma chlapcami a jeden sa volal Kristián, ale to asi bola náhoda 😀

nolaiv
20. jún 2009

ahojte,mimi 109 nie,nenosím označenie začiatočník,neviem kde ho kúpiť a po druhé,ten môj mi to tam nechce dať aj keď som povedala,že si to budem lepiť lep.páskou a keď pôjde on nech si to zlepí 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,čo sa týka cvičiska,ja som ho zvládla pomaly až na 7 krát,ale treba rozumného inštruktora ktorý ti to vysvetlí na poriadok,inak je to úplná banalita 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 oproti tomu keď sa dostaneš do situácie na križovatke / dole na sídlisku ako sa ide od polície pred stánkom 😲 😲 😲 😲 😲 /
MARCELKA KDE SIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝

nolaiv
20. jún 2009

Dievčatá smiem Vás poprosiť o zahlasovanie pjjjjosííííííííííme!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 môžte aj každý deň ak sa Vám bude chcieť, je to súťaž na celý rok 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35075/soutezic...
Ď A K U J E M E !!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lienocka2
20. jún 2009

Ahojte dievcata to mame ale za pocasie ze?zima je vonku brrrrrrrrrr?co porabate?Nolaiv poslali sme vam hlas. 🙂

sidus
20. jún 2009

😵 Nolaiv, zahlasované, krášne bambuľky máš

marcela79
20. jún 2009

Nolaiv, i my sme zaslali hlas........ a veľa šťastiaaaaaaaaa... 🙂 Ja mám zajtra trenažér 😖 - keď spomínate tú autoškolu... To vieš Nolaiv, chlapi sú raz takí... 😅 Lienočka, Siduš čo robíte?

sidus
20. jún 2009

No, chcela som napísať krásne 😠
Marcelka, my nerobíme dokopy nič, malí besnia, lebo sú naučení byť stále vonku, takže improvizujeme ako sa dá 😝

nolaiv
20. jún 2009

lienocka2 😎 ,sidus 😀 , marcelka 😵 , veľmi pekne Vám ďakujeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!! 🙂 :o)

lienocka2
20. jún 2009

ahojte som tu opet na skok maly mi akurat zaspal tak ze tu nachvilu nakuknem.marcelka nerobim take nic teraz ani sa mi nechce ja som ako to pocasie. nic sa mi nechce.a ty co porabas?

lienocka2
20. jún 2009

sidus aka si si mi znama nestretli sme sa nahodou v porodnici. na ktorom odeleni si lezala b ci c-cku? 🙂

sidus
20. jún 2009

Lienocka, no neviem, či sme sa stretli, ja som odchádzala 18.7. A ležala som tam, kde je novorodenecké, nikdy neviem, či je to b, či c 😝

Inak pri obidvoch pôrodoch som ležala presne na tej istej izbe aj na tej istej posteli 😀

pacna
21. jún 2009

caute baby teraz net malo stiham ale citam vas pravidelne. Beatke sa v skolke paci ale rano ma trosku slzicky ked sa lucime 😢
POcasie je skarede a hlasi prsat stale.brrrr 😅

lienocka2
21. jún 2009

Sidus tak to som ta mozno vydela len asi na chodbe ked boli navstevy alebo ak som niekde sla napr. dom bufetu. ja som nastupila 14 do nemocnice pre zle zaznamy a vysla som odtial 30.7 mala som zle pecenove testy. maly mi tlacil na pecen.ja som lezala na b a po porode na c tam kde su novorodenci.na ktorej izbe si lezala?

Ahoj panca ako v praci ako dari sa? no pocasie mame veru na nic. raz je taplo co sa ani dychat neda a potom zas zima je a prsi. cas dobry na choroby. ☹

mimi109
21. jún 2009

ahojte dievčatá, prajem krásnu, aj keď upršanú bedeľu 🙂

nolaiv zahlasované 🙂 , ešte k tomu Z tuším aj v carrefoure majú tie nálepky, videla som ju tam, mne chlap hneď povedal že mi to kúpi 😀 ale keď pôjde on dá to dole 😀

čo vravel inštruktor jeden tak na skúškach že chodia často na Žarec, cez semafory, smerom na Sihelník, no uvidíme, v polke júla budú asi už skúšky 😖

mimi109
21. jún 2009

juj aký preklep že bedeľu 😀 nedeľu samozrejme 😵

nolaiv
21. jún 2009

ahoj mimi, v prvom rade veľmi pekne ďakujem za klik 😵 😵 😵 😵 😵 , mi čo sme mali skúšky, tak zväčša to bola Kýčerka a tunel na horelici, dík za radu na Z kúpim si ho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , neboj zvládneš to, u nás boli mantáci a prešli, stačí chytiť oki policajta 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

marcela79
21. jún 2009

Ahojte... Mimi, začali sme skoro v jednom čase, a ja mám v polovici júla len prvú jazdu... 😖

sidus
21. jún 2009

Ahojte, Lienocka, tak je to možné 😉 Ja som ležala hneď v prvej v zelenej 😀
Pacna, tak ako v práci, neboj, malá si zvykne 😉

pacna
21. jún 2009

no v praci je super odreagovanie,len cez prazdniny si baby moc neuzijem 😖

mimi109
21. jún 2009

ahojte 😵

marcelka to dáko dlho je ten kurz u vás 😕

no Kýčerku by som na skúškach brala 😀 tu sa najlepšie vyznám 😀

čo robkáte kočky? my sedíme doma keď je tak " krásne " vonku 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre