Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

voskovka
23. aug 2009

ahooojte babenky....dlho sme tu neboli...nie je času....
boli sme s adamkom v nemocke v piatok som podpisala reverz...o tom ani radšej pisať nejdem...
čo dnes planujete???my asi k svokrovcom...(využijeme možnosť obedu zadarmo...🙂
a potom asi papučky na nožky a domka....
😀

adka_praha
23. aug 2009

no jo teta, my tam planujeme tiez dnes zabrzdit...treba mi hodit veci hore na poval, co sa do nich nevpracem, kedze sa tu chysta vrch zalievat, tak to nemam kam dat... 😅

vamonika
23. aug 2009

adka_praha - este veci nezahadzuj, po porode ich mozes opat nosit 😉 ....

adka_praha
23. aug 2009

nezahadzujem len odkladam...my postupne chceme zacat robit na poschodi samostatnu bytovu jednotku pre nas, tak nemame miesto, kde by som to mohla zatial odlozit, kym sa do toho naspat nenarvem, bo som potrebovala volny flek v skrini na zavinovacky atak... 🙂

samaraka
23. aug 2009

ja už som stihla tiež všetky veci čo sú mi malé cez bruško nahadzať do vriec a odložiť ale samozrejme sa ich chystám po pôrode nosiť aj naďalej len či sa tak rýchlo dostanem do pôvodnej veľkosti.

adka_praha ak sa smiem spýtať koľko si pribrala počas tehu? ja už 8 kíl ide ma s toho poraziť 😖

mimi109
23. aug 2009

ahojte čo porábate ?

voskovka juj , malý bol chorý ? dufam ste už Ok 😉

pacna
23. aug 2009

ahojte zenicky 🙂

voskovka dufam aj ja ze ste ok 😀 ,moja svagrina bola s dcerou tiež v nemocnici.

adka_praha
23. aug 2009

samaraka ja som zatial pribrala tiez nejakych 8-9kg...ja ale nepocitam s tym, ze to nejak rychlo zhodim, bo priberiem aj z vody a ked schudnem kilo tak som happy ako decko na vianoce...teda ked som nebola tehu...pochybujem ze po porode sa to nejak zmeni... 😅

vamonika
24. aug 2009

adka_praha - nahodou nepracuje Tvoj manzel ako vodic, na hygiene??? 😉

samaraka
24. aug 2009

vamonika ty tu všetkých poznáš? 😀

adka_praha
24. aug 2009

hihi pracuje pracuje... 😀 preco?

vamonika
24. aug 2009

hihi- tak to ho poznam a velmi dobre - Miro, nas vozieval do terenu a viem, ze sa nedavno zenil 😀

vamonika
24. aug 2009

ahoj samaraka - no, ako to tak sledujem, tak aj.....vies, ja som pracovala s ludmi, tak ich aj dost poznam 😀

vamonika
24. aug 2009

mozno je to len nahoda 😉

vamonika
24. aug 2009

Samaraka-ako sa mas? Uz je Ti lepsie??? Ja mam choreho Kubka, vcera mi vracal a teploty 38,7 st.C, takze mam doma maroda a mam postarane o fofry. ☹

samaraka
24. aug 2009

ahojky tak to je zle že ti kubko ochorel len aby sa nenakazila aj maličká. Možno má nejakú brušnú ☹ dúfam že mu to skoro prejde 😉
našťastie Samko mi od narodenia bol chorý asi len dva krát takže ani poriadne nepozná strach z lekárov lebo povinne očkovania absolvoval ešte ako menší a to si už asi nepamätá.

vamonika teraz je očkovanie proti pneumokokovi v povinnom očkovaní? máš anetku zaočkovanú? my sme si vtedy museli zato platiť. ale keď mi to lekár navrhol neváhali sme ani minútu lebo detičky čo sa nakazia týmto pomerne častým ochorením majú ťažké následky a niektoré aj zomrú. ☹

vamonika
24. aug 2009

Kubko ma anginu.... co sa tyka pneumokoka...musim kuknut do ockovacieho kalendara. Do kedy si kojila Samka?

adka_praha
24. aug 2009

vamonika, vozieval? uz tam nerobis?

vamonika
24. aug 2009

adka praha - som na MD.

samaraka
24. aug 2009

vamonika-kojila som ho do 6 mesiaca potom sa mi nejako prestalo tvoriť mlieko až sa úplne stratilo, ale priznám sa že tak nejak som to aj plánovala že aspoň pol roka a potom pomaly prejdeme na umelú výživu. ty ešte kojíš? a dávaš už aj zeleninku mixovanú? my sme s tuhou stravou začínali okolo 5 mesiaca, a vôbec to nebol problém lebo Samkovi to veľmi chutnalo.

vamonika
24. aug 2009

Este kojim a malej zeleninka jej teda nechuti. Neviem, musim nieco vymysliet. Chystas sa k tomu Gulcikovi?

matisekc
24. aug 2009

ahojte, som tu tyzden nebola, boli sme u nasich v blave a teda ste sa riadne rozpisali
samarka vo stvrtok idem do poradne tak ti potom napisem cislo na ten 3d ultrazvuk, aj ja sa tam v septembri chystam, inak zevraj robi nejaky doktor 3D v kysuci a potom az v Martine ale v cene je riadny rozdiel
my sme boli aj pri Kubovi, je to uzasny zazito, teda aspon pre nas bol, tak uz sa tesime aj na tohoto drobca

adka_praha
24. aug 2009

matisekc ku komu idete na to 3D?

samaraka
24. aug 2009

vamonika- 2. septembra mám poradňu, tak sa tam skúsim staviť za tým Gulčíkom a zistiť čo a ako a podľa toho uvidím.

matisekc kde ideš na ten 3d ultrazvuk? už si tam objednaná či ideš len tak na slepo...

vamonika
24. aug 2009

Samaraka, ku Gulcikovi som sa objedanavala.

macka01
24. aug 2009

ahjte,Pacna,niekde si pisala že ti sestra čaka piate?A nevola sa Zuzka?nechcem vydlubovať,len stale rozmyšľam,či pracuješ u nas v obchode alebo nie.podobaš sa mi a tu svoju fotku na mk

pacna
24. aug 2009

ano ano len ja neviem ktora si ty musis ma oslovit 😀 😀 😀

macka01
24. aug 2009

tiež mamokuliare a chodim tam s 2 chlapcami

pacna
24. aug 2009

musis ma oslovit ja tam budem uz len tento tyzden,prid 😀

macka01
24. aug 2009

ten menší zbožnuje suche čerstve rožky tak ho vždy platim a on sa s ním už krmí taky blondiačik a ten väčší je zasa tmavy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre