Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lela1
23. sep 2009

Ahojte dievčatá,ako sa máte?my sme zasa chorí,kašleme,sople,však to poznáte tie úžastné noci,no čo už.Hovorí sa že bábätka prežívajú v noci to čo prežili cez deň,nemohla sa ničoho zľaknúť?

macka01
23. sep 2009

Aj to ma napadlo že či nie je zľaknuta,môže to byť dôvod v prípade,že to robí len posledné dni,nie stale ako v prípade čo som opisovala vyžšie

lela1
23. sep 2009

Ahoj macka,čítala som dnes v jednom fóre ako sa tam do teba pustili,aj ja by som chcela ešte dievčatko ale keď to bude chlapec vôbec nevadí,hlavne nech to je a nech je zdravé,keď sa človek pooberá na okolí koľko detičiek je chorých a koľko sa už takých narodí veď je to úplne jedno,či nie?

macka01
23. sep 2009

no veď ta inka či ako sa prezyva ,taky chorý názor keď niekto má to nechápem,a keď bude rodiť samých chlapcov tak ich bude odkladať do decáku či čo?To ako keď sa delili ľudia na podradnu a nadradenú rasu,veď to je chore.Keby som mohla mať dalšie mimčo asi by som celkomuvítala zas chlapca,myslím že sú skromnejší keby som to mala tak deliť ako ta žena ale vskutku by mi to bolo uplne jedno

janaza
23. sep 2009

Ďajem za rady.

Macka 01. Je možné, že sa zľakla, lebo nám spadla skriňa a bol to riadny rachot a aj sa rozplakala. Nemôže to mať nejaké následky? ☹

macka01
24. sep 2009

snáď nie,ale neviem povedať ako čo robiť pri zľaknutí presne.Napr.keď sa zľakne väčšie dieťa tak sa mu treba dať napiť a vycikať aby ten úľak z neho vyšiel a tak ale neviem či takymto babským radám veríš,ani by sa nemalo dávať hneď spinkať,no ženy radte ak máte viac skúsenosti 😉

janaza
24. sep 2009

Ďakujem si zlatá. Rada si prečítam rady a ešte radšej mám bylinky.....

pacna
28. sep 2009

ahojte baby ako sa mate??
co noveho?

marcellka
29. sep 2009

Ahojky, dievcata hladam kamosku na z okolia Turzovky na cvicenie zumby v Cadci. Byva to tam kazdu stredu od 18,30 hod. Nemate zaujem niektora sa ku mne pripojit?

voskovka
29. sep 2009

ahoojte,to nik nechodi či čo????
dneskajšich kysuckych novinach mame synatora s mojim bratom...oslavenci....davidko mal včera 2 rôčky🙂
potom zdokumentujem...

voskovka
29. sep 2009

jo...a čo je zumba???? 😀 😉 😕

marcellka
29. sep 2009

nahodim link kukni

marcellka
29. sep 2009

osobne som to este necvicila, chodila som iba na aerobic,ale rada by som sa ,to naucila a zacala sa konecne dako hybat tu v Turzovke nic nie je...je to tu zabite

voskovka
29. sep 2009

VAAAUM...PRIPADALO MI TO ZO ZAčIATKU AKO STRIPTIZ.. 😀 ja by som šla...ale bohužial maly ma iba 2mesiace,nemala by som syntorov kam dať... ☹

marcellka
29. sep 2009

skoda....hadam sa niekto prida

adka_praha
29. sep 2009

voskovka ja som uplne na to zabudla... 😅 ja som uz o tej zumbe pocula...dobre vediet ze je to aj v ca, ale teraz mi to je na dve veci... 😅

voskovka
30. sep 2009
matisekc
30. sep 2009

voskovka maly je teda uz riadny chlapik a rozkosny strasne 🙂 ja sa uz nemozem dockat tej mojej malej babulky

voskovka
4. okt 2009

kade chodite????kde ste? 😕 😉

macka01
5. okt 2009

užívame krásnu jeseň,zbožňujem toto obdobie keď je bez dažďa,všetko je farebné,mám to ešte radšej ako jar.Tak chodíme do prírody

adka_praha
5. okt 2009

no a my kade tade... 😀 sme boli kuknut v ikey v ostrave, tak som tam kupila par takych mini plysakov na kocik...akurat sa peru a ked uschnu tak ich tam dako nasijem... 😀
voskovka uz ste zdravi?

macka01
5. okt 2009

ženy nechystate sa staviať a nezháňate pozemok za super cenu?

adka_praha
6. okt 2009

nieco vies?

voskovka
6. okt 2009

za kolik???

minka21
7. okt 2009

maci co predavate pozemok???to cumim,

inak baby kde v cadci kupim tehu gatuse?take vacsie🙂

lienocka2
7. okt 2009

minka21 skus pozriet v lenke tam maju urcite alebo v parizkej pasazi v juliete. tam ma tiez. pripadne pozri v cinaku.aj na nete co to najdes v bazaroch. dufam ze som ti pomohla.aj jedna moja kamoska predava len neviem ake cislo potrebujes.

minka21
7. okt 2009

maci01 ja som si ta pomylila s kamoskou🙂 oni teraz stavaju tak ja ze to idu predat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre