Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

macka01
10. okt 2009

dievčata to je jedno,minka čakáš malého býčka že,aj ja som len o jeden deň neskôr 22.U nás je to tak že:byk,byk,baran a rybka.Tri tvrdé palice 😀 😀

pacna
11. okt 2009

macka nemozes spavat? 😉 zas jeden skaredy den keby aspon neprsalo 😒

macka01
11. okt 2009

prečo?ale nechcelo sa mi,to je fakt že ma to často lapne a bojujem v posteli aj do 2 😝 .No teraz už asi len tie škaredé budú,veď hlásili sneženie od buduceho týždňa a nie len v Tatrach ale aj v okoli Žiliny,takže neše milé kysuce to môže postihnúť 😝 Fuj,si predstavim zas to odhrňanie snehu,už teraz sa mi chlpy ježia. 😠

macka221
11. okt 2009

macka01 pre lepšiu orientáciu to si dala spolužiačka Peťka cez moje meno chcela predať celý nábytok z bytu mali sa sťahovať do menšieho a tam sa jej nevojde,,,ale neviem neviem ako to dopadne pretože jej babička bola v tom modrom z neba čo im zariadili ten nový byt a peťka sa mala sťahovať do toho 1izbového po babičke ale teraz stým bytom z modrého zneba robia na meste také caviky a vobec to nieje také ružové ako to tam v telke každý hovoril,,,tak čakáme do utorka a potom sa uvidí radšej som všetky inzeráty stiahla keď sme sa otom všetkom bavili
mám obchodík na zákopčí zo všeličím preto to tak minka21 myslela,,,, a obchodujem aj s tym oblečkom s maďarska značka je a kvalita je super tak to je jedno či si to kúpim v značkovom za 3xtakú cenu alebo z maďarks a majp krásne veci, a aj so šperkamy takže naozaj u mňa zoženieš skoro všetko ešte aj všetko do domácnosti podlahy obklady schody žalúzie pretože priateľ stým podnika 😀

macka221
11. okt 2009

minka21 no obličku nie ale keď môžem vždy pomôžem rada nieje problém,,,, 😉

macka01
11. okt 2009

No Zakopčie je trochu od ruky.Tú upútavku som videla,tak je možné,že im ho nedajú ten byt?

minka21
11. okt 2009

marcel neviem preco ale napadlo ma ze ci to nebude petina babka,som pocula ze to mali dost zle,a ze jedno dievca je uz vydate,tak som si spomenula na petu ci to nie ona,ako drzim palce az im vsetko dobre dopadne!!!!
inak v tom modrom nebi to bolo vraj huste,mamina to pozerala,ze to bola silna kava,ze cele to preplakala,
maci ked budem potrebovat oblicku alebo nieco tak sa ozvem🙂

macka01 no nam by sa malo vraj 18teho a to je este baran, aspon co mi to vyratalo,a mame doma tiez jedneho byka,barana,ja som kozorozec,moj je kozorozec a otec skorpion,takze tiez to tu mame niekedy divoke🙂

macka221
11. okt 2009

macka01 no je ale priatel je z rakovej tak celkom sa to da ,,,, no oni ho maju ale oni ho nedostali len im schvalili predcasne pridelenie a mali by platit ako ostatny 8tis mesacne a kde si to moze babka dovolit

minka21 jasne tak vzdy pomozem aj oblicku ak chces aj slepaka darujem 🙂
no bolo to huste ale ked ti raz porozpravam pri kavicke ako to skutoccne bolo tak maminu by hned
ten plac presiel neboj pretoze to vobec nebolo vysnivane ale nejdem totu rozoberat,,,,
tak tak. 😒

macka01
11. okt 2009

ono to zakulisie nikto nevidí čo sa tam deje,však?a som si ista že už teraz je hromada ľudí,čo jej už zavidia ako sa dobre dostala k bytu 😝 Takym nájmom to môže ostať radšej v tom malom

minka21
11. okt 2009

boze oni sa tam hlavne nasackovali ti ,,dolezity,, a idu sa tam robit aky dobrodinci! de stara babka zoberie 8tis!co ma poslat tie deti zarabaat?ach boze,wrrr,dojdi pokecame,nasi idu v utorok na chemo,tak dobehni,

macka01
12. okt 2009

niekto sa tvári ako veľký dobrodinec a pritom si len reklamu robí sám sebe.Na charitu prispeju len vtedy keď o tom napíšu všetké noviny a je v hlavných správach 😝 Tej babke to asi moc nepomôže,tie byty sú už aspoň hotove?aj tam niekto už býva či je to nové?To sú byty obecné?

macka221
12. okt 2009

byty sa ešte dorábajú takže oficiálne losovanie ostatných nájomníkov bude v novembri ale sranda je že z telky povedali že jej ten byt vybavili za tie isté peniaze ktoré dávala na ten malý byt a potom jej na meste povedali že oničom nevedia a má zapolatiť 3mesiace dopredu a takto,,,,zajtra majú zasadnutie tak sa uvidí,,,však to každý to pochopil ako keby jej mesto dalo byt zdrama ale prt makový!!!!!
MInka21 no uvidím či dojdem ja robím tak do 4h však vieš a potom neviem či budem čakať majka alebo pojdem sama do krásna....ak tak aj tak by som sa stavila až večer vieš mojo? 🙂

minka21
12. okt 2009

cawky,tak ja som dnes krvacala,a mam prikazany kludovy rezim a len lezat,takze zo mna nic nebude ☹ a celkovo mi je akosi na ch...ale aspon som videla drobceka a nespinkal,dnes poriadne vyvadzal,a potom sa nam otocil chrbtom ze ako uz bolo toho dost 😀 je to uzasne

macka01
12. okt 2009

tak poriadne odpočívaj,Macka221 ty ešte tiež nemáš detičky?malemu sa dnes nechce čítať, 😠 už to mohol mať aj zjedené nielen prečítané,zatiaľ čo vyjednáva 😖

minka21
12. okt 2009

macka ake pekne meno Natanael,aj Kristian,to som chcela pre chlapceka,ale neuspela som🙂 takze mas prvacika doma?a ako si zvykol na to chodit do skoly?rano vstavat nerobi problem?

macka01
12. okt 2009

mám už druhaka,ráno vstane v pohode a to len preto,že o pol 7 ráno je na Prime vždy rozprávka,teraz beží Skooby Doo,či ako sa to píše,tak to je pre neho veľká motivácia aby vstal 😀 na moje šťastie.No keď sme čakali Kristiánka,ja som chcela Samka 😀 ale zas u môjho to neprešlo,nie že by sa mu nepáčilo,ale v tom čase Samko začal byť veľmi moderný tak ho dával každý tak preto.Tinko má spolužiakov 3 Samkov,tak sme vybrali Kristiánko.A Natko,to som vyčítala,a sa mi to akosi zapáčilo,mužovi tiež,tak ho máme 🙂

minka21
12. okt 2009

macka moj brat tiez vzdy takto vstaval a vzdy som mu zavidela lebo videl vsetky mozne rozpravky,a ja som spala a spala a vstavala len tak tak aby som stihla skolu🙂

macka221
12. okt 2009

macka01 no joooj ja mam deticiek plnu hlavu sesterkine dve bratranec tiez dve dalsie kamaratka ma tiez dve a teraz najnovsie som velmi casto u kamosky ta ma jednu ale kocicu na spapanie no a u krsnej mam 3 a u svagrovych ked su vsetci spolu ich mam 6 takze mám celu skolku som sa smiala ze ako to bude na svadbe len same male deti 😀 ono velmi sa mi to paci kym je to male by si to aj zjedol ale ked to rastie rastu aj starosti...
my sme sa dali najskor na stavanie domceke a som rada ved ked budeme mat kde byvat drahy ma moze aj cez prah preniest,,,,xi xi

macka01
13. okt 2009

ta vy idete na to s rozumom.Na svadbe ušetríš na polovičných porciách 😀 😀 Kristianko ráno nechcel čiapku na uši,tak som ho dovliekla k otvorenemu oknu,že teda skús ako tam je tepľučko,tak už ani nemukol aj zimnú bundu si dal s kapucňou.Sa tu čerti ženia.Tak fučí.Tie deti,no sú to starosti,ale tých radostí je viac.Tak keď bude akcia na deti tak neváhaj,oplatia sa 😀 😀

macka221
13. okt 2009

no vonku je naozaj hrozne,,,,baby inak ak by ste niektorá chcela dáke triko,mikinu tepláky bundu a tak mám tie značkové veci na predaj,,,značka ako značka ale kvalita je dobrá ja sama toho veľa nosím a včera som bola u voskovky a tiež čosi nabalila sama neodolala. 😉 ceny su celkom v pohode keď sme prišli nato že sú to tie isté veci čo si kúpite aj v značkovom obchodé ale o tisícku navyše 😒

minka21
13. okt 2009

hihi,zavidim tie polovicne porcie🙂))u nas tych deti teda moc nie je🙂 aj na alkohole by sme posetrili🙂 inak baby neviete ci je v cadci 4D ultrazvuk??

matisekc
13. okt 2009

minka v cadci co ja viem 4D nie je, najblizsie je v ziline, ale zevraj tam robia uz len rizikove, inak az v martine a potom v Trinci, ja som bola tam, doktor bol uplne super a cena je neporovnatelne nizsia ako tu na slovensku, ako skoro vo vsetkom

majca424
13. okt 2009

ahojte, v Čadci je 4D ultrazvuk 😉

pacna
14. okt 2009

baby ze sneh ja som ostala bez slov rano 😖 😖

macka01
14. okt 2009

sa dalo čakať,deti tancovali tanec radosti okolo okna.Mne naskakujú zimomriavky.Strašne to nemám rada.Si predstavim to odhrňanie aby sme sa dostali z garáže 😠 😝 No musíme pretrpieť.Ale myslím,že sa šte trošku vyčasí,keď prejde tento atrický front.Ženy čo robievate cez dlhé večery?Ja sa už teraz nudím,na prechádzky sa nedá.čo tak robievate? 😀

macka01
14. okt 2009

ozaj pacni sestra čaká to mimčo?

macka01
14. okt 2009

čo ste sa uložili všetké na zimný spánok ako brum brum? 😀 😀

pacna
14. okt 2009

ano caka.
baby su tiez nadsene no ja vobec sak nemam prikryte ani kvety 😅

macka01
14. okt 2009

ani ja nemam ešte,ale ja myslím že ešte sa vyčasí tak potom poprikryvam.aj pieskovisko zazimovať nam treba...Si sa do Čadečka vydala či si odtiaľ?

pacna
14. okt 2009

nie ja som z mesta a muz zo zborova tu sme kupili a ty pochadzas z milosovej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre