Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lotris
30. nov 2009

Hej presne to myslim.Oni teraz spravili stanicu u Viatrovcoch to je nad nasou chalupou. Ja myslim ze by ste mohli mat ved este by si sa mohla spytat ked budes mat zaujem. 😉

emyly
30. nov 2009

hihi poviem ti že najprv som okolo toho chodila, priamo u viatrovcoch sme kukali z okna fotili či je vidno ich vysielač oni by prichádzali do úvahy a my potom od nich, ale potom sme to nechali tak, v tom čase ked zomrela starká bol u nás ten čech, ale vtedy mu sestra nevedela nič povedať, bola v šoku.... tak sme to nechali plavať.... ale teraz ked je už isté že sa tam sťahujem, a som závislá na nete 😀 tak by som privítala radu aký net by bol najlepší, cekom rýchly, neobmedzený a hlavne lacný 😵

voskovka
30. nov 2009

emyly-dokladne si zvažuj to čo hovoriš do verejneho fora,tym chcem povedať že si urazila mojho manžela,čo velmi negativne reagoval.lebo vdaka takymto ludom sa rozchyruju fámy,že je niekde lacnejšie a drahšie čo väčšinou pravda nie je. a negativne to ovplyvnuje ekonomiku v danom meste.

emyly
30. nov 2009

voskovka nemám slov.... to že poviem že niekde je niečo lacnejšie ako u vás, to je urážka???? a naozaj je to lacnejšie, za tým si budem stáť..... a je úbohé ak nedokážete "prežrieť" že niekto vychvaľuje niečo iné ako vás..... doteraz som mala o vás dobrú mienku, ale po tomto.....no neviem 😔

voskovka
30. nov 2009

skor je ubohe že niekto nedokaže prežrieť to že nemal pravdu,moja!tu nejde o to uchvaliť len nas,ale ide o to čo sa napisalo o rovnakej kvalite a cene...je to velmi doležite lebo toto forum čita vela ludi a spravia si mienku...
😔

macka01
30. nov 2009

lotris,ako s ipovedala že si od Kadluba už som vedela,ale na fotke si sa mi nezdala tak som ťa hned nespoznala,No ak nevieš kto som ja ti tiež napoviem,moja sestra robila s tvojou mamou v kuchyni,už tam nerobí aspoň rok a tvoja ešte?A internet by som zmenila aj ja lebo to je hrôza s tým signálom.My sme vybavovali tak 2 roky dozadu ale kôli jednemu nebudu robiť kábel,že?V 2010 by mali ho dotiahnuť aj u Kadluba.Povedal ten poslanec z Milošovej tak uvidíme.

adka_praha
30. nov 2009

caute...kukam ze je tu akosi horuco... 😅

lotris
30. nov 2009

Macka aj ja uz viem kto si. Tak som patrala ze kto mozes byt a asi aj ja viem kto si! Mas dvoch bratov dvojicky a myslim ze oni chodili s mojou sestrou do skoly a sestru. neviem ci mozem napisat tvoje meno ale je na M. Mama je teraz dlhodobo na PN uz od marca a asi este chvilu bude lebo mala dve operacie. No ten internet co ma mama frci celkom dobre aj ked telefonujeme s webkamerami tak to neseka. Ja myslim ze ked sa najdu este zaujemcovia tak sa vsetko da. Ludia uz prisli na to ake to ma vyhody ved moja mama a internet???? nikdy nad tym neuvazovala a teraz? moderna babicka 😵

emyly
30. nov 2009

voskovka myslím že medzi nami tu na nete ide ľudom viac o peniaze, a kde je aká akcia, len tí majetnejší si môžu dovoliť platiť za vysokú kvalitu.... ak je niekde akcia, tak to kludne napíšem aj na verejné forum, a to že vás to urazí, to je už vaša vec....
a ešte - ja som NIKDE nenapísala o akú značku,kvalitu ide... tak prečo si sa toho tak chytila,nechápem... to až tak nenávidíš konkurenciu??
a akú že to pravdu nemôžem prežrieť? nikdy som tu na fore neklamala, ak poviem že taká istá podlaha (značka ma nezaujíma!!) ale úplne taká istá, je o polovicu lacnejšia, čo je na tom zlé? ved ked mám taký istý krásny vzor, nie je na nej vyrytá značka ani obchod kde som ju kúpila 😀 inak raz som sa tvojho mužíka pýtala aký je rozdiel medzi značkami, povedal že okrem ceny skoro žiadny 😀 takže tak
Macka bolo by dobré keby sme viacerí začali okolo toho chodiť, aby tam bol net možný čo najskôr, neviem ale tých slubov od poslancov už bolo.... mne sa z bytu nechce hlavne kvôli tomu netu 😀

emyly
30. nov 2009

adka-praha, vidíš, chcela som dobre a zvrtlo sa to proti mne 😀 ja len tolko, bola som tam a referujem o akciách 😎

adka_praha
30. nov 2009

emyly viem co ste pisali... 😉 som bola zvedava koli comu sa tu handrkujete tak som si dala tu namahu a precitala si to cele... 😅

voskovka
30. nov 2009

Niečo tam je naozaj lacnejšie ako v čadci. Napríklad jedna podlaha. Presne tú istú, úplne rovnakú, som kúpila u vás po 268,- sk a tam som ju videla po 135,- sk skoro ma vyvredilo, ktovie do kedy bude akcia, neviem ešte kolko presne jej budem potrebovať...... .......citujem predošle tvoje správy! 😀

Nedívala som sa ani na druh ani na to čo je v cene, len viem že ja som kupovala u vás osmičku a tamto bola sedmička...no ale rozdiel v cene bol riadny..opäť citujem.... 😀

netreba komentar 😀 ....sama si protirečiš..... 😀

emyly
30. nov 2009

nemusíš ma citovať, pamätám čo napíšem..... myslím že najväčšiu zlosť by si mala keby dali ludia na mňa a išli tam kuknúť...a nedajbože tam aj nakúpili, a tým pádom vás obišli.... ja tomu vravím syndrom podnikania ale nechám ťa tak, píš si čo chceš.... ja viem čo viem, a keby som tu sto krát písala že sú tam podlahy lacnejšie ako u vás, ty si budeš stále písať svoje... a apropo, naproti mojej práce je ešte jedna firma, tam majú super akcie... 😀 😀 😀

macka01
30. nov 2009

ženy,kašlite na to,pustime sa radšej do niečoho zaujímavejšieho,my musíme počkať na koniec viazanosti u Orange a vraj je lepší signal od T-Mobile,da sa požičiať modem na vyskušanie,aspoň nam to slúbili,len musí muž prísť z roboty a zajsť tam.

emyly
30. nov 2009

no ved ja nič, ja muzikant 😀 a ohladom netu - ale t-mobile asi nemajú neobmedzený...či ano? aj tak by som radšej ten z t-comu, alebo ten čo písala lotris.... ano aj ja som počula o tom zapožičaní modemu.... ale ktovie aký bude....

macka01
30. nov 2009

neviem,treba skusiť,no my teraz tiež nemame neobmedzený,teda časovo ano,kapacitou nie,ale to čo ponukaju je tak veľky objem dát,že za ten mesiac sa to neminie a to je čo povedať,ked muž začne sťahovať pesničky-ešte stále je z nich happy-a potom aj pracovné záležitosti,tak ho mame zapnuty nonstop,takže sa da povedať akoby bol neobmedzený

emyly
30. nov 2009

a nenavyšuje sa cena? ked ho máte stále zapnutý? ja by som chcela takýto aký mám, ale to by som musela kabľom ťahať 4 km 😀 inak nechápem jednej veci...ked nám kopali prípojku kanalizácie, popred bránku pozdlž cesty vykopali jeden hrubý kábel, vraj to je druhá pevná linka a net, ale my máme pevnú tú hore na stlpe.... tak už fakt neviem 🙄 ide o to že t-com má plne neobmedzený net, cena je asi do nejakých 600,neviem teraz presne aké sú ponuky...ale my ho chceme rozdeliť na dva, ale tak aby ostala jedna cena... toto ak sa podarí budem heappy 😀

macka01
30. nov 2009

to je jeden kabel v zemi a druhy na stlpe?tu je hotove Kocurkovo,Platime teraz 22 eur

emyly
30. nov 2009

ja ti vôbec neviem, to nám povedali ked ho vykopali.... to je potom dosť, ja platím 10 a takú cenu by som chcela stále 😅 len či to bude možné to neviem, ale budem sa inforomovať v t-come akú majú ponuky...

lela1
1. dec 2009

macka,ohladom internetu,bola som v orangei,dá sa zapožičať modem za poplatok,ktorý ti potom vrátia,teraz je akcia na obmedzený internet,vychádza to do 2OO SK a my máme internet z T comu,plaíme 600 SK ale sme tam pripojení všetci susedia,je to neobmedzený,tak to výde za facku. 🙂

mimi109
1. dec 2009

ahojte 🙂 tak máme prvý decemborvý deň 😀 vianoce sa pomaly ale isto blížia

fíííííííí ale ste toho popísali

lotris ja som tiež robila v terne, cca 4r dozadu 😀

voskovka tak to je sranda, sme u tvojho muža kupovali podlahu dáke 2 mesiace dozadu 😀 😀 😀 , preto mi bol taký povedomý na tej fotke čo máš v albume 😀

mimi109
1. dec 2009

pozerám aj net ste preberali

nám včera skončila viazanosť v T-come a prešli sme na dáky SWAN či SWAM či ako sa to volá , presne ten istý net nam ostal ako v T-come len budeme platiť o cca 10€ menej mesačne

macka01
1. dec 2009

lela,obmedzený internet to ozaj nie je pre nás,používame ho hodne,musímpozrieť kedy nám končí zmluva a potom sa rozhodneme.Ten po kably by bol najlepší aj najrýchlejší no uvidíme.Ako sa nám dnes zoškaredilo ☹počasie,zasa byť zavretý doma

matisekc
1. dec 2009

macka01 my mame tiez net z T-comu, neobnedzeny a spolu s telefonom platime okolo 600sk ale teraz maju zaujimave akcie, predtym sme mali od tmobile ale isiel dost pomaly a kedze muz pracuje z domu a net potrebuje museli sme hladat ine, teraz sme spokojny

macka01
1. dec 2009

no len u nas nie je opticky kábel natiahnuty,končí o zástavku nižšie a pokračuje o zástavku vyžšie,ten kúsok u nas preskočili ved sa rozum zastavuje niekedy ako to tu funguje,u nás signál katastrofa veľmi kolíše,prídem 100 m ďalej na zástavku a tam aj 3D ti skoči na mobile.No snad sa to do budúcna polepší,ani to nejdem riešiť zatiaľ

pacna
1. dec 2009

my mame od T-comu neobmedzeny bez pevnej linky

mimi109
1. dec 2009

pacna ten sme mali aj my 🙂 teraz máme tiež neobmedzený

pacna
2. dec 2009

ten Swan,to je co?od koho?

macka01
2. dec 2009

mimi tiež by ma to zaujímalo,kto je poskytovateľ a na koľko ste podpísali viazanosť?Prosímťa kukni presne ako sa vola,až si ho viem nájsť,dik

macka221
3. dec 2009

maminky ktorá je zo zákopčia v obchodíku MIX market kopeeec nového tovaru hračiek ,,,už ste pripravené na vianoce? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre