Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lela1
12. máj 2009

hoj Marcelka,najskôr sa ideme naraňajkovať a potom som myslela že niečo porobím vonku ale dnes to vyzerá na poriadnu zimu tak uvidíme a čo idete robiť vy? 🙂

pacna
12. máj 2009

tu som tety,Ahojte no vonku je zima a skaredo,budem pliest z toho papiera 🙂

lela1
12. máj 2009

Ahoj pacna,až taký nezvyk keď je škaredo a človek musí zrazu sedieť doma,ja nemám žiadnu takú zaujímavú činnosť ako ty 🙂

marcela79
12. máj 2009

Viete čo, ja som i rada, že je dnes takto, upracem si v skrini, ožehlím a budem sa učiť doprav.značky...

pacna
12. máj 2009

a budem tiez aj zehlit ked je pekne to sa mi nechce 🙂

a ako ti to ide Marcelka?

marcela79
12. máj 2009

Autoškola? Mali sme len tri hodiny teórie, takže je to celkom o.k. Bojím sa však jázd... U nás už i prší a je riadná zima... Dnes je "prvý zmrznutý" - môj otec má narodeniny 🙂

pacna
12. máj 2009

ja idem kurit 😉 a a akej autoskole robis vodicak?

marcela79
12. máj 2009

Robím v Turzovke u Hrtúsa... Tak dobre prikúr... 🙂

mimi109
12. máj 2009

ahojte, tak sa nám riadne pokazilo počasie, včera aké vetrisko bolo ku večeru, som že brezy pri paneláku povyvraca 😲

malú mam riadne nachladnutú, strašne kašle, sirup jej nezaberá, aj sopliská ma také brutus 😢 😢 😢

s kuchyne ma ide drbnúť, pochybujem že sa dorobí do konca týždňa 🙄

danzy
12. máj 2009

ahoj kočky 🙂

lela1
12. máj 2009

Ahoj danzy,ako sa máte s malým 🙂

marcela79
12. máj 2009

Ahojte........ Danzy, Lela 😉

danzy
12. máj 2009

byli jsme na prochazce, mame se vyborne ale tak nejak lenive 😒
nejak me to nebavi 😝 uz aby bylo aspon leto, ne ze by to neco zmenilo, ale nejakej cil si dat musim 😀
zanedlouho budeme zarizovat bydleni , teda bytecek uz je ale budeme zarizovat, tak jsem zvedava jak se nam to povede 🙂 a pak uz budu jen velka koulicka, tak tim me prozatimni planovani konci 😀

sidus
12. máj 2009

Ahojte,
Mimi, mi sme tiež teraz montovali linku, ešte chýbajú úchytky a spotrebiče, tie nám doviezli dnes 🙂
Danzy, už máte vybraté meno pre malého? 🙂

danzy
12. máj 2009

sidus: predstav si ze nemame, me zadne nenapada a tatinek prohlasil ze je casu dost 😲
ja jsem si porad myslela ze to bude holcicka a je to sice parada , ze budeme mit chlapecka ale to prave jmeno mi ne a ne prijit na mysl 😒 nejaky navrh?, nebo dobra rada? 😉

sidus
12. máj 2009

Dan, ešte máte kopec času 😉 Hocijaké vyberiete, určite bude pekné 😉
Mne osobne sa páčia Šimon, Matúš, Martin, Michal...

danzy
12. máj 2009

uvidim s cim prijde tatinek 🙂 musim vybrat neco , aby to znelo dobre i na nasi ceske strane 😀

sidus
12. máj 2009

Danzy, tak keď na niečo prídete, daj vedieť 😅

danzy
12. máj 2009

tak za 3 mesice jsem teda tu 😀 😀 😀

mimi109
12. máj 2009

sidus mená Martin a Michal sa aj mne páčia 🙂

voskovka
12. máj 2009

ahojte_🙂
ja som robila tiež u hrtusa a je fakt super inštruktor🙂
my keby že čakame teraz chlapčeka-bol by to Marco Kristián-ale bude to Lea🙂

marcela79
13. máj 2009

Dobré ráááánko, Voskovka, ty si niekde z okolia Turzovky? Prosím ťa, čo všetko budem musieť vedieť? Značky, križovatky..... a ďalej? Danzy, tak vymýšľate meno? U nás to bol trošku problém... 😀 😀 😅

pacna
13. máj 2009

Ahojte zenicky tak dnes nam primrzlo dcera sa foti v skole a ze mama daj mi suknu 😕 srandistka 🙂

danzy kalendar do ruky a vyberajte my sme tak pri Dominike vybrala som ja muz a potom sme skrtali 🙂 ale aj tak pred porodom sme neboli rozhodnuti na 100% 😀 😀

danzy
13. máj 2009

Ahojte 🙂
no kočky , můj na to na všechno jde tak vědecky a navic potřebuje čas, takže zatím to nehrotím, času dosti, i když by se mi líbilo, kdyby už měl prcek jméno...Mě se docela líbí Peter, nebo David....Michal se mi taky líbí, ale toho už doma mám , tak to by bylo jak u blbých, malej a velkej, to neee 😉

mimi109
13. máj 2009

ahojte 🙂

pacna aj my sme tak vyberali - kalendár a škrtali a kružkovali a nakoniec sa ani jedno meno s tých vybratých nedalo 😀 ja som chcela že ak by bol chlapec tak po mužovi , no ale nakoniec má malá meno po mužovi 😵

sidus
13. máj 2009

Ahojte,
Peter je veľmi pekné meno.Aj Dávidko. Nám sa nedávno v rodine narodil Palko. A ešte máme Jakuba, Ondreja, Martina, Filipa, Marka, to sú moji synovci a samozrejme môj Tomáško😀 Môj muž je tiež Michal 😀

Mimi, mne sa véééľmi páči meno Marianka. Keby bolo druhé dievča, tak sme mali vybratú Marianku alebo Barborku 😀

danzy
13. máj 2009

na holčičky se mi zdá se lépe vybírá 🙂
ale na chlapečka jsem hrdá , je to v naší rodině vůbec první, tak nám každý závidí 😀
nojo , šikovnej tatínek 😀

lela1
13. máj 2009

Ahojte kočicee,dobré ránko,ja som tiež chcela Dávidka ale nakonic máme Samka 🙂 Do pôrodu to ešte veľa krát zmeníte.

sidus
13. máj 2009

Danzy, môj muž je z 5 súrodencov, takže to sú všetci synovci dokopy. 😉
Naša Tamka je zas jediné dievča ku siedmim chalanom 😀

danzy
13. máj 2009

neco vymyslime, ale chceme normalni jmeno, zadna exotika 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre