Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

sidus
9. jún 2009

Pacna, aspoň niekto. Ja sa totiž strašne bojím. Hlavne, že by som prizabila niekoho iného, alebo deti a tak 😒

mimi109
9. jún 2009

ahojte tak ja mám za sebou prvú jazdu 😀 nikoho a nič som nezrazila, dokonca keď som sa konečne ukludnila sa mi to aj páčilo, strašne som sa toho bála ma normálne klepalo 😅 😀

máme na další týždeň ATB lebo došli zlé výsledky z kultivácie ☹ som dnes volala dokymu, ale už aspoň von môžme isť lebo malá už bola jak bertík 😒

sobotu by sme chceli ísť do Piešťan na letecké dni a stade sa snáď stavíme v Bojnicach 🙂

marcelka ako ide autoškola?

nolaiv super tak už máš vodičák 😉

sidus, pacna ja som sa tiež strašne bála, ale nie je to až také strašné ako som si myslela

pacna
10. jún 2009

mimi super tak si to zvladla 😉 😉

baby dnes mi ma volat jeden pan o robotu dufam ze to vyjde 😅

nolaiv
10. jún 2009

tak ti budem držať všetky prsty aj na nohách,aby ti to vyšlo 😉 😉 😉 😉 😉 😉

marcela79
10. jún 2009

Pekný deň vám prajem, čo robíte všetky? 🙂

marcela79
10. jún 2009

Vôbec som vás nemohla prečítať, čo ste popísali, až teraz... Tak píšem ešte jeden príspevok. Mimi, ja mám 20.6. len prvý trenažér... A tam asi skončím do vianoc... 😀 Gratulujem ti k úspešne zvládnutej jazde, a tiež ďakujem za opýtanie. Nolaiv, tak ty si už frajerka... 😀 Pacna, držím palce... 😵 😵 😵 Júúj, keby som bola už na tvojom mieste... 😖 Siduš, vôbec sa neboj, určite nemáš väčší strach z jazdenia ako ja... 😀 😀 😅

samasa
10. jún 2009

Ahoj žienky. 😵 Som tu prvý krát. Chcela by som radu. Poradte mi nejakého dobrého gynekológa v okrese Čadca, príp. KNM. Najlepšie, čo má ult. u seba v ordinácii. Nechcem totiž behať po nemocnici. Ďakujem 😉

samasa
10. jún 2009

🙂 😉 😎 😀 😅 😵

womenne
10. jún 2009

samasa ja som mala Gajdičiara ma ordinaciu v Krasne nad Kysucou je fakt super a velmi mily možem len a len doporučit.
ty sa stahuješ z Prahy na svk?

nolaiv
10. jún 2009

ahojte,marcelka,tak si sa už aj ty dostala na ,,staré kolená,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 k vodičáku?! ja som ho robila dlho kvôli malej, nechcela mi byť pri nikom len s tou najstaršou, prvú jazdu s naším veľkým autom mám za sebou,no neviem neviem 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 , je strašne veľké a tie zákruty?!?! hádam si zvyknem

matisekc
10. jún 2009

samasa ja chodim ku doktorke cubonovej v cadci ma ULT v ambulancii a berie iba objednane tak aspon nestravis v cakarni poldna http://www.zzz.sk/?profil=1348 tu su ordinacne hodiny a nejake infosky

pacna
10. jún 2009

aj ja chodim k Cubonovej sa som maximalne spokojna 🙂

babyyyyyyyyyyyyyyyyy mam robotuuu je to len na pol.uvazok ale tesim sa ako male decko.ved po 8rokoch je to super konecne vypadnem 🙂 🙂

samasa
10. jún 2009

Ahoj Matisekc. Ďakujem za info. 😉 Nie nestahujeme sa, ale niekedy tu chodíme aj na dva mesiace. Takže, by som tu chcela nejakého gynekologa. V Prahe mám vynikajúceho, ale trápia ma zápaly a k tomu mám aj cystu na vaječníku, takže, keby náhodou.. 🙂 Ešte raz ti ďakujem a asi som si aj vybrala. Počula som na nu totiž samé chvály. Ďakujem 🙂 A dá sa tam objednať aj telefonicky?

samasa
10. jún 2009

GRATULUJEM!!!! Pacna ja som doma už 4 rok 🙂 A tiež by som vypadla..Odreaguješ sa, vylepšíš životnú úroven svojeje rodinky 😉

mimi109
10. jún 2009

samasa ja mám doktora Gulčíka, je priamo tu v Čadci, má tiež svoj ultrazvuk v ordinácii a je fakt super, nemenila by som 😉

pacna super gartulujeeeeem 😵

marcelka prečo do vianoc? 😀 u Neckára sa ide na trenažer 4x a potom sú jazdy

mimi109
10. jún 2009

pacna a čo budeš vlastne robiť?

sidus
10. jún 2009

Ahojte, Pacna, no super 😵
Mimi, aj my chceme ísť v nedeľu do Bojníc, tak sa možno stretneme 😀
Ja chodím do KNM ku Stráňavovej, ale je tam vždy stráááášne veľa ľudí, takže neodporúčam a najradšej by som šla od nej k niekomu inému, ale pýta za to 200 Sk, keď sa odhlásiš 😠

samasa
10. jún 2009

Sidus, to myslíš vážne? Ved sme v demokratickom štáte, a toto moc demokraticky nevyzerá... 😝 Ved v právach občana SR je aj to, že si môžeš zmeniť doktora kedykolvek... Teda ak si u neho aspon pol roka. A lekár nemá nárok od pacienta vyberať akekolvek poplatky spojené s prestupom k inému doktorovi. Skús kuknúť na stránku Úradu dohľadu nad zdravotnou starostlivosťou. Toto sa mi totiž pozdáva ako v tvrdom socializme 😒

mimi109
10. jún 2009

sidus to fakt ešte aj za to pýta peniaze??? no ovca 😠

no asi sa nestretneme ☹ lebo my ideme v sobotu 😉

sidus
10. jún 2009

Mimi, tak škoda 🙂
To berie vraj za vypísanie nejakého papiera alebo za to, že ti dá kartu 😝 Je to fakticky trápne 😠

voskovka
10. jún 2009

ahojte...čo nove?,,,my ideme zajtra na očkovanie proti kiahnam...sa tešim aky bude zase maly zly....

marcela79
10. jún 2009

Pacna, tak ti to vyšlo, suuuuuuper... 😵 😵 😵 Teším sa s tebou... 😉 Mimi........ do Vianoc - pre prípad, že budem strašne šikovná a budem jazdiť ako "pirát silníc"... 😀 😀 😀
Samasa, i ja chodievam k Dr. Čuboňovej, a môžem ti ju odporučiť úplne bez akýchkoľvek výhrad... Má veľmi profesionálny a ľudský prístup k pacientom, myslím si, že je dobrá odborníčka, a má úžasnú a citlivú sestričku... len si zavolaj a objednaj sa... 😵 I ja mám cystu na vaječníku, a budúci mesiac idem na kontrolu, tak som v strese ako nikdy... Voskovka, neboj, možno to nebude až také zlé... Nolaiv, i ja sa teraz na staré kolená trepem do autoškoly, a podobne ako ty - budem chodiť nekonečne dlho, lebo náš Adamko si nepraje inú spoločnosť, a nieto Bože ešte bez "funkčného prsníka"... 😀 😀 Ale chcem to do konca septembra stihnúť, lebo mi začína zimný semester... Vieš, takto to vyzerá, keď sme si na staré kolená kúpili takých drobcov... 😀 😀 😀

nolaiv
10. jún 2009

no marcelka, keď nám tie ratolesti dávali zadarmo-no neber 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉

samasa
10. jún 2009

Ďakujem Marcela. Už som písala, že navštívim túto pani doktorku. A ty asi budeš vediet, ked si sama sestrička... 😉 A s tou cystou si nerob starosti. Ja ich mám už od 18.tich... Porodila som, tak sa stratili. Ale stále sa mi obnovujú... Hádam to nejako dopadne, hlavne tak ako má 🙂 Babenky, budte radi, že máte tri.. Niekto by tak rád mal aspon dve, ale nedarí sa! Detičky sú radosť. Máme teraz najkrašie chvíle nášho života 😎 No nie? Neexistuje nič krajšie, ako ked k vám večer príde drobček a povie: mama ubim ta a moč,moč 😀 Žienky keždá nám môže závidiet... Maminy viete, že to naj sa nedá kúpiť 🙂 Preto sme to dostali zadarmo 😉 A ešte raz dakujem za info 😵

niki29
11. jún 2009

ahojte babenky tak dovolenka sa mi pomaly konči dnes ide mala do skolky pretoze sa fotia ja postiham aspon to čo som mala v pláne cez dovolenku. K tomu vodičaku ja som sa straaasne bála no dneska idem na 10 jazdu a normalne sa tešim jazdiť.Prve jazdy boli dosť divoké som tiež myslela že koniť budem niekedy v zime a minule mi povedal že na skušku už koncom juna len som kukala že čo ???? Tak sa majte nebojte sa šoferujte každa jazdabude lepšia a vy sa budete menej báť. Pozdravte mi Kysuce. Siduska moja zdravim ta - iuz ti niekedy napisem aj SMS a pošlem MMS ked budem mať čas.Tvoji škriatkovia su uplne nadherny.

marcela79
11. jún 2009

Dobré ránko... 😵 Dievčatá odcestovali do školy, a Adamko ma hneď ráno prekvapil umeleckým dielom na stene 😨 😅 😲 Takže to budem musieť dotiahnúť do konca a vymaľovať chodbu... 😠 😀 Milá Niki, a nebola si vôbec v Tke? Trošičku ťa poznám z videnia, bola som s tvojou sestrou /tuším sa volá Monika/ v pôrodnici. Narodil sa jej chlapček Samko. 😵
Nolaiv, mne sa tak zdá, že vtedy na tej firemnej akcií naše polovičky komunikovali cez šifry... mali také úžasné plány na chudnutie... 😀 😀 😀 A miesto toho... 😀 😀 😀 A ešte k tomu, my máme chlapa a vy malú princeznú... Mimochodom... tu krásne svieti slniečko... posielam vám pár lúčikov... 😵

nolaiv
11. jún 2009

Tak,tak marcelka,oni plánovali chudnúť a nakoniec sme my začali priberať 😀 😀 ,vy už určite sami chodíte,my sme začali presne na rôčik,ale samozrejme,chlapi sú mantaví a spadla mu,tak je teraz veľmi ostražitá a nepustí ruku ani za pána. Ale má čas,ešte sa nachodí 🙂 🙂 🙂 . Niki ja som sa tiež vždy tešila na jazdu,hlavne keď sme šli do Žiliny 😵 😵 😵 😵 . Držím palčeky na skúške,je to stres ale po cvičisku je už len jazda a inštruktor povedal:spravíte cvičisko a jazdu už máte na 90%. 😎 😎 😎 😎 😎 😎

matisekc
11. jún 2009

samasa da sa objednat aj telefonicky, dokonca si myslim ze je sestricka radsej ked sa objednava tak ako ked tam prides osobne
Sidus, tato doktorka preto ani nechce kartu od predchadzajuceho gynekologa, lebo vedia ze za to platis, mne dali len taky papier a ten som tomu svojmu doktorovi poslala postou a viac som neriesila

samasa
11. jún 2009

Áno Matiseck, určite sa objednám 😉 T.č bude asi na tej stránke, čo si mi posielala. Ďakujem za informácie. Dr Gulčíka trošku poznám a nejako ma to k nemu neláka... Neviem... 😖 Ale nehovorím, že nieje dobrý, určite je skvelý lekár 🙂 A ako sa máte? Dnes je trošku vrtkavé počasie... Chvílku teplo, chvílku chladnejšie...

sidus
11. jún 2009

Ahojte, čo porábate? Vonku prší a mne sa chce hrozne spať 😠
Normálne ste ma s tou doktorkou navnadili, ešte porozmýšľam, ale asi pôjdem od nej preč. Som s ňou spokojná, ale už má nabratých veľa žien, takže to čakanie je niekedy o nervy 😠 Viem, že ani Dlugoš nechce kartu, vypíše si novú, ale k nemu teda rozhodne nepôjdem 😝

Niki, dík. A napíš, budem sa tešiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre