Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

macka221
6. dec 2010

Ahojte maminky ,,,,robím doma plienkové torty ak by ste mali záujem pre niekoho ako darček je to veľmi pekný darček , dajte vedieť,,, vždy sa dá dohodnúť na to aká by mala byť a čo všetko by tam malo byť 😉

denisa82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terez34
7. jan 2011

ahojte cadcanky stastny novy rok tak co je s vami ? zobudte sa uz je po vianocach 🙂

ivkamt
18. jan 2011
miculienka
18. jan 2011

@ivkamt - jejo, to také máme v ca ? som ani netušila

miculienka
18. jan 2011

@ivkamt - idem si to preštudovať, mňa zaujalo to cvičenie , zatiaľ 😉

miculienka
18. jan 2011

@ivkamt - ak som správne vydedukovala, ty tam pracuješ ? môže tam prísť na to cvičenie aj 7 mesačné bábo alebo len od 1 roka ako je to tam písané ? 🙂

ivkamt
18. jan 2011

@miculienka nepracujem🙂, len tam zajdeme ked máme čas..hlavne do herne🙂.myslim, že nik nebude mať nič proti, ked prídeš s malou Paulínkou aj keď ešte nemalo rok. vyskúšaj, otázne je len či ju to bude baviť, ak áno, tak isto nieje problém..

miculienka
18. jan 2011

@ivkamt - 🙂 , tak som sa zmýlila, najskôr sa musíme vyliečiť z chorôbky - práve kašleme a soplíme a až potom môžem naplánovať taký výlet , a ako sa poznám, kým tak bude, budeme mať aj ten rôčik 😵 , možno sa tam potom stretneme 😉

ivkamt
18. jan 2011

@miculienka tak prajeme skoré uzdravenie a tešíme sa na stretnutie🙂

miculienka
18. jan 2011

@ivkamt - ďakujeme 🙂

bitalka
18. jan 2011

Ahojte Cadcianky!
Je tu aj niekto, kto je z Cadce a byva alebo pracuje v Ba?
Konecne by som tu mala dusu z rodneho kraja 😉

gitusenka
1. feb 2011

Ahojte je tu niekto s Cadce kto by chodil na zumbu a kedy to vlastne byva?

ivkamt
3. feb 2011

@gitusenka toto som našla🙂
Bližšie informácie: KIC - Dom kultúry Čadca, tel.č: 041/ 43 221 21, 0905 602783
Kondičné cvičenie
Pondelok o 17.15 hod.- Spoločenská sála
STEP AEROBIC (Renáta Šplháková)
Kondičné cvičenie - náročnejší druh aerobik hodiny, s využitím stepu (stupienka). Aktívne precvičuje svalstvo celého tela, zaťažuje najmä dolné končatiny a sedacie svalstvo.
Pondelok o 18.35 hod. – Spoločenská sála
BODY FIT (Soňa Kovalčíková)
Cvičenie zamerané predovšetkým na posilňovanie a spevňovanie jednotlivých svalových skupín, s využitím posilňovacích pomôcok.
Streda o 18.30 hod.- Spoločenská sála
ZUMBA (Renáta Šplháková)
Tanečná fitnes hodina plná energie. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom vyformovať a posilniť celé telo.
Štvrtok o 18.30 hod. Spoločenská sála
WELLNES CVIČENIE (Renáta Šplháková)
Cvičenie využívajúce kombináciu tanečných a posilňovacích prvkov, ktoré podporujú nadobudnutie sily, pružnosti, kondície a formovanie postavy.
Poplatok:1,50€

martinkatinka
26. mar 2011

O pár týždňov aj ja začnem kočíkovať v Čadci 😀

medulienka43
5. aug 2011

ahojte mamičky ak by ste niektorá mala záujem o fotenie detí napíšte do IP. je to úžasná pamiatka nebudete lutovať

kuliskovalucia62
2. sep 2011

dobry den nachadza sa tu niekto z horelice alebo okolia??nakolko sa tam tak za mesiac chystame byvat a nikoho tam nepoznam 🙂

marhulka88
12. sep 2011

ahojte maminky z cadce mam otazku...poznate niektora detsku lekarku mudr frolovu? ako ste spokojni?

martinkatinka
21. sep 2011

ahojte, chodí sem ešte niekto?

ginepra
22. sep 2011

asi tu uz malokto kukne... ja sa zasa chcem opytat, ci sa tu najde nejaka skusenejsia satkarka... mam objednaneho didymosku ale nemam ziadne skusenosti. chcela by som miminko nosit... ak sa nejaka ozve a je ochotna stretnut sa na kavu v Tesku, budem rada 🙂

bmonika
23. sep 2011

ahojte, no ja by som tu rada chodila 🙂

veronika2008
8. nov 2011

Ahojte mamičky 🙂 Vidím, že tu asi nie je veľká návštevnosť, no predsa vás poprosím o radu. Neviete o nejakom obchode s detskými vecičkami v Čadci, prip. v Žiline? Mám na mysli kvalitné a originálne oblečenie. Alebo nejaký dobrý e-shop? Vopred ďakujem! :D

martinkatinka
8. nov 2011

@veronika2008 - nový obchodík otvorili pod bývalou sporiteľnou a jeden detský obchod je aj nad poštou, pod redakciou Kysúc

veronika2008
8. nov 2011

vďaka, Tinka 🙂 Ten obchod pod sporiteľňou... Myslíš, ten s čiapočkami? Alebo je tam ešte nejaký iný?

lienocka2
9. nov 2011

Alebo aj maximo kids vedla terna pripadne pri urade prace alebo potom obchod Lenka 🙂 Snad som ti pomohla 🙂

martinkatinka
9. nov 2011

@veronika2008 - je tam teraz nový, volá sa tuším Bambuľka alebo nejako podobne 😀

milankovazuzana
9. nov 2011

@veronika2008 ahoj, ja som si veľa vecí kúpila v HM-nájdeš v ZA v Auparku, v Lindexe v ZA v Mirage, v CA nad poštou, v NEXT-nájdeš v Auparku v Blave, ale veľa nakupujem v Polsku v anglických outletoch, kde nájdeš nepoužité a veľmi kvalitné vecičky zo značkových obchodoch-NEXT, Age, TinyTed, Georg, Rebel, TU, Marks Spencer etc...

veronika2008
9. nov 2011

potrebujem zohnať niečo originalne na vianočnu pohľadnicu.

jully81
10. nov 2011

ahojte baby ,ja som priamo z Cadce a aj som 2.5 roka dozadu rodila v cadci, 🙂 ,mala som partnera cely cas pri porode,v tedy sa zrovna sa porodne saly prrerabali,tak som to odrodila v nahradnej, 🙂 ale dobre to dopadlo , 🙂
co sa tyka samotnej porodnice,tak som bola spokojna,v izbe sme mali vlastnu sprchu aj wc,tak si sa nemusel trepat na chodbu ,babetka nam nosili na izby,ale druhorodicky,myslim ich mavali cely cas pri sebe,moja mala ewicka nevedela tahat z prsnika,odsavacku mi zapoziciali a dokonca aj na bradavky,juuj ako sa to vola,take silikonove klobuciky,aby ma bradavky neboleli pri kojeni,ale tie som si potom zakupila sama v lekarni,najblizsi ,mohli prist navstivit bez omedzenia,partner niekedy odchadzal az okolo 9 vecer,som spokojna, 🙂 😉

jully81
10. nov 2011

@veronika2008 ahoj,ja mam jeden taky napad,mozno by sa ti hodil,kupila by som si daky kvalitny papier,u cecha ich je 🙂 nalsa by som si obrazok z vianocnou temou,proztrihovala a nalepila ho ako puzzle(nechala by som take male medzierky medzi tym)pretrela priesvitnym lepidlom,ak by si chcela otvaraciu,mozes pridat aj snurku,na konci daky maly stromcek,ako zalozku, venovanie do vmutra by som napisala,ze by som si povystrihovala pismenka z novin a zlozila dake venovanie ...
to ma len ,tak teraz napadlo ,urcite je tisic moznosti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre