Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

miminkaa6
25. mar 2010

leala diky... 😉
este sa mi sice nenarodilo ale do tyzdna max. dvoch uz to bude,sa bojim ze to s tymi papierovackami nezvladneme...akosi sa mi toho zda moc 😝

simonka28
25. mar 2010

neboj mimikaa zvladnes,je toho vela ale neboj,nestresuj 😉 lela1 tak aspon nieco.mne sa uz tak nece,krize ma bolievaju.ked vidim ako tam je krasne tak by som uz s kocikom behala...

majca424
25. mar 2010

ahojte, joooj, miminka, Ty už to máš za pár, nebojíš sa pôrodu? 🙂

miminkaa6
25. mar 2010

simonka,no hadam to pozvladame 😉
ty brdo ja mam par dni pred porodom ale citim sa celkom ok....a to s tym kocikovanim ani nehovor,sak ked si predstavim ze uz chvilku budem s kocikom turovat tak sa tesim strasne,aj ked uz som aj manzelovi vravela ze ja pojdem uz teraz aj s prazdnym kocikom,to pocasie tak lááááka.... 😀

simonka28
25. mar 2010

no po meste same kociky alebo maminy s bruskami 🙂 ku komu kocky chodite?ja ku gulcikovi.ste spokojne so svojimi gynekologmi?miminkaa6 sa nebojis?ja uz teraz mam strach hoci uz budem druhorodicka 😢

miminkaa6
25. mar 2010

no moc sa uz teraz nebojim,neviem ani preco,ale sem tam je chvilka kedy si poviem ze ani bohovi ja do tej porodnice nepojdem ze sak to musi ist aj nejako inak,ale po chvilke ma to prejde,praveze tak mesiac dva dozadu som sa ovela viacej bala,mozno ked uz viem ze sa to rychlo blizi a uz to moze byt fakt kazdym dnom(kazdou hodinou) 😀 tak to ma ukludnuje neviem ...a vy sa citite ako?

quitka
25. mar 2010

ahojte aj ja som z okresu Čadca, všetky Vás tu zdravím...

miminkaa...nemáš sa čoho báť, prejde to ani nebudeš vedieť ako a už budeš mať drobčeka pri sebe 😵

quitka
25. mar 2010

simonka28....aj ja chodím ku gulčíkovi, ako si s ním spokojná???

simonka28
25. mar 2010

mne bolo 4mesiace zle,stale som grcala ☹ teraz sa to uz da len tie krize ☹ a ked uz slniecko svieti a neni tan hnusny sneh tak sa da 😉

quitka
25. mar 2010

adka-praha....odkiaľ si ak smiem vedieť???

majca424
25. mar 2010

simonka no mňa tiež bolia strašne kríže a v poslednej dobe už aj taký tlak pod rebrami,,, sa mi tam malý rozťahuje akosi 😀

simonka28
25. mar 2010

no to moje sa tam roztahuje ako sialene!az sa ho niekedy pytam,ze ci nechce nahodou vyskocit cez moj pupok 😀

lela1
25. mar 2010

Simonka,to je sranda,mne toto teho vobec nic nebolo okrem strašnej únavy,pri prvom mi bývalo strašne zle,bola som Pn,tak som si myslela že čakáme babu,a pred včerom ma dokina viviedla z omylu,zasa to bude chlop,tak ja už ničomu neverím.

simonka28
25. mar 2010

no mne pri prvom nic nebolo absolutne-chlapcek!a teraz katastrofa a zasa chlapcek 😉

simonka28
25. mar 2010

quitka a tak da sa,co sa neopytas nevies ale co uz.ked vysetruje tak to ani necitim.no mohol by tam mat lepsi utz,ze by lepsie fotky robil a aj pohlavie lepsie videl ☹

macka01
25. mar 2010

ahojte,ale vás tu pribudlo,to je fajn.
No mna bolia kríže a nemusím byť ani tehotná 😀
Adka praha-na krížovatke k nemocnici,oproti zástavke,vynovená budova s balkonom a na ňom veľký nápis Anete či tak nejak 😀

quitka
25. mar 2010

simonka...no máš pravdu, keby mal lepší utz, ja som tam nikdy nič nevidela, aj keď mi ukazoval, že toto je ručička a tak, no čo už. Mne pohlavie povedal až v 30 tt, lebo pred tým nechcel, že to nevie presne. Ale inač som s nim spokojná 😉

pacna
25. mar 2010

macka suhlasim s tebou a tymi križami 😀 😀 😀

ale tam dnes fuci ze?

adka_praha
25. mar 2010

quitka cieeeerne... 😝 nic proti cernania, ale pre mna vacsiu dieru som si vybrat nemohla...neviem si tu zvyknut...hold mestske dieta... 😕
a krize?... 😀 cez tehu ma ani nejak neboleli, tak teraz dohanam... 😝
teda neviem si predstavit, ze 4 mesiace grcat...chuda... 😖 mne dokopy nic nebolo...akurat mi obcas tlak prudko klesol, ze ma skoro vystrelo v takych vhodnych chvilach ako je sora pri pokladni, alebo zastavka autobusova, atd... 😀 a este mi nohy puchli ked bolo horuco a tym to tak konci... 😀 dufam, ze druhe tehu bude minimalne take bezproblemove... 😀

macka01
25. mar 2010

adka neboj,zvykneš,ja vidím v živote na dedine len prednosti.Ja som si bola pri druhom tehu tiež istá že čakám dievča.Prvý chlapec -tehu upne v pohode,pri druhom som myslela že mriem,nevoľnosti ...atd.A Guľčík v nemocke na ultrazvuku nikdy nevedel povedať čo to je.Vždy bol tak neochotný,...Až chvíľu pred pôrodom som sa dozvedela,že zasa chlapec,niežeby mi to vadilo len nás zaskočila tá rozdielnosť tehotenstiev.Takže také,že ,jedna baba povedala bude to to alebo ono,...neberiem do uvahy

simonka28
25. mar 2010

Kocky wsetci doktori neradi hovoria pohlavie lebo sa boja,ze ked to nebude pravda tak budu na nich nadavat.niekedy sa to ani neda ked je babatko nejak stocene.najlepsie je na to 3D-4D ale nie kazdy si to moze dovolit v tejto dobe...bola ste niektora?mne gulcik v 20tt povedal ze asi chlapcek a znova v 24tt.inac bola som v Martine na a morfologickom a tam som sa nedozwedela vobec nic a tak som sa tesila,ze mi ho poukazuje ten lekar a pod. ☹ len mi povedal,ze secko oki a po 5min.dovidenia...

matisekc
25. mar 2010

ahojte,
tak konecne k nam zavitala jar 😀 😀 😀 sa hrozne tesim ze mozeme byt vonku, aj maly sa z kludnil ked sa moze vybehat
vitam nove pisatelky
lela, tak som ti drzala palceky, aby ti vysla baba a nepomohlo ☹ no ale hlavne nech je zdravy
simonka ja som bola na 3D v trinci, tam sa ta cena da, to len u nas nevedia co za to pytat, len skoda ze uz mas neskoro, robia to len do 25tt, potom je dieta velke
Adka neboj zvyknes si, ja som si tiez a bola to zmena poriadna, ale priznam sa ze mi obcas blava chyba, hlavne kamosky aj ked som si nasla nejake uz aj tu 😉

simonka28
26. mar 2010

ahojte maminy.no my uz nespime,pijeme kavicku 😉 matisekc to mas pravdu,ze nevedia co by si za to vypytali!poznam kocky co boli v cechach a tam to vyslo do tisicky ani to nie,u nas myslim,ze to je najlacnejsie v Hlohovci-30eur.no skoda,ze sme uz na to veliky ☹

martanka11
26. mar 2010

Ahojte, ako je to s monitorom? Citala som, ze je na 5 poschodi a vraj je uz spoplatneny. Je to pravda? Ake su tam ordinacne hodiny? Tiez sa mi to krati a som sa obadala , ze by som mala pomaly chystat tasku do porodnice a vsetko ostatne. Stale sa mi nechce verit, ze termin je uz tak blizko...🙂

quitka
26. mar 2010

Ahojte, dobré ránko, ja už zarezávam v práci ☹
adka-praha: ja som tiež z Čierneho 😅 a kde bývaš na nižnom, či vyšnom, ja na nižnom, mne sa na Čiernom páči, dokonca tu staviame domček. Keď je pekné počasie tak je tu super, horšie sú tie zimy 😠

quitka
26. mar 2010

ja som na 3D nebola, neviem akosi ma to nelákalo, ja som sa tešila až na to, keď ju uvidím naživo a keby som mala druhé tak neviem či by som šla, ja na tom moc nevidím, neviem asi som divná alebo čo??? 😕

simonka28
26. mar 2010

nie quitka nie si divna.inac poznam tvojho manzela z videnia 🙂

quitka
26. mar 2010

simonka...áno a odkiaľ? a ty si odkiaľ?

simonka28
26. mar 2010

ja som priamo z Ca ale z poznam ludi z cierneho.neviem presne ale par krat som ho videla.ty uz pracujes?ja tiez rozmyslam,ze ci vydrzim 3roky sediet doma,som clovek nauceny stale v kontakte s ludmi 😒

quitka
26. mar 2010

simonka...hej ja už pracujem, je mi smutno za malou, ale staviame chalúpku, takže peniažky potrebujeme. A ty ešte chodíš do práce alebo si doma?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre