Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

pacna
14. máj 2009

macka pozeram ze aj tvoj syncek Kristian ma 7 rokov je prvacik? 🙂

pacna
15. máj 2009

ahojte zenusky kde steee?to si tu budem pisat sama? ☹

marcela79
15. máj 2009

Pacna, ahoj...... ja som tu. 🙂 Čo máš dnes v pláne?

marcela79
15. máj 2009

No, asi som ťa nezastihla... ☹

pacna
15. máj 2009

ahoj marcelka dnes neviem ak pride muz skor pojdeme na nakup do ciech 🙂

danzy
15. máj 2009

Ahoj kočky 🙂

marcela79
15. máj 2009

Ahoj Danzy, ja sa tu vôbec nemôžem dostať, téma sa mi zasekáva 😠 A asi ste už fuč... 😠

lela1
15. máj 2009

Ahojte,je tu niekto?

marcela79
15. máj 2009

Ja som...... 😲

macka01
15. máj 2009

Ano Pacna,mam prvačika a mladší chodí do MŠ u Kadluba 😲

mimi109
15. máj 2009

ahojte dievčatá, ako sa máte? my obstojne, kuchyňa sa pomaličky dokončuje, dnes som mala autoškolu a utorok už ma čaká trebažer 😖 ako to funguje ???

macka01
15. máj 2009

trenažer je pohoda niekedy nefungoval tak som bola viac v priekope ako na ceste ale precvičíš si aspoň radenie rýchlosti inač ktovieaky význam nemá teda aspoň podľa mňa.Ja som končila autoškolu mesiac pred pôrodom.

macka01
15. máj 2009

Ozaj,ženy a čo letná dovolenka?Už mate vybrané?Dajte typ.Mne sa to zdá tento rok akési pridrahé.A chodíte cez cestovku či len tak sa vyberiete? Píšte

marcela79
15. máj 2009

Milá Macka, moja susedka odišla cez cestovku v Čadci do Egypta a vravela, že sú super akcie...

mimi109
15. máj 2009

macka my si tento rok dovolenku odpustíme, kuchyňa " zožrala " dosť peňazí, teraz tá autoškola

ale chceme tak po SR pochodiť, aj do ostravskej zoo isť

macka01
16. máj 2009

V Ostrave v ZOO je suprer.Stale ju rozšíruju,tie chodníčky po tych lesíkoch nemajú chybu.Keď obzeráš zvieratká si medzi ľudmi a keď ich máš už dosť zaleziete do prírody do tienika.Mam to tam veľmi rada.Budem musieť tie cestovky obísť ale Egypt má zrovná nelaka skôr ak mata typ na ubytovanie v Chorvátsku na súkromí.

macka01
16. máj 2009

Mimi109 a to si prerabate sami?My sme robili novú kuchyňu v decembri a slkončili sme tesne pred Vianocami.Bola to kalvária ale stalo to za to.Teraz sa už len kochám a na ten bordel už radšej nemyslím.Ešte nas čaká spálňa. Ozaj žienky,neda mi Vám nespomenuŤ:Tiež som tu našla jednu Minianketku,kde sa žena pýta ,čo robia ak ich manžel večer vymení za putyku.Skúste si to prečitaŤ.Ja neviem,ale náozaj je nenormalne,ak muž nechodí po večeroch po krčmách?Môj nechodí všetok čas trávime spolu a vôbec nemam pocit,že by nás to obmedzovalo.Čo vy na to?Tiež sa tešíte,keď ten Váš niekam vypadne?Píííííííííšte,až sa uistím,že som normálna.

lela1
16. máj 2009

ahojte žienky,ahoj macka,nemyslím si že si nenormálna,u nás je to tak isto,ani môj manžel nechodí do krčmy,prerábame si domček tak všetok čas trávi buď s nami alebo pracovne ale niekedy príde na to že ho už sama niekam vyženiem 🙂 keby chodil po krčmách tak si myslím že by mi to dosť vadilo a nielen mne,však baby 😉

macka01
16. máj 2009

No hura tak nie som sama.Ale je zaujímavé,že veľa žien,čo to schvaľujú je češiek,oni maju na život asi iny nazor poniektore.Hospúdky to jo.Neviem,ale panuje taky všeobecny nazor,že su tak viac"do vetra".My Slovenky sme asi viac rodinne založene.A platí aj o mužoch.Myslímsi ,že Češi sú väčší"hospodári".Ale česť vynimkám.Na oboch stranách sú aj taK9 aj takí.To musí mať človek asi v sebe.

lela1
16. máj 2009

Hej mám kamarátky v čechách a je to pravda ale na druhej strane je to o človeku,keď nechce tak nepôjde. 🙂

mimi109
17. máj 2009

ahojte tak sme včera dokončili kuchyňu 😵 😵 😵 ešte sa dnes vyreže otvor na varnú dosku a zapojí sa pec a už aj variť sa mi bude dať konečne

macka hej sami, moj oco s mužom to robili,ale ,ale trvalo to cca 2 týždne ked do roboty chodia, včera o 11 večer sa dorobilo

macka01
17. máj 2009

To poznam tiež sme si to robili sami,muž je veľmi šikovny,ja som mu asistovala.tiež nam to trvalo asi 2 týždne,stale sme si vymýšľali niečo viac a viac .Ale teraz radosť variť.Dnes to vyzerá na pekný deň a mojí chlapci kašlu odušu a soplia.Máte nejaký babský recept na to ako odvrátiť nahly naval kašlu?čo by im tak rýchlo uľavilo.Ďakujem za rady.Peknú nedeľu všetkým 😀 🙂 😉

mimi109
17. máj 2009

macka skus cibuľový čaj 😉

inak moja tiež kašle stále aj soplí dáko jej to stále neprechádza ale už sa jej polepšilo, do toho ten prach teraz čo sa tu stále hromadí 😖

konečne som po týždni mohla parť, tak idem povešať a fičíme k našim an obed

peknú nedelu prajem veetkým 🙂

matisekc
17. máj 2009

ahojte, tak my ideme v lete do chorvatska na sukromie, budem sice varit ale iba nieco rychle, ale uz sa neskutocne tesime ze si oddychneme, milujem more a hlavne chorvatske 😀
co sa tyka toho chodenia na pivko, my obcas z muzom v nedelu vybehneme, teda ja si dam len kofcu, a nemyslim ze je na tom nieco zle, ale keby tam mal vysedavat kazdy vecer, tak by sme uz spolu pravdepodobne neboli, ale tym ze stale nieco robime na dome na to nema ani cas 😉
my sme si stavali kuchynu tiez sami, no teda pomahali svagrovci, ja som bola pracovny dohlad, nijako inac som uz v osmom mesiaci nebola uzitocna 🙂 trvalo to dva dni ale mame ju neskutocne veliku do U

macka01
17. máj 2009

nič nie je lepšie ako poriadný priestor v kuchyni aj ja ju mam obrovsku ked v nej chcem v pohode fungovať a nie stále hľadať voľné miestočko.A čo sa tyka toho Chorvátska môžeš poradiť?Hotely sú hodne drahé a ani ma nelákaju,varenie mi nevadí na dovolenke lebo sa dá uvariť aj veľmi rýchlo a dobre.Taky apartman s kuch.kútikom by sme brali.Len na koho sa obratit?

lela1
17. máj 2009

Ahojte baby,my chodievame tiež do chorvátska a kde chodievate?Boli sme v Splite,Na Brači a v Šibeníku,všade sa nám páčilo ale tento rok nepôjdeme,nevychádza te finančne a myslím si že malý je ešte malý na takú cestu autom,či aký máte názor vy? 🙂

macka01
17. máj 2009

My sme boli v Biograde -Filip i Jakov ale už davno.Pravdu povediac,chcela by som ísť severnejšie až nemusíme cestovať priďaleko a viem,že chodia do Chorvatska aj s miminami a v pohode ak sa cestuje v noci.

marcela79
17. máj 2009

Ahojte žienky, vôbec som sa tu nemala ako dostať, a už ste mi chýbali... 😉 I ste niečo popísali, čítala som... A čo teraz, nikto tu nieje? ☹

lienocka2
17. máj 2009

ahoj marelka si tu este ja som sa tu tiez akurat teraz dostala tiez som bola na par dni mimo kysuc na Orave ale uz sme doma.maly spinka tak ze tu odskocim.no popisali tu toho dost 🙂 Co mas inac nove?

lienocka2
17. máj 2009

sorry som ta premenovala Marcelka.sorry 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre