Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

adka_praha
31. aug 2009

vidis keby si nepisala o tych cukrikoch, tak ma nenapadne ze som si zabudla kupit kokosove na vecer...som myslela ze si ich kupim az potom ked pojdeme domov nech mam co mlsat pri telke a zabudla som...neva, ved za 2 tyzdne budu hody na rakovej... 😅
o hentom aquaparku som este nepocula ale sak najdi cez google... 🙂

matisekc
31. aug 2009

macka ak myslis aquapark v hoteli golebiewski, tak poznam, boli sme tam a bolo super
no my sme boli tiez pozriet kolotoce, ja som sa nevozila len maly s tatom
Adka vies mi poradit kde je v trinci to 3D, som objednana na buducu stredu a uz sa velmi tesim

mimi109
31. aug 2009

ahojte dievčatá, ako sa máte ?

my celkom obstojne, v piatok sme oslávili 3 roky, v stredu nás čaká škôlka , užili sme si v nedelu hody, malú sme nemohli dostať s kolotočov 😀 a to sme si s mužom mysleli že sa tam bude báť a bude revať a ona herečka keby mohla vozí ritku celý deň 😀

lela1
1. sep 2009

Ahojte kočky,my tiež chodievame do tej Wisly a odporúčam,je to super aj pre malé deti a nie sú tam len bazény ale aj vírivky,sauny,solná jaskyňa,tobogány,posilovňa,cez leto je vstup aj na strechu a aj finančne sa to dá zvládnuť.

adka_praha
2. sep 2009

matisekc ja sa v trinci nevyznam...ledva sme to nasli... 😒 pytaj sa na hotel steel, snad sa najde nejaka dobra dusicka odtial co ta bude navigovat...my sme sa tiez pytali domacich... 😅 prepac... 😨

matisekc
2. sep 2009

adka v pohode, super aspon za to info, sa popytam ked uz viem na co sa mam pytat 🙂

voskovka
2. sep 2009

ahojte ženy.my sme dnes absolvovali očkovanie na rotavirusy-kurna3500sk-nebolo mojich.zatial nemáme poočkovacie priznaky..iba vela prdiii 😵

macka01
2. sep 2009

to je ake nove očkovanie?pred čim ho to ochrani?my prave uvažujeme,že dame chlapcov očkovať proti kliešťom,radi sa tulame po prírode a keď sú tak premnožené sa ich dosť bojím

macka01
2. sep 2009

Mimi a čo budeš teraz robiť?materská ti asi skončila však?maš zamestnanie či pokračuješ na neplatenej?Ja som tiežna nej skončila.Bohužiaľ.Deti veľké a robota žiadná. ☹ 😠

mimi109
2. sep 2009

macka robota 0 bodov, takže som tiež na neplatenej MD, no čo už žiadna výhra to nie je 😒 tak pomáham mužovi s robotu kým bude malá 4 hodiny v školke

macka01
2. sep 2009

čo ti robí muž ak smiem vedieť že mu pri tom môžeš pomáhať?Si predstavujem,ako by som asi pomáhala v robote tomu svojmu 😀 😀

mimi109
2. sep 2009

no muž má 2 roboty, robí v terne a druhá robota s ktorou mu môžem pomáhať má dokladanie piva pre 1 firmu, takže s tým mu pomáham s tým dokladaním, celkom ma to baví 😵

adka_praha
2. sep 2009

voskovka 3500??????? to co bolo????

matisekc
2. sep 2009

voskovka teda pekne zvysili to ockovanie na rotavirusy, pred rokom to bolo 2700sk, ze by zaokruhlili cenu v eurach? my sme maleho nedali a teraz nedame pravdepodobne tiez, snad nas to obide

macka01
4. sep 2009

a čo ste všetké zaspali vďaka " peknemu " počasiu?mate doma školákov?ako začínate školsky rok?môj malý rieši važny problém,že keď je už druhák tak pani učiteľka bude asi už prísnejšia ako v prvej triede a budú mať aj krát v matematike a ako to len zvládne...takžetak 😒

adka_praha
4. sep 2009

😅 to je mile... 😅 no uprimne povedane ja som dnes spala do 12-tej... 😅 takze len teraz dorabam obed... 😅

matisekc
4. sep 2009

jej adka zlate to casy, si uzivaj ked sa ti narodi babo tak si uz tak dlho nepospinkas 😉
macka to je ale zase dost vazny problem, na prisnejsiu ucitelku a nasobenie v matike sa treba dobre pripravit 😀

macka01
5. sep 2009

taktak,a hlavne ja 😀 😀

voskovka
5. sep 2009

ahojte....čo nove???ja som dnes mrtvolka...synatori ma tak vyčerpali že ledva ťukam do pc...

lela1
6. sep 2009

Ahojte,ako sa máte? to máme zasa upršaný víkend,nikam sa nedá ísť,už bude takých asi častejšie,dnes je v Krásne jarmok,chceli sme isť.Voskovka,no verím máš to ťažké ale keď malý trocha podrastie už to bude lepšie.

voskovka
6. sep 2009

lela-ja sa snažim prehovoriť manžu na hody ale jaksi sa mu nechce...ideme zneužiť svokrovcov maju rezen a šalatik tak sa ideme najesť...inak na buduci tyžden su hody na rakovej🙂 😉

lienocka2
6. sep 2009

ahojte zienky ako?to mame ale za cas ze?ale ze uz sa to ma co chvila zlepsit. lela ako maly uz lepsie. moj maly mal cosi podobne ale tiez som bola v ca u koznej ale na to dlhe cakanie som tam nemala uz nervy. dala nam nakoniec mast ale ta mu robila este horsie. tak sme sli do turzovky tam cakaren prazdna a hned nas aj brali. dala nam masticku aj take do kupela a postupne nam to mizlo. tak uz budem chodit len tam.ked daco ale hadam uz nie. Voskovka maly je zlatucky.kocky pridte poziet na hody dufam ze sa pocasie umudri. 🙂 🙂 🙂

voskovka
6. sep 2009

jo.....mali by sme si dať rande...šeeecky čo tu chodime....niekde v čadci... a pokecať🙂 😎

adka_praha
6. sep 2009

voskovka zas vyzierate? 😀 mirovi fotrovci si z nas zase urobili donaskovu sluzbu, tak vajca...doviest antenu a odviezt nejaky priserny stary koberec...mna by len zaujimalo, co s nim chcu robit... 😖

voskovka
6. sep 2009

hej,vyžierame.....idete aj vy na hody????dufam že bude pekne...zajtra idem nagyn.prehliadku a potvrdiť papiere na peňááááááááááážky......bo sa ich nedočkam....
kedy dojdeš? 😕 😵

lela1
7. sep 2009

Ahooojte,vosky no tak s tým stretkom to by bol dobrý nápad,myslím že to tu u niekto navrhoval.Ahoj lienocka,už sme sa dávno nestretli.U tej kožnej som sa musela nakoniec objednať za poplatok,malému to zmrazovali ale moc to nepomohlo tak musíme ísť tento týždeň zas,to bude ale plaču.A vy sa máte ako?Keď budeš mať čas,pošli mail. 🙂

macka01
7. sep 2009

tiež som bola v CA na kožnom so synom,neviem ako sa vola ale ta prva ordin.na chodbe.Je príšerna.synovi sa vyhodil taky fliak na čele strašne vysušene to mal a svrbelo ho to.Tak nas vysmiala že len na jednom mieste to má,(krava)dala masť ale akoby nič,teraz sa mu to roztiahlo na nohy ruky aj líčko tak sme šli znova,už mu vystriedala 3 masti ale všetky pomahaju na chvíľu.Povedala som si že k nej už určite nepôjdem aj keby čo,ale nepoznam žiadnu inú.Tá vedľa nej nás nechcela vziať,že má plno a nepatríme k nej. 😢 😠

matisekc
7. sep 2009

no stretko by bolo zaujimave, urcite by sme sa pridali🙂
macka z doktormi tazko, my chodime nastastie do tych druhych dveri, doktorka aj sestricka super, malemu dokonca vypali vyrazky na hlave a ani nemukol, co inak mu je problem pozriet do hrdla a nastastie nam to po tejto procedure zmizlo, tak sme tam uz dost dlho neboli🙂 tuk, tuk, tuk🙂)

adka_praha
7. sep 2009

voskovka zajtra sa dogulam...idem na poradnu, tak sa zastavim...este brnknem...bracho ma dnes narodky... 😀 ten bude vyzerat... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre