Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

adka_praha
4. dec 2009

no to teda hej... 😀 tusim si zapamatam tvoje detektivne schopnosti a mozno to raz vyuziijem... 😀 a dnes je to veru presne pred mesiacom... 😉

lotris
4. dec 2009

Ak je tato Janka tvoja svokra tak ako kamoska je super a ako svokra tak to netusim to vies ty! 😀 😀 😀 Boli sme spolu na brigade dva tyzdne v kuse. Kazdy den po dlhej sichte sme si hodili tekuty "ibalgin" od bolesti 😀 a pohundrali sme na vsetku nespravodlivost na tomto svete. 🙂

adka_praha
4. dec 2009

heh no tekuty ibalgin... 🤐 je to isto ona...nemaj boja... 😅 uz si zacinam zvykat na svokrovcov...ale zo zaciatku som myslela ze ma urve ked mi do vacsiny veci kybicovali a tak...ja som bola zvyknuta na ine veci... 🙂

lotris
4. dec 2009

byvate spolu? Ona je taka drzka! Svokra je vzdy dobra ked byva inde a nie na skodu ked byva aj trochu dalej ako len za rohom. 😀 Moja byva od nas 2000 km a poviem ti ze kazdym km sa jej dosah na nasu domacnost znizuje. 😵 😵

jej ale sa Janka vytesovala ked uz sa mala narodila. Chichi tak uz je babicka.

adka_praha
4. dec 2009

nebyvame spolu ale byvame na ciernom...nas vyslali tam, ze zbytocne budeme platit niekde najom ked je prazdna chalupa...a s tymi km s tebou plne suhlasim... 😀 no ono vsetci stari rodicia su akysi namakko... 😀 moj otec mi malu nechcel ani vratit ked tu bol... 😅 kto by to do neho povedal... 😅

adka_praha
4. dec 2009

inak smiem vediet ako sa volas?... 🙂

lotris
4. dec 2009

jasnacka volam sa Anna Šimuláková dievcenske meno Sekáčová. Moja mama pracuje s Jankou v kuchyni v nemocnici.
To mate super ked byvate sami. Ked sa vratime tiez chceme byvat sami. Len jedno ma mrzi ze tie kontakty s priatelmi su take narusene. Ked prideme domov tak uz citit medzi nami taky odstup. ☹

adka_praha
4. dec 2009

no poznam...tiez som chvilu nebola doma... 😉

adka_praha
4. dec 2009

kde vlastne si, ked pises ze 2000km?

lotris
4. dec 2009

V Norsku. Ale som z Podzavozu smer Milosova. Tu som asi tri roky. Robila som v lodenici, potom som otehotnela tak som bola na materskej ale firma zbankrotovala a teraz som nezamestnana. (materska tu je len 8 mesiacov)

A co robis ty? Vlasne predtym ako si mala Terezku?

lotris
4. dec 2009

Inak pekne meno Terezka 🙂

adka_praha
4. dec 2009

dakujem... 🙂 ja som robila v pizzerke ale len na dohodu (teda robila som normalne kratky-dlhy tyzden ale nikde sa mi to neratalo)...a od maja som doma, lebo som musela nastolit kludovy rezim...

mimi109
4. dec 2009

macka221 • Včera o 22:41
MIMI109 cinak??????? poznas zakopcie?aj matersku skolku?no tak ako nehnevaj sa ale tam je znmiesany tovar a ziadny cinak .... majitelka som ja a ja ako cinanka nevyzeram nie? - macka 221 ja som sa pýtala macky01 na nohavice tu v čadci nie teba 😉

adka_praha
4. dec 2009

lotris ty si si nasla polovicku tam, ci ste tam isli spolu?... 🙂

lotris
5. dec 2009

ja som si nasla polovicku doma este ako 16 rocna. 🙂 vycestovali sme spolu sama by som nesla. 😅 Nora by som nechcela len okolo po susedoch co sa pozeram tak to urcite nie. tu je kazdy aspon raz rozvedeny zije s manzelom a dieta ma s milencom, no a tak. a co sme sa v praci rozpravali tak oni su lenivi aj v posteli. Pre nich je moc milovat sa raz do tyzdna. 😝 a mojmu povedali ze vraj je hlupy ked sa tolko namaha! 😝 raz za dva tyzdne staci a romanticke prejavy tak to im nic nehovori. Vacsine kolegov je trapne povedat zene ze ju lubi alebo dat jej pusu. Boze musime otialto odist aby si mala nasla normalneho chlapa. 🙂

adka_praha
5. dec 2009

no tak tam su pekne na palicu... 😲 a s tymi vztahmi to maju tiez akesi domotane... 😀

voskovka
6. dec 2009

ahojte ženičky...
ja som bola včera kupiť ten stromček,taky krasny...2,20m a pozlatene končeky...mm vravi že ozdobne ho.... 😀 a ja nem....
dnes ideme na toho mikulaša...tešim sa za deti... 😀
ozaj už som dokupila darčeky a mám to z krku...
včera svokrovci bavili od rana a večer nam volali,že kedy si prideme pre deti....mali toho dosť.... 😀

matisekc
6. dec 2009

voskovka ale mikulas na namesti bol vcera, som myslela ze vies den tak som ti napisala len hodinu ☹

lienocka2
6. dec 2009

Ahojte zienky ak chcete este dneska vidiet mikulasa tak u nas na Rakovej pred kulturnym domom. Aj vystupenia aj zakalacka.

voskovka
7. dec 2009

jasne...bola som nas...ako nikdy!som malemu slubila mikulaška a bolo...nič. 😠
potom sme šli na rakovu,tam sa zasa čakalo na mikulaša do neviem kedy a to vonku..maly tam už mrzol,deti boli nervozne...blbo to vymysleli,mal hned po vystupeni tych mažoretiek prisť a nie aby decka trčali vonku... 🙄
tak sme šli domov a nič nevideli ani tam ani tam... 😢

pacna
7. dec 2009

tak u nas bol mikulas na koci a dvoch konikoch bol kraaaasny 😀

prsi neznasam take pocasie Beatka je zas doma lebo kasle 😒

matisekc
7. dec 2009

voskovka este raz prepac, ma to mrzi strasne, viem si predstavit ako sa maly tesil ☹
no pocasie desne, sa mi nic nechce

voskovka
8. dec 2009

ženy-neviete kto by kupil nabytok macka pu-stolik+2stoličky a zaclony a svietidlo?moj drahy synator len auta...tak vymiename...ak ano tak ip...dakujem

macka221
8. dec 2009

Ahoj mimi109 všetko v poriadku len nemam cas tu behat a popisovat,,,mam toho akosi vela idu viancoe tak aj v obchodiku aj s vecamy no je toho dost papa

macka01
8. dec 2009

no zda sa že ste všetké vyťažené pred sviatkami?my začíname sopliť,dúfam že z toho nič nebude

pacna
9. dec 2009

macka ja mam Beu zas choru cely tazden bude doma 😔

macka01
9. dec 2009

sa nediv z takehoto počasia,ved to je sama choroba,keby troška primrzlo,by sa tie vírusy tak nešírili,ale takto 😝 No my sa zatiaľ držíme snád vydržia do prázdnin,ved iba niečo vyše týždňa budú chodiť,kedy sa presne začínajú prázdniny?máš prváčku či škôlkarku ešte?

pacna
9. dec 2009

este skolkarku ona je oktobrova 😀

lenocka5
9. dec 2009

Ahojte kkocky, chcela by som sa opytat, ci nahodou niektora neviete, resp. ste nevideli v niektorom obchode v cadci knihu: Dejiny môjho dietata. Je to format A5, taka bielo-ruzova. Jedna znama ju vraj videla niekde v ludovke, alebo u cinaka - lenze tych je v v meste furu, a kedze sa termin porodu blizi, uz sa mi neda s tym bruskom moc behat. Velmi rada by som ju zohnala, kedze aj starsia dcerka ju ma, aby mali rovnake. Zapisujeme si tam prve zubky, slova a tak., aby som si o par rockov spomenula 🙂 dakujem vopred

macka01
10. dec 2009

vyslovene túto nepoznám,ale v kníhkupectve isto budu mať dáke Denníčky pre miminka,sú take kde sa daju aj fotky vkládať a tak.Ak si teda nepotrpíš na to,že chceš mať rovnaké pre obe dietky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre