Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

famfrla
24. mar 2007

ano 🙂

j27
24. mar 2007

Myslím, že aj tu by si dosť ľudí rado priplatilo, ale v menších mestách ako je to naše neexistuje ani taká elementárna možnosť ako priplatiť si za lepšiu izbu. A keď také izby sú, tak napr. je tam sprcha, ale nie wc-ko. Jednoducho super logika.

famfrla
24. mar 2007

no viete babule tu nexistuje nieco ako tie neprijemne veci ktore su u nas samozrejmostou ked ides rodit klystir a.......

famfrla
24. mar 2007

dokonca tatino bol prvu noc pri nas spal s nami ato zadarmo mohol aj druhu noc ale to musel do prace 😒 inak na navstevu moze rodina chodit od rana az do pol 10 vecer bez problemov na izbu

mimi109
24. mar 2007

my sme v porodnici take kufricky dostali tam boli vselijake vzorky casopisy taka knizka pre rodicov
aj tu je jedna nadstandartna izba moze v nej byt 1 mamina a ma aj babo stale pri sebe aj porodna sala je uplne ina vymalovane izby no zmenilo sa to aj tu

famfrla
24. mar 2007

mirka mala ma uz zubok?

mimi109
24. mar 2007

este zatial stale len ten 1 ten druhy stale nevyliezol aj dnes mi vecer mala mrncala ju to asi bolelo lebo si hrozne trela dasienka o seba ani zaspat akosi nemohla a uz mu moc nechyba aby bol von

famfrla
24. mar 2007

no nase kuriatko est nic slinta nestacim vymienat podbradnicky vsetko hryzie a nic uz sa nan tesime 🙂

mimi109
24. mar 2007

no o tom slintani som radsej ticho a podbradnik jej davat nemozem lebo ona ho ma v tu ranu ako jej ho dam v ustach 😀 len ked papa ma podbradnik a to aj tak niekdy vyzera ako by ho ani nemala dnes mi pri krmeni 8x po sebe kychla ked mala plne usta no vsetko skoncilo na mne 😀 😀

famfrla
24. mar 2007

no jej ani podbradnik nepomaha musim ju aj 4 krat za den prezzliekat co ma vsetko mokre a co tak v sobotu na internete manzelik sa nenudi? 😉

mimi109
24. mar 2007

uz spi trosku viac sme sa pohadali ☹

famfrla
24. mar 2007

aj jaj to nie je dobre ist spat ked ste pohadany my to vzdy radsej vyriesime 😉 ja uz frcim do hajan my zas mame fudbal v telke ja by som to uplne zrusila take somariny 😉 tak pekne snicky papa

mimi109
24. mar 2007

ja futbal neznasam kym ten chudak dobehne k lopte niekto mu ju odkopne 😝
ale mam rada hokej ked su MS tak papa dobru nocku a sladke sny 😉

mimi109
25. mar 2007

halooo cadcanky kde ste? ako ste stravili dnesnu krasnu slnecnu nedelu?
janka peknu fotecku mas v PASE 😉

famfrla
25. mar 2007

dakujem no u nas nebolo velmi pekne fukalo tak sme boli len na chvilocku vonku dufam ze sa to zajtra nejak zlepsi

mimi109
25. mar 2007

je ahoj Janka co robkate? 🙂

famfrla
25. mar 2007

nic take zaujimave ako nedela doma mala spi a tak a vy? uz je hadka urovnana 😉

mimi109
25. mar 2007

no ono sa to uz vcera urovnalo sa ospravedlnil a dnes uz je to OK
my sme boli u nasich na oslave mamina ma zajtra narodky

famfrla
25. mar 2007

tak bolii fajne kolaciky mnammnamale si mas mladu mamcu vsak?

mimi109
25. mar 2007

mamina bude mat zajtra 45r le vobec na ne nevyzera 😵
no som sa dojedla kolacov a to som si povedala ze musim par kil zhodit ide leto 😀 😅

famfrla
25. mar 2007

🙂 ja mam este menej kil ako pred malou 🙂 toz nasa marcelka je vzorna zienka doma s rodinkou ziadny internet ako my 😒

mimi109
25. mar 2007

no radsej budem tu dosla muzova segra a neak jej spolocnost nemusim ona ma totiz neznasa a ja netusim preco ale vie sa pekne pretvarovat 😝 🤐

famfrla
25. mar 2007

😒 aka tak si sa radsej zasila 😖 a kolko ma tvoj manzel rokov

mimi109
25. mar 2007

bude mat 26
vies ona ho v den nasej svadby odhovarala aby si ma nebral 🙄

famfrla
25. mar 2007

no tak to nie je velmi mile 😖

mimi109
25. mar 2007

hmmm som sa to dozvedela den po svadbe od jej sesternice ona si to totiz neumyselne vypocula a vsetko mi povedala

famfrla
25. mar 2007

ale nedal sa prehovorit tak to je dobre nemozes s nou valcit do konca zivota ☹

mimi109
25. mar 2007

no ved ja s nou nevalcim ona mi stale robi na prieky a ja to ignorujem a ona to nemoze rozbehat ze si z nej nic nerobim sak sa jej to raz vsetko vrati nic zle jej ale nezelam

famfrla
25. mar 2007

tak to ma by ignoruj jej naprieky inak by ste sa povrazdili musim koncit mirka tak pevne nervy a hlavne usmev vsak zajtra pokecame papa krasne snicky 😉

mimi109
25. mar 2007

papa janka tesim sa zajtra pekne sa vyhajaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre