Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

marcela79
3. jún 2009

Ahojte kočky, milá Siduš, nám to začalo na nič... 😠 Najskôr manžel nedostal dovolenku, a keď ju konečne dostal a kopali sme základy, 4 krát sa pokazil bager, a základové pásy ešte nemáme zaliaté betónom, lebo ako sme dokopali, tak prší... 😠
Danzy, i ja mám takú krvnú sk. a vôbec nemám takú skúsenosť, ale Siduš má pravdu, zavolaj... Načo sa budeš zbytočne stresovať...

macka01
3. jún 2009

Tiež sa priklaňam k názoru,že máš právo byť informovaná o svojom zdrav.stave aj o svojom tehotenstve.Neuspokoj sa s tym že "nič sa nedeje".Možno sa ozaj nič nedeje ale ale pre svoj pokoj a pohodu miminka sa dožaduj poriadnej odpovede.Nechceš ich otravovať?Ale veď na to tam sú.Nestresuj sa zbytočne. 😉

lubka131
3. jún 2009

Ahojte babenky, som z okresu Cadca, a zhanam nejaku vesticu z okolia alebo jasnovidku alebo tzv. babicu. Neviete mi niektora poradit, kde ju zozeniem? niekto mi hovoril o nejakej babe vo Vysokej nad Kysucou, nepoznate ju niektora alebo nejaku taku?

macka01
3. jún 2009

Vav,to znie fakt mysticky.prezradíš nám aj viac?Taketo tajomné veci ma zaujímajú.O tej babke som tiež počula.Býva až kdesi na konečnej.A ak by si šla tam tak miestní obyvatelia ťa určite usmernia kam ísť ,určite je im známa.Treba skúsiť zájsť. 😲

pacna
4. jún 2009

lubka tak ta babka je fajn ja som u nej osobne nebola ale svagrina tam chodieva 🙂

marcelka to je smola ja hovorim ze "ked sa dari tak sa dari" a to v tom zlom ked je dobre tak to neplati 😉

my sme boli vcera na prehliadke u zubara s babami a potom zas na katastri 😀

mimi109
4. jún 2009

ahojte , čo nové?

my sme už na tom lepšie, malá už nemá teploty, asi ATB konečne zabrali

macka do autoškoly chodím k Neckárovi, pri tescu je to

lubka131 osobne ju nepoznám ale bola u nej sestra, vraj je fajn tá babka 😉

sidus
4. jún 2009

Ahojte kočky 🙂
Marcelka, tak to ste nemali nič moc začiatok 😝 Ale teraz už to pôjde fajn, uvidíš 😉
Mimi, tak fajn, že je Mariannke lepšie 🙂 Ty bývaš na Kýčerke? My sme bývali dole pri Lidli v tom vysokom, hneď v prvom. 😅 To boli časy 🙂

lela1
4. jún 2009

Ahojte,ahoj sidus,ako sa máte 🙂

sidus
4. jún 2009

Lela, máme sa dobre, len Tomino má zarevané obdobie, tak ho len vláčim na rukách 😠

lela1
4. jún 2009

Sidus náš malý už má veľa zubov,tiež sme si to užili a skoro všetky mu išli naraz.my sme boli zasa prechladnutý,tak to boli úžasné noci a teraz bolí hrdlo mňa.Už ti malý chodí?

marcela79
4. jún 2009

Ahojte, i u vás je také pochmúrne počasie? Siduš, začiatok bol naozaj o ničom, a dúfam, že už to bude lepšie... Vy ste už frajeri, však? Máte to všetko už za sebou.... 🙂 Lubka, tá pani že vraj už nechodí, tak neviem, či ešte prijíma ľudí...

lubka131
4. jún 2009

Ahojte, vcera uz nebolo casu sa ozvat. Takze malu mam uz velmi dlho choru a neviem co to je, uz sme aj v nemocnici boli, v Cadci, tam len same infuzie a teraz nie a nie sa napapat, ak zjeme tri lyzicky polievky a dost, som z toho uz zufala. Mala ma 3roky. Mama mi hovorila, ze mame isto pocarovane ci co...tak skusam nejaku tu babku...sestrina kamoska tam bola s malym, ten bol asi mesiac v kuse tiez taky na nic, a ta babka jej povedala, ze ona ako matka je silna osobnost, a ak spi s malym v jednej posteli, ze vsetky starosti a problemy idu na neho, kedze je maly a bezbranny...tak teraz spi uz sam, a citi sa lepsie...a este ju aj nejak zakadila ci co....tak ked uz nebudem vediet fakt co s nou, pojdem ku babici, bo sa mi v nicom nedari...tak skusam uz vselico

mimi109
4. jún 2009

sidus hej na kýčerke bývam, uplne na vrchu, tam pri lidli mi spolužiačka býva v tom paneláku, Zakopčanová sa volá, možno poznáš 😉

dnes ma vzal manželík na cvičisko 😀 no to bol zážitok sedieť za volantom, vraj čakal že to bude horšie a že mi to celkom dobre šlo 😀 no uvidíme , možno zo mňa dačo bude 😀 😀 😀

sidus
5. jún 2009

Ahojte,
Lela, malý ešte nechodí, ale má čas. Tamka už v jeho veku síce behala, ale ona bola iná čiperka. A aj je. Neposedí ani sekundu 🙂
Mimi, Zakopčanová Jarmila? Ale ona bola môj ročník, ale mala tuším mladšiu sestru, nie? Už som aj pozabúdala, je to už 17 rokov 😕

nolaiv
5. jún 2009

Ahojte kočky,
volám sa Silvia, pochádzam z Čadce ale bývam už dosť dlho v Turzovke. Mám tri baby,z toho najmladšia má 1 rok. 😀

voskovka
5. jún 2009

čAUKO,BAMBULE....
U NAS JE TO TEN IsTYPROBLEM S JEDENIM...BOL V NEMOCKE V APRILI A TIEž CHUDA SAM...ALE NA DRUHY DEN MA PRIJALI(KOLI TEHU)tak boratko dostal traumu a teraz mi je stale zaveseny na nohe...nechce poriadne jesť...a tiež mam z toho nervy lebo mi pripada že chudne:(
všetci hovoria že sa zmeni...no som zvedava...a takisto som zvedava ako zareaguje ked sa maly narodi...

marcela79
5. jún 2009

Ahojte kočky, ako sa dnes máte? Milá Nolaiv, ja som tiež z Turzovky, mám tri detičky a Adamko má vyše roka... Vítam ťa...

sidus
5. jún 2009

Silvi, vitaj 😵
Baby, to vám nezávidím s tým jedením, teda nejedením ☹ Ja musím zaklopať, obidve deti papajú dobre (zatiaľ), tak dúfam, že to aj vydrží 🙂

nolaiv
5. jún 2009

Ďakujem za privítanie babule, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,píšete tu o jedení, moja druhá dcéra má 8 rokov a trápime sa s jedením od narodenia a verím,že sa to už nezmení,aj keď mi každý vravel,,to sa zmení,, nie je to pravda. Najmladšia má rok a čo jej dám všetko spapá, najradšej by mala stále niečo v ústach 🙂 , tak sa mi to asi pri nej vyváži, MARCELKA 79- a možno sa aj poznáme, ja bývam v poslednej vysokej bytovke čo je postavená-nová pri bývalej vub-ke 😎

marcela79
5. jún 2009

Nolaiv,ja bývam v bytovke hneď vedľa detského hradu, tak asi určite... A možno už teraz ťa poznám... 😀 😀

miladka26
5. jún 2009

ahoj te maminky mam kvam prozbu dnes mi riaditel školi povedal že moj syn musi aj tak nastupit do prveho ročnika aj ked mam papier od psichologa že je strašne hravy ale oni naliehaju že do školi musi nastupit že to je povinnist aj ked mam papier poradte mi dievčata čo mam robyt ☹ ☹ nechcem aby mi hned 1 triede mal problemi spisanim a s matematikou lebo mam dcerku ktora 1 je a maju to dost tažke dakujem za každu radu.

marcela79
5. jún 2009

Miladka, je to ťažké, možno skús zájsť ešte v škole za špeciálnym pedagógom a poraď sa, ako ďalej... A možno by si bola prekvapená, aký je tvoj syn šikovný... 🙂 Neboj sa a vyskúšaj...

miladka26
5. jún 2009

dakujem za radu no spitam sa či to je povinnost ist alebo nie ale račej by som počkala ešte jeden rok mam to teraz tažke kedže mam prvačku a druhačku a teraz ked pojde syn do školi tak to budem mat ešte taššie ale ak sa nebude dat inač budeme musiet cez prazdniny trenovat 😉 😉

mimi109
5. jún 2009

ahojte tak sme boli dnes na kontrole,už sme Ok 🙂 ešte máme dopapať ATB a v pondelok budem ešte volať o výsledky z moču, tak snád budú dobré aj tie

nolaiv vitaj 🙂

sidus hej Jarmilu tiež poznám ale do školy som chodila s tou jej sestrou mladšou ako si písala 😉

no vo štvrtok mám prvu jazdu, bojíííííííím 😅

nolaiv
5. jún 2009

mimi 109 neboooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som práve 28.05. mala skúšky z vodičáku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a všetko je oki, len aký vodič bude zo mňa?!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 tak uvidíme

nolaiv
5. jún 2009

MARCELKA 😲 😲 😲 😲 😲 už viem kto siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ale mi to dalo, rozmýšľala som celé poobedie,ja trkas 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mimi109
5. jún 2009

nolaiv u koho si robila autoškolu?

nolaiv
5. jún 2009

ja som robila v turzovke u hrtusa ale skúšky sme mali v čadci

pacna
5. jún 2009

miladka my sme boli tiez u psychologa pred nastupom pretoze Dominika je 18.9 a nechceli ju vziat.Kazde jedno dieta je hrave ak Ti psychologicka doporucila odklad tak predsa nemozu trvat na nastupe 😖

nolaiv vitaj 🙂

mimi kedy?aby som nesla do mesta 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie urcite to zvladnes len sa zbytocne nestresuj 😀 😀

janaza
5. jún 2009

Ahojte,
poprosila by som radu. Máme päť týždňové bábenko a posledné dva dni mi pije päť šesť minút a potom strašne plače. z ničoho nič to prejde . Spinká tak isto ako keď pila dvadsať minút. Som z toho dosť smutná, lebo neviem ako jej mám pomôcť. Ďakujem Jana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre