Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lienocka2
4. júl 2009

Ahojte zienky kde ste vsetky co uz dovolenkujete?ale mame krasne teplo ze?Ahoj minka 21 teba som tu este nevidela vitaj 🙂 Macka 221 tu asi dlhsiu dobu nebude mali by byt na ceste na dovolenku. je to totiz moja suseda tak ja len tak 😀 😝ekny den

lienocka2
4. júl 2009

pekny den som chcela napisat bez toho jazyka 😀

minka21
5. júl 2009

ahoj lienocka🙂 Maca sa ani nepochvalila ked sme si naposledy pisali na pokeci.) sme chodili spolu na zakladku a boli skoro tiez susedky 🙂 ja tiez len tak 😀 pekny dnik,

mimi109
6. júl 2009

ahojte, ako ste víkendovali ? 🙂

lela1
6. júl 2009

Ahojte žienky,dobré ránko,ako sa máte?my sme boli včera v Bojniciach,bolo super aj keď nakoniec trochu pršalo.Ahoj mimi.

voskovka
6. júl 2009

ahojte,kecalky....tak ja sa hlasim s novinkami....vo štvrtok,mi idu robiť tu sekciu.....tešim sa..ale aj bojim...dnes sme sa boli dohodnuť na krstinach..budu 8.8.
a zajtra mame s manžou vyročie....uvidime čo vymyslime...papa.

sidus
7. júl 2009

Ahojte, Vosky, tak nech všetko dobre dopadne, budeme držať palčeky. 😅 My sme mali krstiny tiež 8.8., len pred rokom 😀 Ako to ubehlo 😠

mimi109
7. júl 2009

voskovka držíme palce 😵 a všetko naj k výročiu prajeme 😉

mimi109
8. júl 2009

kde ste všetky? dáko nam to tu utíchlo ☹

voskovka
8. júl 2009

AHOJTE,IDEM SA ROZLUčIť....držte nam palčeky...zajtra nas to čaka...potom napišem že čo a ako.papa

macka01
9. júl 2009

ahojte všetky,dlhšie som sa nedostala k netu."vynovovanie domácnosti "a tak.voskovka,tak držím palce,ja mam za sebou tiež 3 sekcie.no keď sa ináč nedá ,čo b sme neurobili pre tie nše ratoleti však?No a zasa leje. 😝 Ak bude takéto leto stale n nič moc. 😠 Včera sme si boli zajednať dovolenku tak sa vytešujem ostošesť 😀

mimi109
10. júl 2009

ahojte, kde sa všetky túlate ?

macka01 kam idete na dovču ?

no to počasie no comment 😒

marcelka ako ide autoškola ? 😉 ja sa pomaly blížím do finále 😀

macka01
10. júl 2009

ahojte,ieme do Chorvatska 1.8. no len aby bolo nejake počasie.To,čo vládne u nas,no hrôza.každú chví+u poprcháva,des.Malý mi začal hnačkovať.Aj vracia.neviem,čo by som mu mala dať aby vetko evyvrátil.Davam mu čierný čaj a suchy rožok,aj trochu koly vraj je to dobre na žalúdok no uvidíme

mimi109
10. júl 2009

macka keď vracia mu kolu nedávaj, mne malá po kole vracala ešte viac, možeš mu spraviť mrkvovo ryžový vývar, rozmixuj a po lyžičkách trocha, aj piškoty môže alebo chrumky kukuričné a slané tyčinky 😉

a na hnačku su dobré hylak forte kvapky, kupiš aj v lekárni na voľno

a kam do Chorvátska?

macka01
11. júl 2009

ide me do Vodic a ten mrkvovo-ryžovy odvar som mu urobila.Tiež ho vyvratil.do večera už len suchy rohlík a pomaly sa to zlepšlo.Dnes je ešte zoslabnuty,no ved sa nieje čomu diviť,ale zlepšuje sa to.

mimi109
11. júl 2009

juj no riadne vás to draplo 😖 , ja som to malej dávala tak po 5 lyžíc každu cca hodinu - hodinu a pol
aj tekutiny ti vracia ?

akurát mi volala Voskovka, tak malý je na svete, narodil sa včera má 51 cm a necelé 4 kg 😵

sidus
11. júl 2009

Ahojte, babuľky, akosi málo píšte ☹

Vosky, zo srdca blahoželám, Adamkovi hlavne veľa zdravíčka, mliečka, nech rastie do krásy a nech majú z neho rodičia radosť 😵

macka221
11. júl 2009

Ahoj kočky a tak som doma,,,,,dovolenka v pohode týždeň vo vode prospel ale som aj veľmi unavená a že dovolenka.....ale inak poviem vám vyskúšala som si najdlkšiu lanovú dráhu na slovensku vo výške 8m a teda adrenalín jak blázen pre mňa čo sa bojí aj sem tam výšok. Minka21 no teda a však ty si ma tu akosi sama poslala a už som tu ostala.čo už no hej už nám schválili aj pôžičku pondelok ideme podpisovať do banky a potom sa už teším na prvý slávny výkop na náš domček.mala som toho v poslednej dobe strašne veľa tak nestíham ani písať.no áno sa nám podarilo od 1triedy na ZŠ až po 9triedu chodiť do tej istej triedy a kým si sa neodsťahovala do kalinova tak aj susedy z bytovky do bytovky.lienočka presnejšie býva kúsok od môjho drahého na rakovej ako keby sme kameňom dohodili a ešte je aj rodina môjho budúceho švagra. 😉 náhoda je blbec ja to stále hovorím.mimčo neplánujeme ja mám ešte čas a teraz ma tlačí ten obchodík nemôžem si dovoliť predavačku musím si pracovať sama🙂 inak babenky NOVINKA je už na svete voskovka ma chlapca ako valibuk Adamka narodil sa včera ráno.ešte sa zo všetkého zotavuje a je v žiline nakoniec.ale sú obaja v poriadku. 😉

macka01
13. júl 2009

tiež sa pripajam kželaniu zdravička a šťastíčka novému prírastku 😅

matisekc
13. júl 2009

ahojte
ale ste toho popisali kym som tu nebola, my sme sa prave vratili z dovolenky, boli sme v chorvatsku a bolo super, pocasie uplne uzasne(teplo neskutocne) tak sme si trochu oddychli, asi tak ako sa da oddychnut z dvojrocnym drobcom🙂
macka01 aj my sme boli vo vodiciach, isli by sme aj este raz, len kde na to vziat 😉

macka01
14. júl 2009

a kde ste li ubyt.?my budme v apt.dome Dana,išli ste cez Maďarsko alebo Rakusko?A v Chorv. ste z diaľnice schadzali kde,a čo ceny v obchodoCh?Vm,zasypala som ťa otázkami ale ak ťa to neobťažuje tak mi poraď,prosím ťa,moc skuseností nemáme.Ďakujem 😉

lela1
14. júl 2009

Ahojte kočky,ako sa máte,asi ste všetky na dovolenke 🙂 ahoj matisek,my sme zasa chorý,malý má už 4 dni hnačky a už aj vracia.Voskovke gratulujeme k bábätku 😅

pacna
14. júl 2009

voskovka gratulujem 😀 😀 😀

matisekc
15. júl 2009

macka, neotravujes, radi ti poradim, my sme boli ubytovani na sukromi, boli sme maximalne spokojni
isli sme cez madarsko(lebo v dialnicna v rakusku a slovinsku hrozne cestu predrazi), a potom sme odbocili na LETENYE a tade sme presli do chorvatska, my sme isli v noci a museli sme davat strasny pozor, lebo cesty desne(sama jama) a este cez cestu beha neskutocne vela srniek a lisok, v chorvatsku potom videte hned na dialnicu a drzite sa smerom na SPLIT(prva cast od hranic po ZAHREB stoji 34kun, cez Zahreb je zadarmo a potom dalsia od ZAHREBU po odbocku na VODICE stoji 126kun) cesty v chorvatsku su dobre oznacene, to sa nemusite bat
odporucam zamenit tu len peniaze nevyhnutne na cestu(dialnica, benzin,nieco na pitie) lebo v chorvatsku je ovela vyhodnejsi kurz(tu sme za 100eur dostali 698kun a tam za 100eur od 715-720kn)
ceny v obchodoch su rozne, ale je tam Lidli a este jeden velky supermarket a tam sa da v pohode,(my sme tam kupovali vsetko a neboli tie ceny az take strasne)
ceny v restauraciach boli trochu vyssie(pizza priemerne vysla na 200sk)
zmrzlina 6kun
palacinka na plazi 10kun
kukurica 12kun
este si urcite zoberte RAID do zasuvky proti komarom lebo ich tam je neskutocne(bola som v chorvatsku uz stvrtykrat a komare som zazila prvy)
pre maleho som brala tieto lieky: detsky lekar mi zapozical sirokospektralne antibiotika a inak len nurofen sirup, stoptusin, kvapky do usi, oci, nosa, dettol na vycistenie ran, smectu, hylak forte, solmucol, zovirax na alergiu, fenistil gel, panthenol na popaleniny/spaleniny slnkom, teplomer, leukoplast, obvaz v pripade nudze pouzijes aj z autolekarnicky, no a samozrejme opalovaci krem
neviem co este, ak ta este nieco napadne tak napis, ak budem vediet poradim
Voskovka aj ja sa pripajam ku gratulacii k babetku

macka01
15. júl 2009

MMatisekc stráááááááášne moc ti ďakujem,takto mi to nevysvetlil nikto,hoci som písala aj inde.A to Maďarsko je dobre značené?Tiež som čitala,že niektoré cesty sú aj tam spoplatnené.Vy ste asi po takych nešli?Takže Slovinsko ste obyšli uplne?Tá diaľ.znamka ja riadne drahá.15 eur na týždeň,a potrebujeme 2 keď chceme byť dlhšie.Si veľmi zlata ďakujem ti veľmi. 🙂

matisekc
15. júl 2009

nemas zaco, ja som sa tiez vypytovala kamosky ktora uz cestu s malymi detmi absolvovala
hej v madarsku sa da ist aj po spoplatnenych cestach ale my sme nesli, dalo sa to vydrzat aj z malym, ty uz mas deti vascie tak bude este lepsie
cesty su oznacene celkom dobre, len pozor na odbocku na LETENYE, ta je na takom mieste ze by si nepovedala ze sa tade ide na hranice
inak v chorvatsku skoro na kazdej pumpe je ohradene detske ihrisko kde sa mozu deti trochu vybehat, Kubovi to velmi pomohlo
a benzin je v takych cenach ako tu
a ak idete sobotu treba ratat z kolonami, hlavne na mytnici, my sme stali cestou spat skoro hodinu 😢

macka01
16. júl 2009

cho to bolo niečo v noci.Aj u vas sa prehnaa ta šialená búrka?niečo neskutočn,ale teraz je už zasa slniečko. 😀

lela1
16. júl 2009

Ahoj macka,tak to bolo asi všade a mylím že to bude aj častejšie vzhľadom na výkyvy počasia.Už som si myslela že je koniec sveta a teraz je zasa tak teplo.

matisekc
16. júl 2009

jj, aj u nas bola teda riadna burka, ale dalo sa to cakat, vcera bol desny den, maly ani nechcel byt vonku, az vecer sme vybehli na kofcu a stretli sme sa Lenkou a s jej Samkom 🙂

voskovka
16. júl 2009

achooojte......tak sme domka,mame sa celkom fajn,zvykame si...zajtra ideme na očkovanie proti tbc....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre