Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

marcela79
24. apr 2009

Dobré ránko, čo je s vami ????????? 😉

voskovka
24. apr 2009

dobre rano,maly dnes pekne spinkal.......čo chystate?

mimi109
24. apr 2009

ahojte 🙂 tak my sedíme doma lebo stále soplíme ☹ ešte že nám zrušili tu nefrologiu, to by zas dopadlo keď je malá prechladnutá 😖

vonku začína oskar svietiť 😵

voskovka neozvala sa ti fidka?

marcela79
24. apr 2009

Ahojte, ja pripravujem obed - robím zemiaky a vyprážaný karfiol. A sem - tam tu odbehnem, a nejde mi dobre koník. 😠

voskovka
24. apr 2009

mimi nie neozvala:(
ja robim pangaiusa či čo to je so zeleninou a hranolky🙂mnam...
a dnes sa chystam upratovať lebo zajtra chcem isť kuknuť dačo malej do tešina.(do polska)

mimi109
24. apr 2009

pomooooc ja dnes nastupujem do autoškoly som sa pred cca hodinu dozvedela 😀 ježín to je streeeeees 😅 ja sa toho fakt bojím 😅 😅 😅

sidus
24. apr 2009

Ahojte,
mimi, neboj sa, budeme na teba myslieť 😀 Daj vedieť, ako si dopadla 😉
Malému sa konečne tisknú zuby, tak máme bujaré dni, o nociach ani nehovorím. 😠 Tvári sa, ako keby mu išli všetky naraz 😠

pacna
24. apr 2009

Caute babenky mimi neboooj to zvladnes 😉 😉

boli sme na soc. a zdravotke, videli sme aj prezidenta boli sme od neho malinky kusok nejak moc mna to nezaujimalo ale dcera ho chcela vidiet 😀

sidus
24. apr 2009

Chcela som napísať tisnú zuby, už píšem ako hotentot 😠

mimi109
24. apr 2009

pacna o ktorej ste boli v meste? možno sme sa obchádzali lebo som ho tiež videla 😀 akurát som šla do tej Aš. dáko po 14. hodine bolo

no celkom sa to dalo, na to ako som stresovala doma, to nebolo až také hrozné 😀 len dúfam že mi to aj do hlavy pôjde lebo mám v tom tak trocha miš maš 🙄

sidus tak nech su zubky čím skôr vonku aby vás dlho netrápili 😉

voskovka
24. apr 2009

AHOJTE,TAK MY Už SME DOžEHLILI,čAKAME NA TATIKA.pojdem drobca okupať,a hajde do postielky🙂
a vy čo????
inak pacna zabudla som ti napisať že aj rado ťa pozdravuje🙂
😵

pacna
24. apr 2009

mimi my sme boli o desiatej 😀 no vidis moja sestra je treštidlo a autoskolu tiez zvladla neboj to pojde 🙂

voskovka dakujem 😉 😉 nejdes aj mne pozehlit?nemam rada zehlenie 😉 😉

venonna
24. apr 2009

ahojte maminy, chcem sa spytat Cadcaniek - neviete, ci bude aj kysucke materske centrum organizovat milu pre mamu? Ja budem v tom case u nasich, tak by som aj rada sla... 🙂

voskovka
25. apr 2009

ahojte tak my sme boli v polsku...naroda jak zblazneneho asi tam davali šampiony zadarmo 😀
kupila som si kolotoč nad postielku..krasny ružovy🙂

mimi109
25. apr 2009

ahojte, tak ja som mala dnes upratovaciu sobotu ked vonku nemôžme isť

pacna ja tiež žehlenie neznášam 😀

voskovka super, tak už pomaly pre bambulku kupuješ 😉

venonna netuším či sa tu dačo také bude organizovať

lienocka2
26. apr 2009

Ahojte zienky peknu nedelu vsetkym. Dnes tu nikto nie je? 🙂

marcela79
26. apr 2009

Ahoj Lienočka, i tebe krásny večer. 🙂 Tak som sa rozčúlila na dievčatách,že mám chuť ich............ 😠 😠 😠

mimi109
26. apr 2009

ahojte no my máme za sebou nedeľu 😢 😢 😢 malá mi od rána vraca, zajtra frčíme k dokymu , najskôr som myslela že to vraca ak jej soplíky stekali ale zrada bude inde ☹ no uvidíme či dáku virózu máme alebo čo

pacna
27. apr 2009

Ahojte mimi no dufam ze nic vazne mozno ozaj len nejaky virus 😖 😉

marcela co ti slecny vyviedli?to uz maju asi pubertu ze?oooo boze co nas caka 😀 😅

baby mate skusenosti s febrilnymi krcmi? 😔

pacna
27. apr 2009

baby chcem sa spytat kde do Polska chodite nakupovat my by sme chceli ist na kvety

lienocka2
27. apr 2009

Ahojte dievcata pekny den vsetkym. Panca mi sve vacsinou chodili na kvety do polskeho tesina tam na tu trznicu ak vies kde to je?tam mali pekne. Ale teraz uz kupujeme v Ca.Mimi dufam ze to nebude az take vazne, nech vam to rychlo prejde. zienky co idete dnes porabat? 😉 😀

mimi109
27. apr 2009

ahojte tak sme boli u dokyho, je to dáky virus, tak máme dietu a ak to neprejde do štvrtka tak máme zase prísť

pacna segrina malá to pred vyše rokom mala tie krče , vtedy ich brala záchranka 😢

my chodíme väčšinou do ČR do Trinca na nákup a minule sme šli cez Jablunkov a svokra si tam lacno kvety kúpila, ale aj do polska chodieva len neviem kde

matisekc
27. apr 2009

ahojte
pacna my sme boli parkrat v polskom tesine a teraz v stredu sme boli v zyvci(ci ako sa to pise) v tescu a tam mali akciu na kvety a hlavne tuje, tak co slovak to plny vozik, inak vseobecne ceny uplne super oproti nasemu tescu
jej mimi to vam nezavidim, my sme absolvovali crevny virus v januari a bolo to desne, Kubco za 3 dni schudol kilo a odvtedy je hrozne zle ☹ tak dufam ze u vas to bude lepsie

pacna
27. apr 2009

mimi my sme boli na kvety vo Vendryni a to tiez je polske tak sme uvazovali ked bude prsat a muz bude doma pojdeme 😀 my do polska nechodime skor len do Ciech Jablunkov a tak 🙂

sidus
27. apr 2009

Ahojte, mimi, tak sa rýchlo udzravte 😔 My sme tiež chorí. Teraz zase pre zmenu Tomino. 😒
Na kvety chodíme niekedy do Poľského Tešína na tú potravinovú burzu.
Pacna, známej malý mal febrilné kŕče, tiež ho brala záchranka, chvíľu bol na pozorovaný v nemocke a myslím, že aj chodí na kontroly k neurologičke. Pri teplotách mu musia dávať diazepan.

pacna
27. apr 2009

pytala som sa lebo mne to dostala Dominika pred rokom a to hovorili ze sa to vyskytuje do 6rokov.No najlepsie na tom bolo ze mne dr. nikdy nic take nepovedala ze moze nastat 😠
u neurologicky sme boli2x a dost a diazepam mi nasa dr. nechcela predpisat 😠 😠

boze fuci jak blaznive

sidus
27. apr 2009

..na pozorovaní.. 😠
Pacna, ste sa museli vyľakať, že? 😕 Ja by som určite stresovala 🙄

pacna
27. apr 2009

to si pis boli tu akurat nasi a mala vysoke horucky cely cas bola v spalni az tesne pred zachvatom si sla k nam sadnut do obyvačky ja som bola uplne hotova muz ani nehovorim ☹ . ☹ ☹ neprajem to nikomu 😠

sidus par tvrdiek nevadi ved mylit sa je ludske 😉 a co mate chripku? 😕

sidus
27. apr 2009

Pacna, no hej, píšem rýchlejšie ako rozmýšľam 😀

sidus
27. apr 2009

Inak, to muselo byť hrozné 😒 Čo ste s ňou robili? Prešlo jej to samo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre