Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

emyly
17. nov 2009

pacna tak predsa si to ty 😀 😀
a ked už o tom poľsku....čo sa tam oplatí, a čo nie? chcem prevravieť mamu nech tam so mnou ide, ale nechce sa jej 🙂

pacna
17. nov 2009

ja by som hlavne na ten stromček ale minuly rok sa nam nepodarilo muza presvedcit tak tento rok neviem 🙂

pacna
17. nov 2009

baby prosim Vas nevideli ste niekde v meste polystyrenovy zvoncek??alebo len gulu?

emyly
17. nov 2009

pacna sa mi zdá že v poľsku to minulý rok bolo...ale či aj tu v meste, to neviem.....

pacna
17. nov 2009

no ja to potrebujem aj hned a akosi to nemozem tu zohnat

macka01
18. nov 2009

no ja myslím že v Polsku sa oplatí asi všetko,oblečenie sa mi zda niekedy rovnako drahé ako u nás,no ale ten vyber je neporovnateľný,o topankch ani nehovorím,kvalita za rozumnú cenu,čo mam otiaľ je fakt držiak,nie a nie sa rozpadnuť 😀 😀 aj ten potravinovy trh navštevujeme,na ovocie a zeleninu...len aby bolo dosť penazí 😀

mimi109
18. nov 2009

ahojte 🙂

pacna my máme stromček z tesca, ale to sme kúpili ešte pred 3 rokmi 😀

tie gule a zvonce skús pozrieť v tescu, alebo v terne , v meste som to nevidela

pacna
18. nov 2009

mimi ani tam ani tam som to nevidela ☹

zalozim si obchod s takymi potrebami 😀 😀

matisekc
18. nov 2009

pacna my sme kupovali minuly rok stromcek v polsku, ma 180cm, je krasne husty, ani sa mi nepodarili vsetky haluzky pootvarat a bool krasny, akurat ze spodne konare dost dlhe tak sme museli trochu posuvat nabytok a stal nieco malo cez 1000sk, my sme tam boli v sobotu a vyber mali zase neskutocny, inak tiez si myslim ze sa tam oplati skoro vseto, od stromceka cez vianocne ozdoby, oblecko az po potraviny, hlavne rybicky 🙂
mimi super ze si si zohnala robotu, nech sa ti dari

adka_praha
19. nov 2009

ahojte... 🙂 dakujeme za gratulacie a pochvaly... 😀

v polsku sme boli aj my este ked som bola 2 v 1 a kupili sme tam krasny stromcek husty tusim nejakych 220 cm za 700 korun... rovno sme tam kupovali aj celu vyzdobu na neho a malej nejake vecicky...

matisekc
19. nov 2009

no vitaj Adka, tak ako si si zvykla na novy rezim dna?
aj my sme tam kupili hned ozdoby a teraz sa chystam nieco dokupit u nas v tescu, aby bolo toho trochu viac

adka_praha
19. nov 2009

no rezim zatial 0 bodov...cez den mala spi ze o nej nevieme a v noci mala vetriky...tak som kupila espumisan kvapky a vyzera to tak ze to zabera, bo bola relativne kludna noc...tak hadam uz ako taky rezim pomaly aj nastolime... 😅 ale inak celkom pohodka...prebalime, napapame a spi jak drievko... 😀 ani kupkanie nerobi problem...sice vzdy vyplesti oci ale ani necekne... 😅

matisekc
19. nov 2009

to mas perfektne, aj u nas to tak prve 4 mesiace boo, prebalila som ho, napapal sa a spal 3-4 hodiny, potom sa zacali hlasit zubky ale aj tak sa nemozem stazovat, dufam ze aj toto druhe bude take dobrucke 😉

macka01
19. nov 2009

ahojte,že spinka niekoľko hodin...no to som ja pri prvom nepoznala ani cez deň,ani v noci,hrozne,sa mi ani druheho tak rýchlo nechcelo,no ale druhý mi to vynahradil,spinkal krasne,až som ho chodila zasa kontrolovať,či dýcha. 😀 😀

adka_praha
21. nov 2009

ahojky...
no veru aj ja obcas chodim kontrolovat ci dycha ale uz som si zvykla ze dokaze potiahnut aj 4 hodky... 😀 dnes v noci som sa dokonca aj vyspala konecne riadne...sa zobudila len raz o pol tretej na papanie a spala az do rana do pol osmej... 😀 ale vecer nas nikdy neminie plac...vzdy jednu medzeru medzi papaniami preplaceme...potom sa napapa a spi ako drievko... 😅

adka_praha
25. nov 2009

baby akosi ste pomizli... 😕

voskovka
25. nov 2009

ahoojte....kuk na nas....https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ja už mám davidkovi kupenu motorku,ešte adamkovi stoličku na papanie,nejake oblečko a darčeky vybavene...

macka01
25. nov 2009

no ste zlatí,tešíme sa na vas!!!!no my nad darčekami len stále premýšľame,nie a nie sa rozhodnúť.Čím sú deti väčšie je to ťažšie.Oblečením sa nezavdačíš,zvažujeme boby na sneh,minule si ich obzerali v obchode tak zaujato,tak by to mohlo byť dbre riešenie.

emyly
25. nov 2009

ahojte 🙂 aj ja si lámem hlavu nad darčekmi...ale deti písali Ježiškovi že by si prosili kolobežky....kedže už máme novú cestu, môže to byť dobrý nápad na darček...
macka nad bobami som aj ja uvažovala, ale ak bude takáto zima stále, neviem či by ich využili... 😒

macka221
26. nov 2009

Emyly odkial si?ked mate novu cestu?

macka01
26. nov 2009

mame novu cestu na Milošovej,uplne všade,super,len keby to ttie chytre hlavy hned aj nerozkopali.Urobili koberec a zistili,že nie všade su urobene kanalizačne prípojky 😀 😠 No to naše Slovensko,to je možne asi len u nás.Emyly neboj,ešte sa nestalo,že by na Kysuce nedorazila zima skôr či neskôr.Ja ak môžem prosiť,tak radšej neskôr 😀 😀 😀

emyly
26. nov 2009

Macka221,s mackou sme z milošovej, skoro susedky 😀. No veru trošku mi to prišlo divné, len taký vysoký asfaltový koberec, ktorý nie je úplne do okraju, som zvedavá ako to budú odhrňať... ale už teraz tam frčia kolieskové korčule a kolobežky...🙂) Dúfam že sneh nebude aspoň do vianoc, komu by sa chcelo každé ráno ometať auto 😖

macka01
26. nov 2009

no ved hlavne kôli tomu odpratávaniu snehu stačí trošku poprášiť na Vianoce.no tiež sa mi zda ta cesta akási uzka,ked sa budeš chcieť obísť s druhým autom musíš zísť vlastne z cesty a chytíš spodok.My sme minulý týždeň menili olejovú vaňu,sme ju chytli pri zástavke 😠 a rob čo chceš ☹

macka01
27. nov 2009

no kde ste?nikto nič nemá nove?ja už mam medovníčky napečené,och to vonia supeeeer 😀

emyly
27. nov 2009

macka ty si ale šikulka 🙂 mne veru nehrozí piecť, nemám vôbec času, už pomaly ani na net 😀

mimi109
28. nov 2009

ahojte dievčatá nakúkam zas raz 😀

tu sa nad darčekmi rozmýšľa? ja už mám aj pobalené 😅 😀 teda nie všetko ale už som dačo pobalila, možno budem dnes pokračovať

voskovka ale rastiete do krásy 😉 zlatučký je Adamko

macka01
28. nov 2009

Emyly,ved som si všimla že ťa tu moc neni vidieť a čo porabáš?

emyly
29. nov 2009

macka už pracujem, cez týždeň to mám tak že vnímam ked začne pondelok a zrazu bum a je piatok... mám fofry, nemám kedy rozmýšlať nad pečením koláčikov ☹ ale tento rok mi v tomto pomôže mama, nemám na výber....:(
mimi tak to klobúk dole 😅 ja väčšinou kupujem darčeky v tie nedele pred vianocami, ked sú otvorené obchody 😀
ozaj žienky včera som bola v v novo otvorenom obchode Merkury Market v Žiline, som tam išla oči nechať 😀 tuna v čadci som zháňala luster do detskej, s detským motívom, nakoniec som kupila v MMB, ale tam je táááky úžasný výber.... to je tak prechádzka na dve hodky, oči popásť 😀

macka01
29. nov 2009

emyly no ty máš šťastie,hned po materskej do robotky,čo by som za to dala.Malých vozíš do škôlky tu ku nam?A kde v ZA je ten novy obchod ?niekde ako Tesco či pri Carfoure?Ani neviem a občas ideme pochodiť do Žiliny.

emyly
29. nov 2009

macka nie chodia do škôlky do mesta, Veronka do školy na Žarec.... k našim sa dostanem už len cez víkend. Ten obchod je hned oproti Tesca, ale do neho ísť, to je fakt na dlho 😅 my sme tam boli tri hodky, naši si tam vybrali linku, je tam dobrý výber wecka,vaní,umývadiel, batérií, kobercov, nábytku, lustrov, záclon, dverí, podláh... asi tam raz nechám pekný peniaz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre