Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

mimi109
26. feb 2009

ahojte, tak muz prave beha po skolkach 😀 v 1 mu dali uz prihlasku, ale este chceme skusit ci nebude predsa len volne tu pri nas hore, ale ze tam neni ani riaditelka ani zastupkyna mi prave volal 🙄

sidus
26. feb 2009

Ahojte, Niki tebe sa to už kráti. Tak nech sa ti v robote darí. Daj vedieť ako to šlo. Ja malú tiež ešte nejdem dať do škôlky, až ten ďalší rok.

zahumenska.l
26. feb 2009

niki29 tak sa mi zdať , že ti ten manžel veľmi chyba 🙂 🙂 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pacna
27. feb 2009

mimi kde na kycerku ju ides dat?

marcellka
27. feb 2009

tu v Tka prave snezi a je tu velka čľapanica

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi109
27. feb 2009

pacna chcem ju dan na tu na Kycerke materska skola SNP ci ako sa to vola ta ulica, dnes som bola zaniest prihlasku, v marci budem vediet ci nas zoberu

miladka26
28. feb 2009

😉 🙂 🙂 🙂 avojte maminky kde ste

womenne
2. mar 2009

Ahoj baby ako sa vola stranka kde si najdem odchod vlakov z čadce???akosi to nemožem najst ide ku mne sestra potrebujem zistit vlak apotom bus.
čo mate nove?ja som dnes skoro nič nespala Niko mal horučky a nechapem z čoho zubky už ma a choory?ved teraz sme boli a už nekašle. ☹ možno len reakcia na zmenu počasia včera bolo užasne teplučko žeby už jaro??? 😵

pacna
2. mar 2009
pacna
2. mar 2009

womwnw-womenne

miladka26
3. mar 2009

znova tu nikto neni ☹ ☹

matisekc
3. mar 2009

caute, tak som tu dlho nebola a vidim ze ste sa dost rozpisali 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi109
3. mar 2009

kocky co porabate? akosi to tu zas uticha 😒

miladka26
3. mar 2009

ani mi nevrav nikoho tu neni ☹ ☹

mimi109
4. mar 2009

bre ranko dievcata, co porabate? my prave pozerame kuzelnu skolku 😀

a snad pojdeme chvilu vonku, len je otrasne, sneh sa topi tak sama clapkanica a kde sa clovek pozre sami psi kakanec 😠 😠 😠

sidus
4. mar 2009

Ahojte, no aj my sa chystáme von, je hmla a hrozne sa mi nechce, ale sedieť doma je ešte horšie...práve sa mi zazdalo, že preblesklo slnko, ale to bola asi fatamorgána 😀 Ešte dovarím obed a ide sa. Len to obliekanie. Kým obidvoch vychystám, som spotená ako myš 😝

matisekc
4. mar 2009

jaj baby ako vam zavidim ze mozete ist von, nas skolila chripka tak sme uz treti den doma a zaciname byt z toho dost nervni ☹ no musime to nejako vydrzat a snad cez vikend uz bude dobre

miladka26
4. mar 2009

viškoslniečko tak možno pojdeme aj mi von matisekc skore uzdravenie aj mi sme boli chory tak som si aj ja užila 😉

sidus
4. mar 2009

Miladka, ty to máš doma pestré. 🙂 Ako to zvládaš s 5 detičkami? Ja mám niekedy dosť aj s mojimi dvoma 😀

miladka26
4. mar 2009

aja mne pomahaju svokrovci kedže byvame spolu a neter ked ma teraz prazdniny ale niekedy mi aj povolia nervy a musim sa vykričat. 😉 😉 😉

miladka26
4. mar 2009

mamičky kde ste mala mi konečne zaspinkala a vas nikde ☹ ☹

mimi109
5. mar 2009

kocky a ktora ste tu priamo z Cadce?

miladka26
5. mar 2009

ja som byvala v čadci od mamička ale už 8 rokov byvam na makove tak si predstav tu zmenu nikoho som tu nepoznala 😒 😒 😒

mimi109
5. mar 2009

miladka no to nezávidim ☹ ja žijem v Čadci od narodenia 🙂

sidus
5. mar 2009

My sme bývali v Čadci do mojich 10 rokov na Kýčerke, teraz bývame v Kys. Lieskovci. Ale v Čadci som robila 😀

miladka26
5. mar 2009

mila mimi109 ja by som sa hned vratila spet do čadce ,lebo makov to je taký zapadakov 😒 😒 😒 😒

mimi109
5. mar 2009

sidus cez K. Lieskovec chodievame k babke, na Lodnom mame rodiny kopu 😵

miladka tak to verím ja by som nevedela dakde na dedinu ísť 😅 hold zvyknuta som na mesto 😔 ,

možno ešte do Rieky by som šla v pohode , to je od mesta kúsok, muža mám stade

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre