Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lela1
25. jún 2009

Ahoj Lienocka,u vás svieti slnko,u nás je zamračeno,ide pršať,ja idem variť obed,čo robkáte vy?

mimi109
25. jún 2009

ahojte, konečne neprší a my budeme sedieť doma 😒 malá mala večer aj ráno teplotu zas 😖

lienocka2
25. jún 2009

ahoj lela my sme akurat prisli s obchodu a lekarne a idem zehlit maly mi akurat zaspal. janavarene mam tak len daco upratat am ozehlit. aj u nas sa uz zmraka a ako je dusno. 😝 mimi to mi je luto ked sa konecne trosku vycasi musite byt doma. nech vam to rychlo prejde 🙂

sidus
25. jún 2009

Ahojte kočky, ste toho teda popísali 😉
Mimi, to ma mrzí, že je Marianka chorá 😖
U nás už prší, takže nič moc. 😠

sidus
25. jún 2009

Kde ste baby? Nikde nikoho 😕

marcela79
25. jún 2009

Siduš, tu som.... si tu ešte? 🙂

lela1
25. jún 2009

Aj ja som tu,ste tu ešte? 🙂

marcela79
25. jún 2009

Lela, už som prišla, adamko už spinká, ale ho prebúdzajú deti odvedľa, tak som bola pri ňom...

lienocka2
25. jún 2009

ahojte kocky ako. co mate nove? ja nic take len ze mam zajtra narodky uz 25 ako ten sa leti. nedavno som mala 15. 😀 😀 😀

lienocka2
25. jún 2009

cas som chcela napisat 😀

marcela79
25. jún 2009

Lienočka, tak k tým 25 narodeninám ti prajem veľmi pevné zdravie, šťastie, spokojnosť, a najme veľa dobrých ľudí okolo, ktorí ťa budú zahŕňať láskou a priateľstvom... 😉 😵 ÁAAAAAAAAA, dobre to oslav... 😀

lienocka2
25. jún 2009

Dakujem velmi pekne oslavim ale musim pockat na muzicka mam ho v zahranici.potom to oslavime 🙂

marcela79
25. jún 2009

Lienočka, a kde je? I môj je v zahraničí...

lienocka2
25. jún 2009

novidis taqk sme ako slamene vdovy 😀

marcela79
25. jún 2009

No, to hej, ale ja to už ani nevnímam... Už som si za tie roky zvykla... 😉

samasa
26. jún 2009

Lenočka dakujem za ip. Bola si krásna nevestička. A tá priehrada- ako z romantického filmu 🙂 Inak všetko naj, naj, naj k narodenńám. Macka áno patrilo to tebe. To bude radosti až to budete mat na papeiry- vieš, že robíš niečo, čo bude len vaše- teda tá stavbička. A ja som s mužom sme chodili 5 rokov. Stále ma natahoval na prekvapko, až ked som to najmenej čakala, tak ma požiadal o ruku. Ja som bola taká prekvapená, že som mu vtedy myslím nepovedala ani ANO. On vtedy prišiel rovno s rodičmi.... 😀 😲

lienocka2
26. jún 2009

Dakujem samasa. 🙂

sidus
26. jún 2009

Ahojte,
Lienocka, všetko naj k narodeninám, hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky, Božieho požehnania a nech sa Ti splní všetko, po čom túžiš 😵 😵 😵
Pekný deň babule 🙂

lienocka2
26. jún 2009

Ahoj sidus dakujem ti velmi pekne aj tebe pekny den prajem 🙂

marcela79
26. jún 2009

Ahojte... 😵 Veľa slniečka vám posielam, dnes je konečne pekné počasie, tak krásny deň... 😵 😵

mimi109
27. jún 2009

ahojte, my sme boli včera u doktora, malej sa vrátila angína , hnisavú má tak máme zase ATB 😢 😢 tak sa trápime s teplotami

lienocka dodatočne ti prajeme všetko najlepšie k narodeninám 😵

marcelka ako autoškola ? kedy budeš maž jazdy? či už jazdíš? ja som mala dnes jazdu , aj v Turzovke sme boli 😉 zajtra mám tiež, len neviem kde pôjdeme

lienocka2
27. jún 2009

Ahojte zienky pekny den vsetkym. co porabate ked tu nikto nie je.
Mimi dakujem velmi pekne 🙂

nolaiv
29. jún 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 Prajem všetkým babenkám krásny začiatok týždňa a detičkám už len krôčik do prázdnin 😎 😎 😎 😎 😎 môžem vás aj dnes poprosiť o hlasíky??????? Veľmi pekne vám ďakujeeeeeeem!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?s=hl...

http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto...

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35075/soutezic...

Za každú jednu 10 sme veeeeľmi vďačné!!!!

mimi109
29. jún 2009

nolaiv zahlasované 😵

no malej je už lepšie, už 2 deň nemá teploty, štvrtok ideme na kontrolu tak snd už bude ok

nolaiv
29. jún 2009

Ďakujem mimi, dúfam,že keď sa už trocha aj slnko ukázalo,že aj tvojej malej pôjde rýýýchlo choroba preč a ďalekoooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi109
30. jún 2009

ahojte, tak zas došla riadna burka 😖 ale tie rachoty... až oknami zatrasie 😖

malá zaspala, tak dúfam ju to burčisko nezobudí

vy čo robkáte dievčatá?

macka221
30. jún 2009

NO teda Vam poviem ze taka burka ako bola dnes na zakopci taku som este nezazila krupy padali ako lopticky a ten vietor a ako sa ta voda valila cesty zaplavene aj dole kopcamy,,,no hruza.... 😒 😒 😒

sidus
2. júl 2009

Ahojte baby, kde ste? Asi ste všetky vonku, čo? Akosi to tu zas viazne 😒
Mimi, malej je už lepšie?

mimi109
3. júl 2009

ahojte dievčatá 🙂 čo nového?

sidus malá je už zdravá, do nedele má dobrať ATB a od pondelka jej mám nasadiť Imunoglukan na posilnenie imunity

marcelka ako autoškola? už jazdíš? mne chýba už len 5 jázd odjazdiť, ako to prebehlo

minka21
4. júl 2009

macka221 kde teba este nestretnem 😉 tiez uz planujete mimco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre