Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

famfrla
24. mar 2007

boze tu je take hrozne pocasie ani von nemozme ist ale zevraj od zaciatku tyzdna ma byt pekne tak sa tesime 🙂

mimi109
24. mar 2007

no ja som ju na fotkach drzala len na tej stolicke sedi sama vies ona mala vyklbene nozky a od 3 tyzdnov mala remene v pondelok jej to dali konecne dolu 🙂 🙂 ale ortoped vravel az ju nedavam sediet iba ak zacne sama od seba
no pitok bol fajn vecer som kukala telku konecne tam bolo cosi co ma bavi j ked som tu uz asi 3x videla 😀
a co si ty porabala?co robi mala? moja akurat zaspinkala

famfrla
24. mar 2007

no ona mala dost casto sedi v autosedacke neviem ci jej to nejak neuskodi 😕 no ja sa na telku moc nekukam ted cez tyzden vobec lebo nemame slovensky kanal a nejak prekladat ma to nebavi mam toho dost cez tyzden 😒 co dobre ides kuchtita k akemu ortopedovy chodis?

mimi109
24. mar 2007

este neviem co uvarim,akosi ma nic nenapada 😒
chodim ku Maňakovi teraz pojdeme az v maji este na kontrolu tak dufam ze to bude uz OK lebo kazal este teraz 2 mesiace malu balit na siroko tak ma ritulu ako melon 😵
a ty co dobre varis inspiruj ma 😅

famfrla
24. mar 2007

no nas tato nie je doma tak my varime az vecer siel na pohreb 😒 vies co hranolky s kuracim masom v nivovej omacke 😉

mimi109
24. mar 2007

hmmm tak si ma trosku inspirovala asi urobim kuracie sote s ryzou a hranolkami 😉 moj muz je v robote dojde o pol 2 a pojdeme dnes o 2 do Ziliny na nakupy aj malu dnes vezmeme so sebou inak mi ju vzdy ked sme sli na nakupy bavi mamina

a mne tiez mala sedava v autosedacke v tej od 0-13 kg tak jej to urcite neskodi ved to je taky polosed pololezmo 😉

famfrla
24. mar 2007

no aspon sa moze pohrat lebo lezat ju velmi nebavy inak co nove na kycerke 😅

mimi109
24. mar 2007

dnes tu krasne slnko svieti uz od rana 🙂 nove asi ani nic alebo aspon o tom neviem 😀
janka a tvoj manzel pochadza z belgicka ked tam zijete?

famfrla
24. mar 2007

no pochadza z belgicka byvali sme v brusely ale teraz sme sa prestahovali do takeho mestecka medzi francuzske a luxemburske hranice lebo on pracuje v luxembursku 🙂 uz som na kycerke davno nebola kedysi som tam bola casto mala som odtial kamoca 😀

mimi109
24. mar 2007

kto vie mozno sme sa tu aj kedy stretli ani o tom nevieme 😉 ja tu zijem na kycerka od narodenia ani si neviem predstavit ze by som byvala v inej krajine asi by som tam od zialu scvokla 😔

famfrla
24. mar 2007

sa mi zdas povedoma ale on byval dole kusok na zaciatku 😉

mimi109
24. mar 2007

kde si chodila do skoly? no ved aj ty si mi povedoma len neviem kde ta mam zaradit 😅

famfrla
24. mar 2007

no mozno ho poznas je odomna o rok mladsi a od teba asi o rok starsi

mimi109
24. mar 2007

a ako sa vola? mozno budem poznat

famfrla
24. mar 2007

mas to v poste 😉

mimi109
24. mar 2007

aha som si nevsimla 🙂 no dako mi to nic nehovori 😕
vcera som dala malej do polievky zltok no to boly rachoty aj nadielka v plienke 😝 😀 dnes som jej pridala kuracie maso som zvedava ci to bude jest lebo minule to nechcela
no uz je po slnku je zamracene a tma akoby uz bol podvecer 😖 asi bude prsat v horsom pripade snezit 😠

famfrla
24. mar 2007

🙂 my sme mali jablko s hruskou strasne nam to chutilo ale to bola kanonada 😀

famfrla
24. mar 2007

uz sme sazobudili a to sme nervozny tak zatial

mimi109
24. mar 2007

mne mala jablko nechce som jej ho minule postruhala a zmiesala s bananom ani lyzicku poriadne nezjedla pritom banan ma rada a vcera jablkovu vyzivu zjedla normlne tak som trosku z toho mimo ked jablko nechce 😨

famfrla
24. mar 2007

tak jej hoskus uvarit ja som jej ho uvarila s mrkvou a pomixovala je to ako presnedavka fajne a tiez predtym nechcela jalko a odvtedy ho spapa

mimi109
24. mar 2007

dobry napad skusim jej to tak urobit,no este stale mi spinka ona spi cez den pol hodinu a dost tak cakam ze sa uz kazdu chvilu zobudi lebo pol hodina uz ubehla

famfrla
24. mar 2007

ale mrkvu daj skor jablcko sa ti hned uvari po 3 minutach

mimi109
24. mar 2007

tak ma napadlo sme minule kupili aj presnidavku mrkvovo jablkovu este je v skrini mala ma najradsej marhulovu a jahodovu
ake je tam u vas pocasie?

famfrla
24. mar 2007

ja jej presnedavky nedavam radsej jej to urobim tu sa daju kupit aj nektarinky hrozne pocasie poprcha a tak hororrrrrrrrrrrrrrrr

mimi109
24. mar 2007

a to som bola rano vytesena ze slnko svieti a teraz kuknem z okna tak mi je az smutno z takeho pocasia ☹
ale vraj od pondelka ma prist jarne pocasie no tak som zvedava

famfrla
24. mar 2007

ma tiez som to citala 😉

mimi109
24. mar 2007

dufam ze to tak aj bude 😉
no mala je hore tak idem periny prezliect tak papa neskor pekny dnik 😵

marcellka
24. mar 2007

ahojky,tak som vás tu nestihla,mala som doobeda veľa roboty.teraz čakám kedy to moje zlatíčko vstane a ideme obedovať.pozerám,že máme všade take "krásne" počasie.a to som sa tešila,že aspoň dnes pôjdeme na chvíľočku von.
inak čo sa týka presnidávok,moja ich zbožňuje,keď bola vo veku tých vašich drobcov,nemala rada zahradnú zmes-mix viacerých ovocí,ale postupne si zvykla.

famfrla
24. mar 2007

ahoj marcelka navarene? 🙂

marcellka
24. mar 2007

no jasné,už je najvyšší čas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre